Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


CANON

PHOTO COMPANION

Jūsu personīgais ceļvedis stāstu parādīšanā.

Lejupielādēt operētājsistēmā iOS

Lejupielādēt operētājsistēmā Android

Sāciet savu ceļojumu

Mūsu lietojumprogramma Photo Companion ar personalizētu saturu, izaicinājumiem un iedvesmu, kas jūs vadīs jūsu fotografēšanas ceļojumā, ir ideāls partneris vizuālai stāstu parādīšanai.

Iegūstiet personalizētus uzdevumus, pamācības un padomus

Ar uzdevumiem, pamācībām un padomiem, kas pielāgoti jūsu kameras modelim, prasmju līmenim un interesēm, jūs iemācīsities uzņemt fotogrāfijas, ar kurām varēsit lepoties — jūs varēsiet iemūžināt savus stāstus.

Tutorials_Tips_Lady

Mācieties, atrodoties ceļā jebkurā vietā

Lietojumprogramma vienmēr ir gatava jums palīdzēt — vienkārši lietojams, sadalīts saturs un videoklipi, kam varat piekļūt jebkurā laikā. Tas ir līdzīgi kā ceļot ar savu personīgo fotografēšanas asistentu.

Learn on the go, wherever you are

Iedvesmojieties no jaunām idejām un izaicinājumiem

Jauns saturs, izaicinājumi un idejas tiks regulāri pievienotas, ļaujot uzplaiksnīt jūsu radošumam. Varēsiet arī mācīties un iedvesmoties no profesionāļiem un jums līdzīgiem fotogrāfiem, lai paplašinātu savu redzesloku.

Be inspired by new ideas and challenges

Atbrīvojiet savu radošumu ar kameras tehnoloģisko kompetenci

Lietojumprogramma ir papildināta ar pielāgotu saturu un videoklipiem katram jaunākajam Canon EOS kameras modelim,* tāpēc varēsiet iegūt informāciju par savu kameru un tās lietošanu, lai patiesi atbrīvotu savu radošo potenciālu.

*Informāciju par saderību skatiet tālāk.

Unleash your creativity with your camera know-how

Lietojumprogrammas Photo Companion saderība

Pašlaik šī lietojumprogramma nodrošina ekskluzīvu saturu kamerām PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II, EOS M6.

Ja jums ir vecāks kameras modelis, tiks nodrošināta atbilstība ar saderīgu saturu, lai jūs varētu izmantot šo lietojumprogrammu.

Valodas

Pieejama arābu, čehu, dāņu, holandiešu, angļu, somu, franču, vācu, ungāru, itāļu, norvēģu, poļu, portugāļu, krievu, slovāku, spāņu, zviedru, turku valodā.

Stories are all around us

Atdzīviniet savu stāstu

Uzsāciet darbu ar Canon

Skatīt video

Parādiet savus stāstus atbilstoši savam stilam

Augšupielādējiet fotogrāfijas un videoklipus no visām savām ierīcēm un pārvaldiet visas savas fotogrāfijas vienā vietā.