sharp image low light
alt text goes here

Precīza fokusēšana

Neatkarīgi no tā, vai uzņemta portretus studijā, izmantojot režīmu Live View, vai izmantojat skatu meklētāju, lai redzētu izšķirošo mirkli, kamera EOS 6D Mark II fokusē ātri un precīzi, iegūstot ārkārtīgi asus attēlus.

focus in low light

Fokusējiet ar pārliecību pat vāja apgaismojuma apstākļos

Katrs no kameras EOS 6D Mark II 45 AF punktiem pēc būtības ir krusteniskā veida punkts, kas piešķir papildu jutīgumu un precizitāti. Dubults krusteniskā veida punkts centrā precīzi fokusē pat mēnessgaismā (-3 EV), tāpēc varat būt drošs, ka svarīgos mirkļos tiks nodrošināts attēlu asums.

Šī jutība sniedz iespēju veikt arī automātisko fokusēšanu (līdz 27 punktiem) pat ar tik mazu maksimālo diafragmas atvērumu kā f/8 — noderīgi, izmantojot, piemēram, super-telefoto objektīvu ar telepārveidotāju.

45 punktu plaša fokusēšanas zona un 6,5 kadru sekundē nepārtrauktā fotografēšana

Kameras EOS 6D Mark II 45 krusteniskā veida AF punkti ir izvietoti visā skatu meklētājā plašā zonā, un tie fokusē ārkārtīgi precīzi. Saglabājiet kustīgu objektu asumu, kad fotografējat spraigus notikumus vai ātru kustību pat tad, kad uzņemšanas ātrums ir 6,5 kadri sekundē.

canon wide area focusing

Ātra fokusēšana arī režīmā Live View

Uzņemot režīmā Live View ar kameras EOS 6D Mark II grozāmo ekrānu, Dual Pixel CMOS AF fokusē ar elpu aizraujošu ātrumu un precizitāti. Pieskarieties, lai atlasītu objektu — tā pārvietošanās kadrā tiks izsekota, nodrošinot asu fokusu.

fast focusing shooting in live view