The Full Frame Advantage
alt text goes here

Pilnkadra priekšrocības

Pilnkadra 26,2 megapikseļu CMOS sensors un DIGIC 7 attēla apstrādes procesors — kamera EOS 6D Mark II ir izstrādāta pilnīgi no jauna, lai nodrošinātu profesionālus rezultātus

Dinamiskais diapazons

Kamerai EOS 6D Mark II ir jaunākais CMOS sensors, kas nodrošina plašu dinamisko diapazonu, saglabājot detaļas spilgti izgaismotās un stipri noēnotās vietās, lai attēlos iegūtu autentisku izskatu un sajūtu. Lielais ekspozīcijas intervāls sniedz plašāku rīcības brīvību failu pēcapstrādē.

Mazs trokšņu līmenis tumšos apstākļos

Attēlos, kas uzņemti tumšās vietās, ir maz trokšņu, un tie ir izcili skaidri — strādājiet ar maksimālo jutību ISO 40 000 (var paplašināt līdz ISO 102 400). EOS 6D Mark II CMOS sensors uztver tik daudz gaismas, cik vien iespējams, un tā DIGIC 7 procesors samazina artefaktus tāpat kā digitālo troksni.

Nākamā līmeņa attēlu apstrāde

Iebūvētā funkcija Lens Aberration Correction uzlabo optisko veiktspēju, kompensējot tādus faktorus kā difrakcija, kropļojumi un hromatiskā aberācija. Līdz ar to tiek iegūts attēls, kas ir ievērojami pārāks tieši no kameras.

Next level image processing
Powerful portraits

Iespaidīgi portreti

Pilnkadra kamera EOS 6D Mark II pati par sevi veido mazāku asuma dziļumu nekā kameras ar mazākiem sensoriem, tāpēc tā ir lielisks rīks profesionālai portretēšanai. Izceliet ārkārtīgi asu objektu uz izplūduša fona un pamēģiniet uzņemt ar objektīviem ar unikāli lielu diafragmas atvērumu, piemēram, EF 85mm f/1.2L II USM, lai iegūtu ļoti maza asuma dziļuma efektu.