Sanne from Books & Quills is filmed writing in her journal.

VIDEOBLOGOŠANA

Labākās Canon kameras videoblogošanai

Videoblogošana ir lielisks veids, kā cilvēki var jūs patiesi iepazīt, bet videobloga filmēšanai ir nepieciešama videoblogošanas kamera. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kļūt par influenceri ar tūkstošiem sekotāju vai vienkārši izklaidēties, dokumentējot savu vaļasprieku vai brīvdienu piedzīvojumus, ir daudz veidu, kā kļūt radošam un parādīt savu patieso būtību ar videoblogu. Tiesa, videoblogeru ir daudz, tomēr draudzīgi, radoši cilvēki ar spēcīgu vēstījumu vienmēr atradīs veidu, kā tikt sadzirdētiem.

Tagad draudzīgums un vēstījums ir jūsu ziņā. Tomēr, runājot par Canon labākajām videoblogošanas kamerām, šīs trīs jums palīdzēs aizraujoši un vienkārši īstenot idejas, vienlaikus gādājot par video kvalitāti un radošu vadību, kas ir nepieciešama noslīpēta videobloga izveidei. Visām trim Canon videoblogošanas kamerām ir iebūvēts Wi-Fi un Bluetooth video un attēlu tūlītējai kopīgošanai, šos garadarbus ar bezvadu savienojuma palīdzību pārsūtot uz viedierīci augšupielādei sociālajos tīklos.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon EOS 250D.

Ideāla Canon studijas videoblogošanas kamera iesācējiem

Sensors: 24,1 MP APS-C
Ekrāns: 8 cm Vari-Angle skārienekrāns
AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sejas un objektu izsekošanu un acu noteikšanu filmai
Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
Objektīva sistēma: saderīgs ar EF un EF-S objektīviem
Audio: mikrofona ievade

Šī vieglā un portatīvā DSLR kamera var lepoties ar ievērojamu jaudu un iespaidīgām specifikācijām. Pilnībā izlokāmais Vari-Angle ekrāns palīdz atrast nevainojamu leņķi, filmējot sevi mājās vai studijā. Noderīgais lietotāja interfeiss ar norādēm piedāvā arī dažādas iespējas un izskaidro, kā veidot dažādus efektus. Canon EOS 250D ir nevainojama kamera videoblogeriem, kuri vēlas no viedtālruņa pāriet uz ierīci, kas nodrošina lielāku radošā procesa kontroli.

Dual Pixel CMOS AF ar sejas un acu noteikšanu jums nodrošinās nepārtrauktu fokusu, runājot tieši kamerā un pārvietojoties telpā. Atvienojot kameru no statīva, lai uzņemtu B rullīša materiālus, var just, ka Canon EOS 250D ir līdzsvarota un viegli turama arī pēc atvienošanas no statīva. Tā ir lielākā no šīm trim kamerām, tāpēc vieglāk stingri satverama vienmērīgu, stabilu kadru iegūšanai.

Sanne from Books & Quills sits at a desk writing in her journal.

Ieguldījums EOS sistēmas kamerā nozīmē ne tikai visas šīs parocīgās funkcijas, bet arī plašas izvēles iespējas no milzīgā piederumu klāsta, nodrošinot vēl vairāk elastīga radošuma. Saderība ar EF un EF-S objektīviem nozīmē to, ka jums ir milzums opciju, izvēloties fokusa garumus, un iespēja radīt pievilcīgu seklo lauka dziļumu. Skaņas kvalitātes uzlabošanai ir pieejama 3,5 mm stereo mini ligzda ārēja mikrofona pievienošanai.

Stabilā visurgājēja Canon EOS 250D ir influenceru iecienīta kamera, piemēram, to izvēlas Sanne no YouTube kanāla “Books and Quills” un izmanto to kopā ar plašu Canon objektīvu klāstu, lai iegūtu vienmērīgu sekla lauka efekta dziļumu, kas viņas videoklipiem piešķir profesionālu pieskārienu.

Saistīti raksti
Adventurer Laura Bingham pictured from behind, facing dense jungle, as she films a vlog with a Canon PowerShot G7 X Mark II.

VIDEOBLOGOŠANA

Laura Binghema (Laura Bingham): Esekibo upes iekarošana

Piedzīvojumu meklētāja Laura Binghema vadīja pasaulē pirmo nobraucienu pa Esekibo upi un veidoja videoblogu par savu pieredzi, izmantojot PowerShot G7 X Mark II.

Two women pose in front of a camera in a clothes shop.

VIDEOBLOGOŠANA

Dalieties ar savu kaislību un personīgo stilu: kā uzsākt videoblogošanu jau šodien

Videoblogošanas uzsākšana ir jautra un pateicīga — vienkārši ņemiet vērā mūsu videoblogošanas padomus un uzziniet, kā uzņemt brīnišķīgu materiālu, lai priecētu pastāvīgos skatītājus.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon M50.

Universāla bezspoguļu Canon kamera lietošanai telpās un ārā

Sensors: 24,1 MP APS-C formāts
Ekrāns: 8 cm Vari-Angle skārienekrāns
AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sejas un objektu izsekošanu
Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
Objektīva sistēma: specializētu mazu, vieglu EF-M objektīvu un EF un EF-S objektīvu savietojamība ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M.
Audio: mikrofona ievade

Canon EOS M50 ir izstrādāta, piedomājot par video (un it īpaši par videoblogošanu). Iesācējiem Canon EOS M50 piedāvā līdz 143 autofokusēšanas punktiem (atkarībā no izmantotā objektīva) ar Dual Pixel AF, kas izmanto sejas un objektu izsekošanu. Manuāli atlasāms fokuss visā kadrā nozīmē to, ka, uzņemot darbības B rullīti, varat vilkt pirkstu pa skārienekrānu, lai pārvietotu AF punktu vai izveidotu profesionālu vilkta fokusa efektu.

Canon EOS M50 ir lieliska filmēšanai vāja apgaismojuma apstākļos. Filmējot ar 4K, kamera piedāvā jutību līdz ISO 6400, tātad jūs varat paļauties uz skaidru videomateriālu ar precīzām krāsām neatkarīgi no tā, vai filmējat sevi, izsaiņojot produktus ar lampu apgaismotā guļamistabā vai staigājot pa galvaspilsētas ielām spožā pusdienlaika saulē. Ja jums nav jāfilmē ar 4K, tad uzņemšana HD kvalitātē ļauj šo ISO diapazonu mainīt no 100 līdz pat 25 600, proti, jūs varat filmēt mēnessgaismā, un jūsu seja joprojām būs saskatāma!

Izmantojot pilnīgi nolokāmo Vari-Angle ekrānu, varat to vienā mirklī apgriezt un ātri vien nofilmēt sevi ceļā, klīstot pa vietējo pārtikas tirgu vai dodoties pārgājienā pa Apalaču taku. Canon EOS M50 zvaigžņu AF sistēma novieto kvadrātu virs jūsu sejas, lai parādītu, ka esat fokusā, savukārt kamerā iebūvētā Movie Digital IS palīdz nodrošināt vienmērīgu videomateriāla uzņemšanu, pat turot kameru rokā.

A portrait of vlogger Joel from Gallucks.

Radošai elastībai varat izmantot EF un EF-S objektīvus ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, bet kompaktie, specializētie Canon EF-M objektīvi ir nevainojami piemēroti videoblogošanai.

Kas vēl? Iebūvēts stereomikrofons un 3,5 mm stereo mini ligzda ārēja mikrofona pievienošanai. Turklāt ar uzstādīto Canon EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM komplekta objektīvu EOS M50 lieliski iekļaujas rokā, ļaujot jums nenogurstoši filmēt sevi rokas stiepiena attālumā, proti, izmantojot influenceru (piemēram, Joel no “Gallucks”) video bieži redzamo metodi.

A flatlay of a vlogger's equipment including the Canon G7 X Mark II.

Kabatas izmēra Canon videoblogošanas kamera dažādām pastaigām

Sensors: 20,1 MP BSI 1.0
Ekrāns: 7,5 cm sasverams skārienekrāns
AF sistēma: nepārtraukts AF ar sejas un objektu izsekošanu, 31 punkta AF; 4 apturu objektīva nobīdes veida IS, Intelligent IS ar 5 asu uzlabotu dinamisko IS un automātisko līmeni
Maksimāla video izšķirtspēja: Full HD (1920 x 1080) ar 60 kadriem sekundē
Filtrs: iebūvēts ND filtrs

Canon PowerShot G7 X Mark II ir kabatas izmēra kompakta kamera ar lielu sensoru un iebūvētu 24-100 mm (ekvivalento) f/1.8-2.8 objektīvu. Nelielā svara un lielā sensora apvienojums padara to par neaizstājamu sabiedroto videoblogeriem. Varat to ielikt kabatā un paņemt līdzi it visur, jo tā iemūžinās visas dzīves mestās piespēles. Iebūvētais objektīvs ir zibensātrs, lai jūs nekad nepalaistu garām īsto brīdi, un apvēršamais ekrāns ļauj filmēt sevi ceļā bez īpašas piepūles.

Canon PowerShot G7 X Mark II lieliski darbojas jebkāda apgaismojuma apstākļos — gan spožā saules gaismā, gan lampas apgaismotā guļamistabā, tāpēc tā ir nevainojama kamera pastaigām. Tās videomateriāla tīrību varat apskatīt Ellie videoklipos no YouTube kanāla “doyouknowellie”, kas uzņemti no rītausmas līdz krēslai.

Ellie from doyouknowellie sits at a table in a cafe.

Canon PowerShot G7 X Mark II nodrošina milzīgu fokusa diapazonu ar izcilu sasniedzamību. Tādēļ, piemēram, sporta pasākumā varat uzņemt visu ainu, pēc tam tuvināt tieši līdz fokusa diapazona 100 mm galam un tvert darbību. Pēc tam tāliniet, apvērsiet skārienekrānu, piespiediet ekrānu un ierakstiet savu reakciju!

Canon PowerShot G7 X Mark II lepojas arī ar izcilu sejas noteikšanas un izsekošanas režīmu. Tas nozīmē, ka varat brīvi pārvietoties apkārt, aizrautībā augstu pacelt rokas un izrādīt savu reakciju uz notiekošo, neraizējoties par savas sejas novirzīšanos no asuma zonas.

Pateicoties 5 asu uzlabotajai dinamiskajai IS, lai neitralizētu kameras vibrāciju, varēsit uzņemt neticami stabilus filmu kadrus pat ar pilnu tālummaiņu un pat veidojot panorāmu vai pārvietojoties.

Autors: Džefs Meijers (Jeff Meyer)

Saistīti produkti

Saistīti rakstiGūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem