Canon EF 50mm f/1.4 USM

EF 50mm f/1.4 USM

Kompaktais augstas veiktspējas EF 50 mm f/1,4 USM standarta objektīvs ar ātru maksimālo atvērumu un strauju fokusēšanas sistēmu neliks vilties. Iegūstiet izcilus rezultātus jebkurā fotografēšanas jomā.

Ieguvumi

  • Ātrs f/1,4 atvērums
  • Standarta 46° skata leņķis
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • 45 cm tuvākais fokusēšanas attālums
  • Asfērisks objektīva elements
  • 58 mm filtrs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 50mm f/1.4 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Daudzpusīga un kompakta standarta objektīva konstrukcija


Gausa optika ar diviem augstas refrakcijas objektīva elementiem ļauj jebkuras jomas fotogrāfiem uzņemt asus, detalizētus attēlus pat ar f/1,4 atvērumu. Objektīvs ir lieliski piemērots ainavu, ceļojuma ainu, portretu un reportāžu fotografēšanai.

Ultraskaņas fokusēšana


Ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 50mm f/1.4 USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products