Kino objektīvi

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Izdevīgs lielformāta Canon kinoobjektīvs ar augstākās kvalitātes kino uzņemšanas un servomehānisma funkcijām.

Ieguvumi

 • Canon EF stiprinājuma saderība nodrošina atbalstu ātrai un precīzai Dual Pixel CMOS automātiskajai fokusēšanai, Servo strāvas padevei no kameras uz objektīvu, automātiskai objektīva metadatu ieguvei, lai būtu ērta pēcapstrāde, un objektīva funkcijām, piemēram, perifērai apgaismojuma korekcijai.

 • Praktiskai lietošanai izveidotais videoobjektīvs ar 18–80 mm fokusa attālumu un 4,4 reižu optisko tālummaiņu

 • Augstākās kvalitātes funkcijas padara objektīvu Canon CN-E18-80 mm T4.4 L IS KAS S ideāli piemērotu profesionāliem un prasīgiem videogrāfiem

 • Pēc izvēles pieejamais Canon ZSG-C10 tālummaiņas rokturis ar tālvadību (tiek pārdots atsevišķi) piedāvā plūstošu tālummaiņas vadību, īpašu viena kadra automātiskās fokusēšanas pogu un dažādas izmantošanas iespējas: turot rokā, uz pleca vai ar trijkāji

 • Izcilā Canon optika nodrošina stabilu spilgtuma līmeni, kas ir T4.4 (F4) visā tālummaiņas diapazonā

 • DC un USM motori nodrošina ātru, plūstošu un klusu Servo tālummaiņas un fokusa vadību

 • 3 attēla stabilizēšanas režīmi nodrošina asas un skaidras videofilmas

 • Ērti izmantojams un sver tikai 1,2 kg, līdz ar to var izmantot ar droniem

 • 9 lapiņu diafragma palīdz radīt skaistu, kinematogrāfisku bokē efektu

 • Augsta optiskā izšķirtspēja un optomehāniskais dizains, kas atbilst visām 4K kvalitātes uzņemšanas prasībām

 • Ievērojami samazināta fokusa nobīde, līdz ar to mazāk kropļojumu un vienmērīgāka uzņemšana

Detalizēti par funkcijām

 • Profesionāla kino optika videogrāfiem

  Neatkarīgi no tā, vai veidojat filmas, dokumentālās filmas, uzņemat kāzu vai korporatīvos videoklipus, Canon CN-E18-80 mm T4.4 L IS KAS S (kompaktais Cine Servo objektīvs) ir izveidots, lai atbilstu profesionālu un prasīgu amatieru videogrāfu vajadzībām. Ar jaudīgo 4,4 reižu optisko tālummaiņu un 18–80 mm fokusa attālumu šis ir ideāls universālais objektīvs, kas sver tikai 1,2 kg, tomēr ietver precīzas Servo tālummaiņas un fokusa funkcijas, kas visos attēlos nodrošina profesionālu izskatu un noskaņu.

 • Visas priekšrocības, ko nodrošina saderība ar EF stiprinājumu

  Canon kompaktajam Cine Servo objektīvam, kas ir izveidots darbam ar DSLR kamerām ar Canon EF stiprinājumu un saderīgām videokamerām ar noņemamu objektīvu, ir plašs Canon EF stiprinājumu funkciju klāsts, tostarp 3 attēla stabilizēšanas režīmi un ārkārtīgi ātra automātiskā fokusēšana. Jaudīgā Dual Pixel CMOS AF tehnoloģija nozīmē, ka, nospiežot pogu, varat ātri un precīzi veikt fokusēšanu, kamēr nepārtraukta automātiska fokusēšana ļauj sekot objektam, nezaudējot fokusu. Perifērā apgaismojuma korekcija palīdz uzturēt vienmērīgu apgaismojumu visā kadrā, kamēr starp objektīvu un kameru notiek nepārtraukta saziņa: sākot no objektīva metadatu ieguves, kas nodrošina vieglāku pēcapstrādi, līdz pat iespējai kameras displejā atlasīt “T” skaitli vai “F” skaitli.

 • Skaists fons

  Viens no lieliska videoklipa raksturlielumiem ir asuma dziļums, kas palīdz piesaistīt skatītāja uzmanību, to pievēršot objektam. Ir vienkārši iegūt videoklipu ar izteiksmīgu, nefokusētu bokē efektu. Canon kompaktajā Cine Servo objektīvā tiek izmantota 9 lapiņu diafragma, un līdz ar to gaismas punkti tiek atveidoti ar patīkamu bokē efektu, kas liek jūsu darbam izcelties.

 • Samazināta fokusa nobīde

  Video projektiem izmantojot objektīvus, kas paredzēti fotoattēlu uzņemšanai, var rasties problēma ar “fokusa nobīdi”. Fokusa nobīde ir neliels perspektīvas kropļojums, kas rodas, kad objektīvs maina tālummaiņu, taču Canon kompaktais Cine Servo objektīvs kā īsts videogrāfijas objektīvs ir izveidots tā, lai samazinātu fokusa nobīdi un līdz minimumam ierobežotu kropļojumu.

 • 4K kvalitātes optika

  Canon kompaktais Cine Servo objektīvs ir izveidots ar skatu nākotnē. Canon inženieri ir nodrošinājuši, ka objektīvam ir precīza izšķirtspēja no tā vidus līdz malai, un tā modulācijas pārveides funkcija (MTF) ir optimizēta atbilstoši 4K kameru prasībām. Ar samazināto hromatisko aberāciju un krāsu līdzsvaru, kas ideāli saskaņots ar citiem Canon Cinema EOS objektīviem, Canon kompaktais Cine Servo objektīvs piedāvā neatkārtojamu attēlu kvalitāti neatkarīgi no tā, vai uzņemat 4K vai HD kvalitātē.

 • Pēc izvēles pieejams ZSG-C10 noņemams servo rokturis

  Canon ZSG-C10 tālummaiņas rokturis, kas ir īpaši izveidots kompaktajam Cine Servo objektīvam, sniedz pavisam jaunas uzņemšanas iespējas, ļaujot attāli veikt īpaši vienmērīgas Servo tālummaiņas un viena kadra automātiskās fokusēšanas aktivizēšanu. Rokturi ZSG-C10, kas ir savienots ar objektīva korpusu ar 20 kontaktu kabeli, var izmantot, kad tas ir piestiprināts objektīva cilindram (ērtai uzņemšanai, to turot uz pleca) vai kad noņemts no objektīva un tiek turēts rokā. Rokturim ZSG-C10 ir ērti kontrolējams divpusējs slēdzis, ieraksta sākuma/beigu poga, viena kadra automātiskās fokusēšanas poga un pielāgojams roktura leņķis optimālam komfortam.