Canon EF 85mm f/1.2L II USM

EF 85mm f/1.2L II USM

Profesionāls īsa attāluma telefoto objektīvs, kas radīts precizitātei, fotografējot vājā apgaismojumā un situācijās, kad nepieciešams ļoti mazs asuma dziļums. Ideāli piemērots radošu portretu uzņemšanai.

Ieguvumi

  • Īpašs f/1.2 maksimālais atvērums
  • Ātra un klusa automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļš atvērums vienmērīgam fona izpludinājumam
  • Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes sistēmu
  • Mīksta somiņa un objektīva aizsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 85mm f/1.2L II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ļoti ātrs maksimālais atvērums


Liels maksimālais atvērums f/1.2 ļauj izmantot ātrus aizslēga ātrumus, uzņemot attēlus vājā apgaismojumā. Objektīvs nodrošina arī precīzu fokusa kontroli, ļaujot panākt radošu efektu ar ārkārtīgi seklu asuma dziļumu, piemēram, portretu uzņemšanai.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Piederumi


Objektīva komplektā ir iekļauts objektīva aizsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 85mm f/1.2L II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.