Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Īpaši plata leņķa tālummaiņas diapazons ar dinamiskas darbības iespējām, kas paredzēts visām EF-S stiprinājuma EOS kamerām. Turklāt objektīvs ir ļoti mazs un viegls, lai to varētu maksimāli ērti pārvietot.

Ieguvumi

  • Īpaši plata leņķa tālummaiņai visiem EF-S stiprinājumiem
  • Teicama attēla kvalitāte
  • Viegls un kompakts
  • Fokusēšanas attālums līdz nieka 24 cm.
  • Ātra un ļoti klusa USM automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums
  • Ekskluzīvs izvēles objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Īpaši plats leņķis APS-C lieluma sensoriem


Objektīvs EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM nodrošina efektīvu fokusa garuma diapazonu (aptuveni 16–35 mm) 35 mm formātā, kā arī garantē lielisku attēla kvalitāti. Fotografējiet jaunās dimensijās un izmantojiet citus izteiksmes veidus.

Vēl plašāks par cilvēka uztveri


Īpaši platā tālummaiņa ļauj ne tikai precīzi iekļaut vēlamos objektus kadrā, bet arī būtiski maina perspektīvu, sniedzot dinamiskas izteiksmes iespējas. Objektīvs ļauj pietuvoties objektiem, izceļot tuva objekta un tā fona izmēru atšķirību. Radoši fotogrāfi var izmantot šo parādību, lai nodalītu objektu un fonu, radot izteiktu klātbūtnes sajūtu, vai lai iegūtu panoramēšanas fokusa efektu, kurā visi objekti no priekšplāna līdz pat fonam ir asi fokusēti.

Mazs, viegls objektīvs ar tuvas darbības diapazonu


Īpaši viegls un kompakts objektīvs sava fokusa garuma diapazona klasē, turklāt EF-S 10–22 mm f/3,5–4,5 USM ļauj iegūt arī pārsteidzoši minimālu fokusēšanas attālumu – nieka 24 cm.

Ātra fokusēšana


Gredzenveida USM ir saderīgs ar kameru, tāpēc var izmantot īpaši ātru un precīzu automātisko fokusēšanu, kā arī iepriekšnoteiktu izsekošanu. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās ignorēšanas funkcija.

Paredzēts digitāliem fotoattēliem


Šis objektīvs ir speciāli paredzēts digitālajiem fotoattēliem, un tam ir īpašas formas objektīva elementi un Super Spectra pārklājumi, kas novērš dubultošanos un mirgošanu, ko var radīt atspīdums no kameras sensora. Ekskluzīvs izvēles objektīva pārsegs var vēl vairāk samazināt atspīdumu.

Fona izpludinājums


Apaļš atvērums ļauj iegūt patīkamu fona izpludinājumu, fotografējot ar lielu atvērumu; tas ir lielisks risinājums, kas ļauj iegūt dziļumu un uz fona izcelt objektu vai modeli.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.