PTZ kameras

Canon CR-X300

Uzņemiet elpu aizraujošu 4K UHD materiālu arī sliktos laikapstākļos, pateicoties šai portatīvajai IP65 klases PTZ āra kamerai, kas lepojas ar 20 reižu optisko tālummaiņu, 6G-SDI savienojumu, IP vadību un straumēšanu, kā arī automātiskās cikliskās darbības funkciju*.

 • Iespaidīgi 4K un Full HD attēli

  1/2,3 collu tipa 4K/UHD CMOS sensors ar DIGIC DV6 attēla procesoru spēj uzņemt detalizētu saturu līdz pat 4K 30P kvalitātē ar 4:2:2/10 bitiem. Var nodrošināt video izvadi uzlabotā Full HD kvalitātē, izmantojot 4K samplingu.

 • Daudzpusīga un kvalitatīva 20x optiskā tālummaiņa

  Kamerai CR-X300 ir 20x optiskās tālummaiņas objektīvs ar fokusa attāluma diapazonu 29,3–601 mm (35 mm ekvivalents) ar UHD, kā arī 20x digitālās tālummaiņas izvēles iespēja. Kamerā CR-X300 ir arī Canon 4 asu IS sistēma, kas nodrošina uzlabotu stabilitāti uzņemšanas laikā.

 • Uzlabotas straumēšanas un izvades iespējas

  Kamera CR-X300 ir ārkārtīgi daudzpusīga, jo tā spēj nodrošināt 6G SDI un HDMI izvadi, PoE++, kā arī tīkla savienojamību, kas atbalsta dažādus protokolus, piemēram, Canon XC, RTP/RTSP, RTMP/RTMPS, SRT, FreeD un NDI|HX video pārraidi, kā arī standarta komunikāciju, straumēšanas protokolus un vadības protokolus.

 • Hibrīda automātiskā fokusēšana, kas nodrošina precizitāti

  CR-X300 apvieno augstas precizitātes kontrasta AF un liela ātruma fāžu noteikšanas AF, nodrošinot precīzu objekta fokusēšanu pat sliktā apgaismojumā.

 • Vienmērīga un precīza vadība

  CR-X300 spēj nodrošināt vienlaicīgu augstas precizitātes panoramēšanu, noliekšanu un tālummaiņu ar tik mazu ātrumu kā 0,3°/s pat ar iepriekšējiem iestatījumiem. Un tā ir saderīga ar Canon RC-IP100 kontrolleri, kameru tālvadības lietojumprogrammu un izvēlētām trešo pušu opcijām.

 • Dažādiem apgaismojuma apstākļiem

  CR-X300 ir aprīkota ar iekšēju 1/8 graduālo ND filtru ar iespēju pievienot 1/32 uzlaboto ND filtra mehānismu, kas ļauj ievietot filtru uz objektīva priekšējās virsmas, tādējādi paplašinot ND diapazonu no 1/32 līdz 1/256.

 • Pielāgoti attēla iestatījumi

  CR-X300 ir pielāgota attēlu izvēlne, kas ļauj precīzi pielāgot attēlu iestatījumus visdažādākajos uzņemšanas scenārijos ar citām kamerām, piemēram, Cinema EOS, nodrošinot efektīvu darbplūsmu uzņemšanā ar vairākām kamerām.

 • Stingrs un izturīgs korpuss

  IP65 klases aizsardzība pret nokrišņiem un putekļiem ar papildu sāls atgrūšanu nodrošina darbību temperatūrā no –15 līdz +40 °C un 90% mitrumā, turklāt pilnībā izolētajā korpusā ir ietverts arī tīrītājs skaidrākam skatam.

 • Vienmērīga augstas kvalitātes 4K izšķirtspējas video straumēšana

  Ar bezmaksas1 Webcam Driver2 (tīmekļas kameras draiveri) varat iegūt vienmērīgu video straumēšanu pat ar 4K 30p kvalitāti un izvēlēties ne vairāk kā piecas Canon PTZ kameras3 ar vienkāršu Ethernet savienojumu. Saderība ar lielāko daļu konferenču platformām un lietojumprogrammām, kurām nepieciešama UVC, — šī operētājsistēmas Windows programmatūra nodrošina virtuālu USB draiveri, kas ļauj ērti integrēt video straumēšanu un lieliski noder konferencēm un tiešsaistes lekcijām.

  1. Var būt nepieciešama trešās puses licence.
  2. Programmatūra pieejama no 2022. gada jūnija.
  3. Attiecas tikai uz modeļiem CR-N500, CR-N300 un CR-X300.

PROGRAMMAPARATŪRAS ATJAUNINĀJUMS JAUNAJAI AUTOMĀTISKAJAI CIKLISKĀS DARBĪBAS LIETOJUMPROGRAMMAI

Canon CR-X300 tagad atbalsta jaunu lietojumprogrammu automātiskajai cikliskajai darbībai. Šis programmaparatūras atjauninājums ir nepieciešams, lai instalētu lietojumprogrammas jaunās funkcijas. Lietojumprogramma ir pieejama pie izplatītāja par papildu maksu.

 • Automātiska cikliska darbība

  Automātiskās cikliskās darbības lietojumprogramma RA-AL001. Ieprogrammējiet atkārtotas kameras panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas kustības, lai konsekventi un precīzi reāllaikā sekotu atkārtotām darbībām. Ar stilu uzņemiet materiālu ar reāllaika notikumiem un mūzikas priekšnesumiem.

Tehniskie dati

 • 4K UHD

  1/2,3 collu tipa sensors satriecošai kvalitātei

 • 20x optiskā tālummaiņa

  35 mm ekvivalents fokusa attālums 29,3–601 mm (tikai UHD) un papildu 20x digitālā tālummaiņa ar FHD

 • DIGIC DV6 attēla procesors

  Jaudīga attēlu apstrāde, lai uzņemtu līdz pat 4K 30P kvalitātē ar 4:2:2/10 bitiem

 • Atbalsta plašu protokolu klāstu

  RTMP, NDI|HX, RTP/RTSP, RTMPS Canon XC protokols un standarta komunikācijas protokols

 • Hibrīda AF

  Ātrai un precīzai fokusēšanai pat vājā apgaismojumā

 • IP65 novērtējums

  Ūdens un putekļu izturīgs blīvējums

 • Automātiska cikliskas darbības funkcija

  Ieprogrammējiet atkārtotas cikliskas kameras panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas darbības, izmantojot papildu maksas lietojumprogrammu

Viedā automātiskā cikliskā darbība*

Ieprogrammējiet atkārtotas kameras panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas kustības, lai konsekventi un precīzi reāllaikā sekotu atkārtotām darbībām, pateicoties Canon modernajam piedziņas mehānismam. Izmantojiet elastīgās kustības programmēšanas iespējas, lai uzsāktu ciklisku darbību uz priekšu un atpakaļ, kas nozīmē, ka kameras operators nav nepieciešams. Pateicoties lietotāja interfeisa ērtajiem iestatījumiem, var reģistrēt un ērti izveidot vai pielāgot piecus automātiskus kustību maršrutus.

*Nepieciešama maksas licence

Automātiskas cikliskas darbības kadri

Sensora lielums

1 collas tipa CMOS sensors
1/2,3 collu tipa CMOS sensors
1 collas tipa CMOS sensors
1/2,3 collu tipa CMOS sensors

Optiskā tālummaiņa

15 reižu optiskā tālummaiņa
20 reižu optiskā tālummaiņa
15 reižu optiskā tālummaiņa (30 reižu uzlabotā)(1)*
20x optiskā tālummaiņa

Fokusēšanas sistēma

Dual Pixel CMOS automātiskā fokusēšana
Hibrīda automātiskais fokuss
Dual Pixel CMOS automātiskā fokusēšana
Hibrīda automātiskais fokuss

Maksimālā izvades izšķirtspēja

4K UHD 30p
4K UHD 30p
4K UHD 60p
4K UHD 30p

Telpās/Ārā

Telpās
Telpās
Piemērota izmantošanai ārpus telpām (IP55 aizsardzības klase pret ūdeni un putekļiem)
Piemērota izmantošanai ārpus telpām (IP65 aizsardzības klase pret ūdeni un putekļiem)

Visi dati iegūti, izmantojot Canon standarta pārbaužu metodes, ja nav norādīts citādi. Informācija var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma.

 1. *30 reižu uzlabotā tālummaiņa ar FHD
CR-X300

Komplektācija

 • CR-X300 galvenā ierīce

 • Strāvas kabelis

 • Savienotāja apvalks

 • Svarīgās informācijas lapa

 • Noteikumu lapa

Saistītie produkti

 • PTZ kameras

  CR-X500

  CR-X500 ar izturīgo, dažādos laikapstākļos lietojamo korpusu un 4K UHD izšķirtspēju, 15 reižu optisko tālummaiņu, 12G-SDI un Dual Pixel CMOS AF ir lieliska PTZ kamera attālinātai materiālu izveidei un uzraudzībai.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-X500
 • PTZ kameras

  CR-N500

  CR-N500 ar 15 reižu optisko tālummaiņu, 4K UHD uzņemšanas iespējām, Dual Pixel automātisko fokusēšanu, kā arī iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, ļauj precīzi vadīt un nevainojami straumēt IP tīklā, iegūstot izcilus rezultātus.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N500
 • PTZ kameras

  CR-N300

  Aprīkota ar 4K UHD izšķirtspēju, 20 reižu optisko tālummaiņu, hibrīda automātisko fokusēšanu, kas ietver iespēju izvēlēties viedo automātisko fokusēšanu, kā arī vairākiem IP straumēšanas un vadības protokoliem — savu auditoriju varēsiet piesaistīt jaunos veidos.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N300
 • PTZ kameras

  CR-N100

  Parocīga 4K PTZ kamera ar uzlabotu automātisko fokusēšanu, 20 reižu optisko tālummaiņu un vairākiem IP protokoliem, ko varat izmantot viedas automātiskās izsekošanas režīmā.
  Skatīt detalizētu informāciju CR-N100
 • PTZ kontrolleris

  RC-IP100

  Augstas kvalitātes kontrolleris ar daudzfunkciju kursorsviru un intuitīvu skārienekrānu vienkāršai līdz 100 savienotu kameru vadībai.
 • PTZ programmatūra kameru vadībai

  Canon kameru tālvadības lietojumprogramma

  Bez maksas lejupielādējama Canon programmatūra, lai no datora vai planšetdatora kontrolētu un koriģētu iestatījumus līdz 20 PTZ kamerās.