VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

Labākās Canon kameras videoemuāru veidošanai

Uzziniet, kā šīs lieliskās Canon videoemuāru kameras atvieglo videoemuāru veidošanu ar iespaidīgām vadīklām un satriecošu video kvalitāti.
Cilvēks, kas veido videoemuāru ar Canon EOS R10. Fonā ir apelsīnu koks, kas pilns ar augļiem.

Videoemuāru veidošana ir lielisks veids, kā cilvēki var jūs patiesi iepazīt, bet videoemuāru filmēšanai ir nepieciešama videoemuāru kamera. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kļūt par influenceri ar tūkstošiem sekotāju sociālajos tīklos un pakalpojumā YouTube vai vēlaties vienkārši izklaidēties, dokumentējot savu vaļasprieku vai brīvdienu piedzīvojumus, ir daudz veidu, kā radoši izpausties un parādīt savu patieso būtību ar videoemuāru. Taisnība, ka ir daudz videoemuāru veidotāju, tomēr draudzīgi, radoši cilvēki ar spēcīgu vēstījumu vienmēr atradīs veidu, kā tikt sadzirdētiem.

Tagad draudzīgums un vēstījums ir jūsu ziņā. Runājot par Canon piedāvātajām labākajām videoemuāru kamerām, šeit norādītās jums palīdzēs aizraujoši un vienkārši īstenot idejas, vienlaikus gādājot par video kvalitāti un radošu vadību, kas ir nepieciešama izcila videoemuāra izveidei. Visām šīm Canon videoemuāru kamerām ir iebūvēts Wi-Fi un Bluetooth, lai videoklipus un attēlus varētu uzreiz kopīgot, savus garadarbus bez vadiem nosūtot uz viedierīci un augšupielādējot sociālajos tīklos.

Šeit uzskaitītas labākās Canon videoemuāru kameras — turpiniet lasīt, lai uzzinātu kāpēc.

Ārā uzņemts kadrs ar video ierakstīšanai sagatavotu Canon EOS R10 kameru, kurai pievienots mikrofons un mini statīvs.

Canon EOS R10 ir izstrādāta, domājot par satura veidotājiem, kuriem patīk piedzīvojumi. Tās svars ir tikai 429 g, un tā lieliski iederas aprīkojuma somā ceļojumu videoemuāru veidotājiem un tiem, kuri uzņem ar kameru rokās un atrodoties ceļā.

1. Canon EOS R10

Canon labākā videoemuāru kamera iesācējiem un tiem, kuri neregulāri veido saturu sociālajiem tīkliem

 • Sensors: 24,2 MP APS-C formāta sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu acīm, sejai, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem
 • Ekrāns: 7,6 cm, 1,04 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160); 6K (ar oversamplingu)
 • Objektīvu sistēma: RF-S objektīvi; RF objektīvi (ar 1,6 reižu apgriešanas koeficientu); EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu elektroniskais skatu meklētājs (Electronic Viewfinder, EVF) ar 0,95 reižu palielinājumu
 • Audio: iebūvēts mikrofons ar iekšējo trokšņu samazināšanu; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 429 g


Neatkarīgi no tā, vai esat aizrautīgs videogrāfs ar plaukstošu sociālo mediju kontu vai iesācējs, kurš meklē labāko videoemuāru kameru, lai sāktu savu karjeru pakalpojumā YouTube, jums noderēs Canon EOS R10. EOS R10 ir pieejama sākuma līmeņa Canon EOS R sistēmas bezspoguļa kamera, kas nodrošina piekļuvi Canon profesionālā līmeņa RF stiprinājumam, lai zibenīgi automātiski fokusētu, izmantojot izcilos RF-S objektīvus. Tie ietver pieejamo un kompakto Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM, kas ir lielisks vispārīga pielietojuma objektīvs, lai uzsāktu darbu ar bezspoguļa sistēmu.

Canon viedā AF ar padziļināto mācīšanos sniedz iespēju ar kameru EOS R10 bez piepūles sekot acīm un sejām pilnīgi visā kadrā1, tāpēc neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem vienmēr būsiet uzmanības centrā. Lai nodrošinātu arī mājdzīvnieku ietveršanu kadrā, EOS R10 var sekot arī dzīvniekiem.

Tās 24,2 MP APS-C sensors nodrošina kvalitāti, kas nepieciešama izcila satura veidošanai, piedāvājot 4K ar līdz 60p un neierobežotu ierakstīšanas laiku. Lai iegūtu kinematogrāfiski palēninātu kustību, kamera EOS R10 ieraksta 120 kadrus sekundē Full HD formātā, savukārt vertikālās uzņemšanas režīmi piedāvā gatavu materiālu tādiem sociālajiem medijiem kā Instagram Stories un TikTok.

Kamera EOS R10 ir izstrādāta, paturot prātā to videoemuāru veidotāju vajadzības, kas kameru tur rokās. Tā sver tikai 429 g un ir aprīkota ar grozāmu skārienekrānu, kas nodrošina daudzveidīgāku lietošanu un iespēju uzņemšanas laikā redzēt sevi, — varat visu dienu veidot videoemuārus no rokas stiepiena attāluma. Savienojiet to ar vieglo un kompakto Canon RF 16mm F2.8 STM — lielisku objektīvu videoemuāru veidošanas iesācējiem — un iegūstiet asu, skaidru īpaši plata leņķa skatu. Ņemiet vērā, ka, izmantojot RF objektīvu, kas izstrādāts pilnkadra kamerai, kopā ar kameru, kurai ir APS-C sensors, faktiski palielināsiet objektīva sasniedzamību par 1,6 reizēm, un tas nozīmē, ka fotografējamais objekts aizpildīs lielāku kadra daļu.

Kādreiz YouTube un citu platformu satura veidotājiem pat vislabākajām videoemuāru kamerām bija nepieciešami ārējie mikrofoni. Savukārt kamerā EOS R10 ir ietverts mikrofons, kas automātiski samazina iekšējo kameras troksni, lai iegūtu skaidru skaņu, kas lieliski noder, veidojot videoemuārus, kurus tūlīt publicē.

Sieviete ar muguru pret kameru, izstieptā rokā turot Canon EOS R7 ar pievienotu mikrofonu.

Ar 32,5 MP sensoru un to pašu izsmalcināto automātiskās fokusēšanas sistēmu, kas tiek lietota profesionālajās Canon kamerās, piemēram, EOS R5 un EOS R5 C, kamera EOS R7 sniedz fantastiskas iespējas satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt augstāka līmeņa saturu.

2. Canon EOS R7

Digitālā satura veidotājiem un amatieriem, kas vēlas profesionāla līmeņa funkcijas

 • Sensors: 32,5 MP APS-C formāta sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu acīm, sejai, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem
 • Ietverts attēla stabilizators (In-body Image Stabilizer, IBIS): ir
 • Ekrāns: 7,6 cm, 1,62 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160); 7K (ar oversamplingu)
 • Krātuve: divi SD karšu sloti
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu EVF ar 1,15 reižu palielinājumu
 • Objektīvu sistēma: RF-S objektīvi; RF objektīvi (ar 1,6 reižu apgriešanas koeficientu); EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Audio: iebūvēts mikrofons ar iekšējo trokšņu samazināšanu; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 539 g


Ja esat pieredzējis digitālā satura veidotājs vai vienkārši meklējat veidu, kā uzlabot videoemuāru saturu, lai tas izceltos, profesionālās kvalitātes EOS R sistēmas kamera ar APS-C sensoru, piemēram, Canon EOS R7, būs jums ideāls kompanjons. Kameras EOS R7 32,5 MP sensors kopā ar RF objektīva stiprinājumu, kas nodrošina piekļuvi Canon profesionālā standarta RF objektīvu klāstam, vai jūsu esošajiem EF-S un EF objektīviem jūsu saturam piešķirs tīru, profesionālu pieskārienu, kas nepieciešams, lai izceltos pakalpojumā YouTube vai Instagram. Kamera EOS R7 piedāvā tās pašas viedās automātiskās fokusēšanas priekšrocības kā EOS R10, izmantojot 527 AF zonas (651 fotoattēliem), lai sekotu objektiem, sejām un acīm pilnīgi visā kadrā1, nodrošinot, ka asums tiek saglabāts katrā video satura sekundē.

Kamera EOS R7 ir paredzēta neatkarīgiem satura veidotājiem, kuri raugās nākotnē — tā nodrošina 4K video izšķirtspēju ar 60p un 7K oversamplingu ar 30p, parādot neticami detalizētu attēlu, kad samazina līdz 4K. Ar Canon Log 3 iekšējo ierakstu iegūsiet arī ārkārtīgi plašas radošās iespējas pēcapstrādē.

Kamera EOS R7 ar ietvertu piecu asu IBIS ir paredzēta stabilai uzņemšanai, kameru turot rokās pat vissliktākajā apgaismojumā un ar objektīviem, kuriem nav attēla stabilizēšanas. Kopā ar RF objektīvu, kuram ir attēla stabilizēšana, piemēram, daudzpusīgo Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM, kas apvieno plašu skata leņķi ar lielu maksimālo diafragmas atvērumu, EOS R7 piedāvā līdz septiņām attēla stabilizēšanas pakāpēm2, panākot vienmērīgu saturu bet raustīšanās pat tad, ja uzņemat staigājot.

Pret putekļiem un ūdeni izturīgajai kamerai EOS R7 ir arī divi karšu sloti ar vienlaicīgu ierakstīšanu, lai nodrošinātu visa uzņemtā materiāla dublēšanu. Visas šīs funkcijas padara kameru EOS R7 lieliski piemērotu aizrautīgiem satura veidotājiem, kuri nekad nezina, kādos apstākļos varētu būt jāuzņem.

Līdzīgi kā EOS R10, kamera EOS R7 ir aprīkota ar grozāmu LCD skārienekrānu videoemuāru veidošanai, kameru turot rokās, un iebūvētu mikrofonu ar iekšējā trokšņa samazināšanu, kas nodrošina videoklipa attēla kvalitātei līdzvērtīgu skaņu.

Sieviete gaiši zilā jakā skatās uz Canon EOS RP grozāmo skārienekrānu; kamera uzstādīta uz statīva.

Kameras EOS RP 26,2 MP CMOS sensors neticami labi darbojas vājā apgaismojumā, savukārt grozāmais LCD skārienekrāns nodrošina skaidru skatu uz fotografējamo objektu.

3. Canon EOS RP

Jaudīga pilnkadra bezspoguļa kamera videoemuāru veidotājiem, kas vēlas jaunas radošās iespējas

 • Sensors: 26,2 MP CMOS pilnkadra sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu sejai un acīm un noteikšanu pat līdz EV -5
 • Ekrāns: 7,5 cm, 1,04 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Objektīvu sistēma: Canon profesionālie RF objektīvi; RF-S objektīvi; EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu OLED krāsu EVF
 • Audio: iebūvēti stereo mikrofoni; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 485 g


Pilnkadra kamera, piemēram, Canon EOS RP, ir lieliski piemērota, lai paplašinātu sava radošuma apvārsni, tiklīdz būsiet ieguvis nedaudz pieredzes. Tās lielais un ļoti jutīgais 35 mm sensors nodrošina vēl labāku veiktspēju problemātiska un mainīga apgaismojuma apstākļos, kā arī sniedz lielākas iespējas kontrolēt asuma dziļumu, kas var palīdzēt koriģēt satura noskaņu.

Kamera EOS RP ir aprīkota ar visiem nepieciešamajiem rīkiem iespēju robežu paplašināšanai, piemēram, Canon viedo AF sistēmu, kas var noteikt sejas un acis un sekot tām, kopā ar moderno RF objektīvu, kas ātri fokusē, lai jūs varētu iegūt vienmērīgu un asu saturu arī ar 4K izšķirtspēju. Kameras korpuss ir lieliski piemērots darbam ar ātriem un pieejamiem īpaši plata leņķa RF objektīviem, piemēram, Canon RF 16mm F2.8 STM, kas izstrādāts videoemuāru un radoša satura veidotājiem.

Lieliska izvēle ir arī vieglais objektīvs RF 24mm F1.8 MACRO IS STM, kurš daļēji ir makro objektīvs, nodrošinot skaisti izpludinātu fonu, vai daudzpusīgais objektīvs RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM ar vienmērīgu un klusu īpaši plaša leņķa tālummaiņu. Abi objektīvi ir aprīkoti ar ietvertu attēla stabilizēšanu, lai varētu uzņemt vienmērīgu video ar kameru rokās.

Kamerai EOS RP ir tāds pats intuitīvs lietotāja interfeiss un izvēlņu izkārtojums kā jebkurai citai Canon digitālajai kamerai. Tai ir 23 pielāgotas funkcijas, kas atzīmētas kā “Fn” pogas, un Canon Photo Companion lietotne jums parādīs, ko var izdarīt ar katru funkciju. Turklāt visas kameras profesionālās funkcijas ir ietvertas mazā un vieglā korpusā — EOS RP var izmantot visu dienu, veidojot saturu ar kameru rokās.

Vīrietis bēšā džemperī un brillēs skatās Canon M50 Mark II kameras grozāmajā ekrānā.

Slavenais konditors un videoemuāru veidotājs Mets Adlerds (Matt Adlard) izmantoja Canon EOS M50 Mark II, lai uzņemtu savus pārsteidzošos kulinārijas brīnumus.

Komplekts ar EOS M50 Mark II, objektīvu, zibspuldzi un mikrofonu izkārtots kvadrātveida formā.

Elastīgai radošo ieceru paušanai ar kameru EOS M50 Mark II var izmantot EF un EF-S objektīvus ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, bet kompaktie, specializētie Canon EF-M objektīvi ir perfekti piemēroti videoemuāru veidošanai.

4. Canon EOS M50 Mark II

Universāla Canon bezspoguļa kamera lietošanai telpās un ārā

 • Sensors: 24,1 MP APS-C formāta sensors
 • Ekrāns: 7,5 cm grozāmais skārienekrāns
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu sejai un objektiem
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Objektīva sistēma: specializēti mazi, viegli EF-M objektīvi; EF un EF-S objektīvu savietojamība ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M.
 • Audio: mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība


Canon EOS M50 Mark II ir izstrādāta, domājot par video un it īpaši par videoemuāru veidošanu. Iesācējiem Canon EOS M50 Mark II piedāvā līdz 143 automātiskās fokusēšanas punktiem (atkarībā no izmantotā objektīva) ar Dual Pixel AF, kas izmanto sejas un objektu izsekošanu. Izvēlieties objektu jebkurā vietā praktiski visā kadrā, nevelciet pirkstu, bet vienkārši pieskarieties, kur vēlaties fokusēt, lai pārvietotu automātiskās fokusēšanas punktu vai izveidotu profesionālu izvilkta fokusa efektu.

EOS M50 Mark II ir lieliska filmēšanai vāja apgaismojuma apstākļos. Filmējot ar 4K, kamera piedāvā jutību līdz ISO 6400, tātad jūs varat paļauties uz skaidru videomateriālu ar precīzām krāsām neatkarīgi no tā, vai filmējat sevi, izsaiņojot produktus ar lampu apgaismotā guļamistabā vai staigājot pa galvaspilsētas ielām spožā pusdienlaika saulē. Ja jums nav jāfilmē ar 4K, tad uzņemšana HD kvalitātē ļauj šo ISO diapazonu mainīt no 100 līdz pat 25 600, proti, jūs varat filmēt mēnessgaismā, un jūsu seja joprojām būs saskatāma!

Izmantojot pilnīgi nolokāmo Vari-Angle ekrānu, varat to vienā mirklī apgriezt un ātri vien nofilmēt sevi ceļā, klīstot pa vietējo pārtikas tirgu vai dodoties pārgājienā pa Apalaču taku. Canon EOS M50 Mark II izcilā AF sistēma novieto kvadrātu virs jūsu sejas, lai parādītu, ka esat fokusā, savukārt kamerā iebūvētā Movie Digital IS palīdz nodrošināt vienmērīgu videomateriāla uzņemšanu, kameru turot arī rokā.

Iebūvēts stereo mikrofons un 3,5 mm stereo mini ligzda ārējā mikrofona pievienošanai. Turklāt ar uzstādīto Canon EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM komplekta objektīvu EOS M50 Mark II lieliski iekļaujas rokā, Tas nozīmē, ka nenogurstot varat filmēt sevi no rokas attāluma.

Vīrietis lielā mētelī filmē sevi ar Canon PowerShot G7 X Mark III, izmantojot rokā turamu stabilizatoru.

Videogrāfs un fotogrāfs Džeimijs Džeimss (Jamie James) izmēģina Canon PowerShot G7 X Mark III, fotografējot brīvā dabā.

Canon PowerShot G7 X Mark III uz zilganzaļa paklāja ar ārējo mikrofonu un tālvadības pulti.

Neļaujiet skaņai jūs pievilt. PowerShot G7 X Mark III ir aprīkots ar 3,5 mm ligzdu ārējam mikrofonam, līdz ar to varat iegūt neticamu video kvalitāti, kas atbildīs nevainojamajai audio kvalitātei.

5. Canon PowerShot G7 X Mark III

Kabatas formāta Canon videoemuāru kamera, kad kaut kur dodaties

 • Sensors: 20,1 MP grēdots CMOS 1.0
 • Ekrāns: 7,5 cm noliecams skārienekrāns
 • AF sistēma: nepārtraukts AF ar sejas un objektu izsekošanu, 31 punkta AF; 4 pakāpju objektīva nobīdes veida IS, Intelligent IS ar piecu asu uzlabotu dinamisko IS un automātisko līmeni
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Filtrs: iebūvēts ND filtrs
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība


Canon PowerShot G7 X Mark III ir kabatas izmēra kompakta kamera ar lielu sensoru un iebūvētu 24-100 mm (ekvivalento) f/1.8-2.8 objektīvu. Vieglā svara un lielā sensora apvienojums padara to par jaudīgu kameru videoemuāru veidotājiem, kā arī labāko kameru videoemuāru veidošanai pakalpojumam YouTube, kamēr atrodaties ceļā. Varat to ielikt kabatā un paņemt līdzi it visur, jo tā iemūžinās visas dzīves mestās piespēles. Iebūvētais objektīvs ir zibensātrs, lai jūs nekad nepalaistu garām īsto brīdi, un apvēršamais ekrāns ļauj bez piepūles iekadrēt sevi, kamēr esat ceļā.

PowerShot G7 X Mark III nodrošina milzīgu fokusa diapazonu ar izcilu sasniedzamību. Tādēļ, piemēram, sporta pasākumā varat uzņemt visu ainu, pēc tam tuvināt tieši līdz fokusa diapazona 100 mm galam un tvert darbību. Pēc tam tāliniet, apvērsiet skārienekrānu, piespiediet ekrānu un ierakstiet savu reakciju!

PowerShot G7 X Mark III lepojas arī ar izcilu sejas noteikšanas un izsekošanas režīmu. Tas nozīmē, ka varat brīvi pārvietoties apkārt, aizrautībā augstu pacelt rokas un izrādīt savu reakciju uz notiekošo, neraizējoties par savas sejas novirzīšanos no asuma zonas.

PowerShot G7 X Mark III lieliski darbojas jebkāda apgaismojuma apstākļos — gan spožā saules gaismā, gan lampas apgaismotā guļamistabā, tāpēc tā ir nevainojama kamera dažādām vajadzībām.

Pateicoties 5 asu uzlabotajai dinamiskajai IS, lai neitralizētu kameras vibrāciju, varēsit uzņemt neticami stabilus filmu kadrus pat ar pilnu tālummaiņu un pat veidojot panorāmu vai pārvietojoties.

6. Labākie Canon objektīvi videoemuāru veidošanai

Ir daudz Canon objektīvu, kas ir lieliski piemēroti videoemuāru veidošanai, apvienojot platleņķa skatu ar izcilu attēla kvalitāti. Pieejamais, īpaši platā leņķa objektīvs Canon RF 16mm F2.8 STM ir lielisks pirmais objektīvs videoemuāru veidošanas iesācējiem. Tas piedāvā izcilas radošās iespējas satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt kadrus ar interjeru, kā arī plašus skatus. Turpretim objektīvs RF 24mm F1.8 MACRO IS STM apvieno platleņķa skatu ar lielu maksimālo diafragmas atvērumu un iekšējo stabilizāciju, savukārt objektīvs RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM piedāvā daudzpusīgu fokusa diapazonu atbilstoši jūsu vajadzībām — no īpaši plata leņķa videoemuāru veidošanai ar kameru rokās līdz šaurākiem leņķiem, kad nepieciešama nedaudz lielāka sasniedzamība. Arī kompaktais, izvelkamais un vieglais Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM ir lieliska izvēle, ja jāstrādā ilgstoši, kamēr atrodaties ceļā.

Autors: Džefs Meijers (Jeff Meyer) un Pīters Voliniskis (Peter Wolinski)

 1. Piemērojams, ja sekošanas laikā ap objektu tiek parādīts rāmītis un kamerai ir pievienots saderīgs objektīvs, kamēr ir aktīva pilna diapazona AF vai objekts ir veiksmīgi noteikts citas zonas režīmā.
 2. Septiņas pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un fokusa attālumu 150 mm.

Saistītie produkti

Saistīti raksti

 • Sieviete vasaras kleitā un saules cepurē tur Canon EOS R10 pie sejas, skatoties cauri skatu meklētājam. Viņa stāv kompleksas Spānijas arhitektūras priekšā.

  CEĻOJUMU FOTOGRAFĒŠANA

  Ekskursija Seviljā ar kameru EOS R10

  Blogere Diāna Miljosa (Diana Millos) atklāj, kāpēc šī radošā kamera ir perfekts ceļojumu kompanjons.

 • Sieviete iestata savu Canon PowerShot G7 X Mark III, kas atrodas blakus klēpjdatoram, lai filmētu jogas nodarbību dzīvojamajā istabā.

  KOMPAKTKAMERAS

  Labākā kompaktkamera satura veidošanai

  Uzziniet, kā PowerShot G7 X Mark III var palīdzēt atrast radošo dzirksti ikdienas dzīvē.

 • Sociālo tīklu influencere Fatū Ndaija (Fatou N'Diaye), ģērbusies pūkainā, brūnā mētelī, tup un smaida uz trijkāja novietotas Canon EOS R50 kameras priekšā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Satura veidošana ar kameru EOS R50

  Uzņemiet vēl labāku saturu sociālo tīklu plūsmām ar Canon EOS R50.

 • Sieviete rokas stiepiena attālumā tur pret sevi pavērstu kameru uz trijkāja; aiz viņas nefokusēta terase ar daudzkrāsainām ēkām upes krastā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Kā kļūt par videoemuāru veidotāju

  Sāciet darbu un veidojiet kvalitatīvus videoemuārus ar mūsu videoemuāru veidošanas padomiem iesācējiem.