Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM nodrošina izcilu veiktspēju un pielāgojamu kadrēšanu vāja apgaismojuma apstākļos — tam ir pastāvīgs f/2.8 diafragmas atvērums visā tālummaiņas diapazonā un 3 soļu attēlu stabilizētājs.

Ieguvumi

  • Platleņķa tālummaiņa visiem fotokameru korpusiem ar EF-S stiprinājumiem
  • f/2.8 diafragmas atvērums visā tālummaiņas diapazonā
  • 3 soļu attēla stabilizētājs
  • Ātra un klusa automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājums
  • Apaļš atvērums liegam fona izpludinājumam
  • Attāla informācijas nosūtīšana uz E-TTL II
  • Pēc izvēles pieejams objektīva aizsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstas veiktspējas platleņķa tālummaiņa


EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM ir jaudīgs objektīvs ar pielāgojamu fokusa garumu aptuveni 27-88 mm diapazonā (35 mm ekvivalents), kas nodrošina ievērojamu attēlu kvalitāti. Platleņķa tālummaiņa ļauj uzņemt vairāk katrā ainā un papildina fotogrāfijas ar jaunu telpas un perspektīvas sajūtu.

Fiksēts atvērums


Lielais f/2.8 diafragmas atvērums nodrošina izcilus rezultātus vāja apgaismojuma apstākļos. Diafragmas atvērums nemainās visā fokusa garuma diapazonā, ļaujot veikt tālummaiņu aptuveni 27-88 mm diapazonā (35 mm ekvivalents), nesamazinot aizslēga ātrumu.

Patīkams fona izplūdums


Apaļš atvērums ļauj iegūt patīkamu fona izplūdumu, fotografējot ar lielu diafragmas atvērumu; tas ir lieliski piemērots, lai radītu dziļuma sajūtu un uz fona izceltu objektu.

Attēla stabilizators


Objektīvam EF-S 17-55 mm f/2.8 IS USM ir Canon 3 soļu attēla stabilizētājs (IS). Tas ir lieliski piemērots darbam bez statīva — IS sniedz iespēju izmantot aizslēga ātrumus, kas ir par līdz pat 3 pakāpēm lēnāki nekā parasti, neradot redzamu attēla izplūdumu. IS funkcija ir noderīga vāja apgaismojuma apstākļos, ainās ar ātru tempu un fotografējot no braucošiem transportlīdzekļiem.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Gredzenveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences vibrācijas, lai efektīvi un gandrīz nedzirdami vadītu liela ātruma automātisko fokusēšanu. Nepārtraukta manuālās fokusēšanas apiešana ir pieejama, neizslēdzot AF režīmu.

Super Spectra pārklājumi


Optimizēts objektīva pārklājums Super Spectra, kā arī objektīva elementu forma samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — problēmu, kas biežāk rodas digitālajām kamerām, gaismai atstarojoties no attēlu sensora. Pārklājumi palīdz panākt arī dabisku krāsu līdzsvaru un palielina kontrastu, lai iegūtu spilgtus augstas izšķirtspējas attēlus.

Attāla informācijas nosūtīšana uz E-TTL II


Objektīvs attāli nosūta informāciju uz kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu visās fotografēšanas situācijās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.