VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

Labākās Canon kameras un objektīvi videoemuāriem

Atrodiet perfektas Canon videoemuāru kameras un objektīvus, lai veidotu augstāka līmeņa saturu un nodrošinātu izcilu video kvalitāti.
The screen of a Canon PowerShot V10 shows a smiling woman with a guitar recording a vlog.

Videoemuāru veidošana ir lielisks veids, kā cilvēki var jūs patiesi iepazīt, bet videoemuāru filmēšanai ir nepieciešama videoemuāru kamera. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kļūt par influenceri ar tūkstošiem sekotāju sociālajos tīklos un pakalpojumā YouTube vai vēlaties vienkārši izklaidēties, dokumentējot savu vaļasprieku vai brīvdienu piedzīvojumus, ir daudz veidu, kā radoši izpausties un parādīt savu patieso būtību ar videoemuāru. Taisnība, ka ir daudz videoemuāru veidotāju, tomēr draudzīgi, radoši cilvēki ar spēcīgu vēstījumu vienmēr atradīs veidu, kā tikt sadzirdētiem.

Vēstījums un stils ir jūsu ziņā, bet šeit minētās Canon videoemuāru kameras un objektīvi jums palīdzēs aizraujoši un vienkārši īstenot idejas, vienlaikus gādājot par video kvalitāti un radošu vadību, kas ir nepieciešama izcila videoemuāra izveidei. Visām šīm Canon videoemuāru kamerām ir iebūvēts Wi-Fi un Bluetooth, kā arī tiešraides iespējas, lai videoklipus un attēlus varētu uzreiz kopīgot, savus darbus bez vadiem nosūtot uz viedierīci un augšupielādējot sociālajos tīklos.

Lūk, labākās Canon videoemuāru kameras un objektīvi ikvienam, kas vēlas sākt veidot videoemuārus vai ir gatavs pāriet nākamajā līmenī. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kāpēc.

Cilvēku grupa smaida un pozē, skatoties uz Canon PowerShot V10, ko tur cilvēks kreisajā pusē.

Canon PowerShot V10 ir ērti pārnēsājama un vienkārši lietojama kamera, kas paredzēta videoemuāru veidošanai, ar stereo mikrofoniem, noliecamu ekrānu un pat iebūvētu statīvu.

Cilvēks vienā rokā tur Canon PowerShot V10 un otrā — viedtālruni ar Canon Camera Connect lietojumprogrammu, kas pārsūta failus no kameras.

Ar iebūvēto Bluetooth un Wi-Fi savienojumu Canon PowerShot V10 ļauj ērti kopīgot videoemuārus ar sekotājiem. Instalējiet bezmaksas Canon Camera Connect lietojumprogrammu savā viedtālrunī un varēsiet to izmantot, lai pārsūtītu un augšupielādētu videoklipus un pat vadītu kameru PowerShot V10 no attāluma.

1. Canon PowerShot V10

Canon mazākā un visvienkāršāk lietojamā videoemuāru kamera ar iebūvētu statīvu

 • Sensors: 13,1 MP 1 collas CMOS1
 • AF sistēma: nepārtraukta AF ar objektu izsekošanu
 • Ekrāns: 5 cm noliecams skārienekrāns
 • Attēla stabilizēšana (filmas režīmos): filmas digitālā IS vai automātiskā līmeņošana
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Audio: iebūvēti stereo mikrofoni un mikrofona ieeja
 • Statīvs: iebūvēts statīvs
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 211 g

Pateicoties Canon PowerShot V10 vienkāršajām vadīklām, kompaktajam dizainam un pilnībā automatizētajiem režīmiem, varat viegli sākt veidot videoemuārus, turklāt šī kamera piedāvā manuālo režīmu un plašu radošo funkciju klāstu, kad esat gatavs pāriet nākamajā līmenī. Šo kameru, kas ir pietiekami viegla un kompakta, lai to varētu ērti ievietot kabatā, varat ņemt līdzi visur un būt gatavs videoemuāru veidošanai vai tiešraides straumēšanai jebkurā brīdī, kad vien rodas iedvesma.

Ja videoemuāru veidošanā esat iesācējs, varat izmantot PowerShot V10 automātisko filmas režīmu, filmas režīmu ar izlīdzinātu ādu vai automātisko fokusēšanu ar sejas izsekošanu. Kamera PowerShot V10 var ierakstīt līdz 4K UHD video ar 30 kadriem/s un Full HD ar 60 kadriem/s, un tās īpaši plata leņķa objektīvs 6.6mm f/2.8 (35 mm ekvivalenta fokusa attālums ir 19 mm) ielaiž daudz gaismas, uzņemot telpās vai vakarā, un rada seklu asuma dziļumu. Kamerai ir uzlokāms ekrāns, lai varat ērti pārbaudīt kadrējumu, kad tajā veidojat videoemuāru, un iebūvēts stereo mikrofons izcilai skaņas kvalitātei, kā arī 3,5 mm mikrofona ligzda, ja vēlaties izmantot ārējo mikrofonu, piemēram, Canon stereo mikrofonu DM-E100.

Atšķirībā no viedtālruņa kamerā PowerShot V10 ir iebūvēts statīvs, ko var pielāgot uzņemšanai no augsta un zema leņķa, tāpēc trijkājis nav vajadzīgs (lai gan tai ir standarta trijkāja stiprinājums, tāpēc, ja vēlaties, varat trijkāji izmantot).

Ar PowerShot V10 kopīgošana ir tikpat vienkārša kā uzņemšana, viedtālrunī izmantojot bezmaksas lietotni Canon Camera Connect. Tā ir arī saderīga ar mākoņpakalpojumu image.canon, tāpēc varat automātiski augšupielādēt savu veidoto saturu mākonī un pārsūtīt to uz tādiem tīmekļa pakalpojumiem kā Google Drive™ un YouTube.

Vīrietis lielā mētelī filmē sevi ar Canon PowerShot G7 X Mark III, izmantojot rokā turamu stabilizatoru.

Videogrāfs un fotogrāfs Džeimijs Džeimss (Jamie James) izmēģina Canon PowerShot G7 X Mark III, fotografējot brīvā dabā.

Canon PowerShot G7 X Mark III uz zilganzaļa paklāja ar ārējo mikrofonu un tālvadības pulti.

Neļaujiet skaņai jūs pievilt. PowerShot G7 X Mark III ir aprīkots ar 3,5 mm ligzdu ārējam mikrofonam, līdz ar to varat iegūt neticamu video kvalitāti, kas atbildīs nevainojamajai audio kvalitātei.

2. Canon PowerShot G7 X Mark III

Kabatas formāta Canon videoemuāru kamera, kad kaut kur dodaties

 • Sensors: 20,1 MP grēdots CMOS 1.0
 • Ekrāns: 7,5 cm noliecams skārienekrāns
 • AF sistēma: nepārtraukta AF ar sejas un objektu izsekošanu, 31 punkta AF
 • Attēla stabilizēšana: četru pakāpju objektīva nobīdes veida IS, Intelligent IS ar piecu asu uzlabotu dinamisko IS un automātisko līmeņošanu
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Filtrs: iebūvēts ND filtrs
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība

Canon PowerShot G7 X Mark III ir kabatas izmēra kompakta kamera ar lielu sensoru un iebūvētu 24-100 mm (ekvivalento) f/1.8-2.8 objektīvu. Vieglā svara un lielā sensora apvienojums padara to par jaudīgu kameru videoemuāru veidotājiem, kā arī labāko kameru videoemuāru veidošanai pakalpojumam YouTube, kamēr atrodaties ceļā. Varat to ielikt kabatā un paņemt līdzi it visur, jo tā iemūžinās visas dzīves mestās piespēles. Iebūvētais objektīvs ir zibensātrs, lai jūs nekad nepalaistu garām īsto brīdi, un apvēršamais ekrāns ļauj bez piepūles iekadrēt sevi, kamēr esat ceļā.

PowerShot G7 X Mark III nodrošina milzīgu fokusa diapazonu ar izcilu sasniedzamību. Tādēļ, piemēram, sporta pasākumā varat uzņemt visu ainu, pēc tam tuvināt tieši līdz fokusa diapazona 100 mm galam un tvert darbību. Pēc tam tāliniet, apvērsiet skārienekrānu, piespiediet ekrānu un ierakstiet savu reakciju!

PowerShot G7 X Mark III lepojas arī ar izcilu sejas noteikšanas un izsekošanas režīmu. Tas nozīmē, ka varat brīvi pārvietoties apkārt, aizrautībā augstu pacelt rokas un izrādīt savu reakciju uz notiekošo, neraizējoties par savas sejas novirzīšanos no asuma zonas.

PowerShot G7 X Mark III lieliski darbojas jebkāda apgaismojuma apstākļos — gan spožā saules gaismā, gan lampas apgaismotā guļamistabā, tāpēc tā ir nevainojama kamera dažādām vajadzībām.

Pateicoties 5 asu uzlabotajai dinamiskajai IS, lai neitralizētu kameras vibrāciju, varēsit uzņemt neticami stabilus filmu kadrus pat ar pilnu tālummaiņu un pat veidojot panorāmu vai pārvietojoties.

Canon EOS R50 uz trijkāja, kas novietots uz galda, lai uzņemtu sievieti rozā kombinezonā, ko ieskauj rokdarbu instrumenti.

Kamera Canon EOS R50 ir saderīga ar RF objektīviem (kā arī EF objektīviem, izmantojot dažādus EF-EOS R stiprinājuma adapterus), tāpēc tā sniedz plašas radošās iespējas. Izmantojiet ātru objektīvu ar fiksēta fokusa attālumu, piemēram, Canon RF 24mm F1.8 MACRO IS STM, lai panāktu īpaši seklu asuma dziļumu un kinematogrāfisku izskatu, vai arī izvēlieties īpaši plata leņķa objektīvu Canon RF 16mm F2.8 STM, lai uzņemtu apkārtni, pat atrodoties relatīvi tuvu kamerai.

Ēdiena šķīvis novietots uz galda blakus Canon EOS R50, kas atrodas uz trijkāja, un cilvēks rokā tur viedtālruni, kura ekrānā redzams tas pats attēls, kas redzams kameras ekrānā.

EOS R50 darbojas arī ar bezmaksas lietotni Canon Camera Connect, ko varat izmantot, lai kopīgotu saturu sociālajos tīklos, kā arī attāli vadītu kameru.

3. Canon EOS R50

Viegla 4K Canon videoemuāru kamera ar maināmiem objektīviem filmēšanai mājās vai ceļā

 • Sensors: 24,2 MP CMOS APS-C formāta sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF II ar acu/sejas noteikšanas un izsekošanas AF (cilvēki, dzīvnieki un transportlīdzekļi)
 • Ekrāns: 7,5 cm, 1,62 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maksimālā video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160), pārdiskretizēta no 6K
 • Objektīvu sistēma: RF un RF-S objektīvi; EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu OLED krāsu elektroniskais skatu meklētājs (EVF)
 • Audio: iebūvēti stereo mikrofoni; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 375 g

Ar tās 24,2MP APS-C sensoru kamera EOS R50 ir pietiekami jaudīga, lai mājās radītu neapgrieztu augstas kvalitātes 4K saturu, un tā ir pietiekami viegla, lai videoemuārus varētu veidot arī ceļā. Pateicoties kompaktajam dizainam, pilnībā grozāmajam skārienekrānam un intuitīvajām vadīklām, EOS R50 ir arī vienkārši lietojama jebkurā situācijā, kad rodas iedvesma.

Vai esat gatavs pāriet nākamajā līmenī? Kamerai EOS R50 ir Canon jaunākā viedās automātiskās fokusēšanas sistēma ar acu, sejas, galvas un ķermeņa izsekošanu, uzņemot video, kā arī īpašs produktu demonstrācijas režīms, lai nodrošinātu fokusa uzticamu pārslēgšanos starp jums un produktiem, ko demonstrējat.

Ar EOS R50 var uzņemt 4K video, kas pārdiskretizēts no 6K sensora datiem, lai iegūtu maksimāli augstu kvalitāti, kā arī Full HD kvalitātes video ar 120 kadriem/s, lai iegūtu kinematogrāfiskuslēnas ierakstīšanas efektus. Pateicoties EOS R50 vertikālajam 9:16 ieraksta formātam un Wi-Fi savienojumam, varat uzņemt sociālajiem tīkliem sagatavotu materiālu. Kamerai EOS R50 ir ne tikai daudzfunkciju kontaktligzda piederumu barošanai, bet arī mikro HDMI un 3,5 mm stereo ligzda piederumu, piemēram, monitoru un mikrofonu, pievienošanai.

Ārā uzņemts kadrs ar video ierakstīšanai sagatavotu Canon EOS R10 kameru, kurai pievienots mikrofons un mini statīvs.

Canon EOS R10 ir izstrādāta, domājot par satura veidotājiem, kuriem patīk piedzīvojumi. Tās svars ir tikai 429 g, un tā lieliski iederas aprīkojuma somā ceļojumu videoemuāru veidotājiem un tiem, kuri uzņem ar kameru rokās un atrodoties ceļā. Šajā attēlā tā ir parādīta kopā ar Canon DM-E1D stereo mikrofonu un trijkāja rokturi HG-100TBR (abi tiek pārdoti atsevišķi).

4. Canon EOS R10

Canon labākā videoemuāru kamera tiem, kas laiku pa laikam veido saturu sociālajiem tīkliem

 • Sensors: 24,2 MP APS-C formāta sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu acīm, sejai, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem
 • Ekrāns: 7,6 cm, 1,04 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160); 6K (ar oversamplingu)
 • Objektīvu sistēma: RF-S objektīvi; RF objektīvi (ar 1,6 reižu apgriešanas koeficientu); EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu elektroniskais skatu meklētājs (Electronic Viewfinder, EVF) ar 0,95 reižu palielinājumu
 • Audio: iebūvēts mikrofons ar iekšējo trokšņu samazināšanu; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 429 g

Neatkarīgi no tā, vai esat aizrautīgs videogrāfs ar plaukstošu sociālo mediju kontu vai iesācējs, kurš meklē labāko videoemuāru kameru, lai sāktu savu karjeru pakalpojumā YouTube, jums noderēs Canon EOS R10. EOS R10 ir pieejama sākuma līmeņa Canon EOS R sistēmas bezspoguļa kamera, kas nodrošina piekļuvi Canon profesionālā līmeņa RF stiprinājumam, lai zibenīgi automātiski fokusētu, izmantojot izcilos RF-S objektīvus. Tie ietver pieejamo un kompakto Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM, kas ir lielisks vispārīga pielietojuma objektīvs, lai uzsāktu darbu ar bezspoguļa sistēmu.

Canon viedā AF ar padziļināto mācīšanos sniedz iespēju ar kameru EOS R10 bez piepūles sekot acīm un sejām pilnīgi visā kadrā2, tāpēc neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem vienmēr būsiet uzmanības centrā. Lai nodrošinātu arī mājdzīvnieku ietveršanu kadrā, EOS R10 var sekot arī dzīvniekiem.

Tās 24,2 MP APS-C sensors nodrošina kvalitāti, kas nepieciešama izcila satura veidošanai, piedāvājot 4K ar līdz 60p un neierobežotu ierakstīšanas laiku. Lai iegūtu kinematogrāfiski palēninātu kustību, kamera EOS R10 ieraksta 120 kadrus sekundē Full HD formātā, savukārt vertikālās uzņemšanas režīmi piedāvā gatavu materiālu tādiem sociālajiem medijiem kā Instagram Stories un TikTok.

Kamera EOS R10 ir izstrādāta, paturot prātā to videoemuāru veidotāju vajadzības, kas kameru tur rokās. Tā ir aprīkota ar grozāmu skārienekrānu, kas nodrošina daudzveidīgāku lietošanu un iespēju uzņemšanas laikā redzēt sevi, — varat visu dienu veidot videoemuārus no rokas stiepiena attāluma. Savienojiet to ar vieglo un kompakto Canon RF 16mm F2.8 STM — lielisku objektīvu videoemuāru veidošanas iesācējiem — un iegūstiet asu, skaidru īpaši plata leņķa skatu. Ņemiet vērā, ka, izmantojot RF objektīvu, kas izstrādāts pilnkadra kamerai, kopā ar kameru, kurai ir APS-C sensors, faktiski palielināsiet objektīva sasniedzamību par 1,6 reizēm, un tas nozīmē, ka fotografējamais objekts aizpildīs lielāku kadra daļu.

Kādreiz YouTube un citu platformu satura veidotājiem pat vislabākajām videoemuāru kamerām bija nepieciešami ārējie mikrofoni. Savukārt kamerā EOS R10 ir ietverts mikrofons, kas automātiski samazina iekšējo kameras troksni, lai iegūtu skaidru skaņu, kas lieliski noder, veidojot videoemuārus, kurus tūlīt publicē.

Sieviete ar muguru pret kameru, izstieptā rokā turot Canon EOS R7 ar pievienotu mikrofonu.

Ar 32,5 MP sensoru un to pašu izsmalcināto automātiskās fokusēšanas sistēmu, kas tiek lietota profesionālajās Canon kamerās, piemēram, EOS R5 un EOS R5 C, kamera EOS R7 sniedz fantastiskas iespējas satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt augstāka līmeņa saturu.

5. Canon EOS R7

Ideālā Canon videoemuāru kamera digitālā satura veidotājiem un amatieriem, kas vēlas izmantot profesionāla līmeņa funkcijas

 • Sensors: 32,5 MP APS-C formāta sensors
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sekošanu acīm, sejai, dzīvniekiem un transportlīdzekļiem
 • Ietverts attēla stabilizators (In-body Image Stabilizer, IBIS): ir
 • Ekrāns: 7,6 cm, 1,62 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160); 7K (ar oversamplingu)
 • Krātuve: divi SD karšu sloti
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu EVF ar 1,15 reižu palielinājumu
 • Objektīvu sistēma: RF-S objektīvi; RF objektīvi (ar 1,6 reižu apgriešanas koeficientu); EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Audio: iebūvēts mikrofons ar iekšējo trokšņu samazināšanu; mikrofona ieeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 539 g

Ja esat pieredzējis digitālā satura veidotājs vai vienkārši meklējat veidu, kā uzlabot videoemuāru saturu, lai tas izceltos, profesionālās kvalitātes EOS R sistēmas kamera ar APS-C sensoru, piemēram, Canon EOS R7, būs jums ideāls kompanjons. Kameras EOS R7 32,5 MP sensors kopā ar RF objektīva stiprinājumu, kas nodrošina piekļuvi Canon profesionālā standarta RF objektīvu klāstam, vai jūsu esošajiem EF-S un EF objektīviem jūsu saturam piešķirs tīru, profesionālu pieskārienu, kas nepieciešams, lai izceltos pakalpojumā YouTube vai Instagram. Kamera EOS R7 piedāvā tās pašas viedās automātiskās fokusēšanas priekšrocības kā EOS R10, izmantojot 527 AF zonas (651 fotoattēliem), lai sekotu objektiem, sejām un acīm pilnīgi visā kadrā2, nodrošinot, ka asums tiek saglabāts katrā video satura sekundē.

Kamera EOS R7 ir paredzēta neatkarīgiem satura veidotājiem, kuri raugās nākotnē — tā nodrošina 4K video izšķirtspēju ar 60p un 7K oversamplingu ar 30p, parādot neticami detalizētu attēlu, kad samazina līdz 4K. Ar Canon Log 3 iekšējo ierakstu iegūsiet arī ārkārtīgi plašas radošās iespējas pēcapstrādē.

Kamera EOS R7 ar ietvertu piecu asu IBIS ir paredzēta stabilai uzņemšanai, kameru turot rokās pat vissliktākajā apgaismojumā un ar objektīviem, kuriem nav attēla stabilizēšanas. Kopā ar RF objektīvu, kuram ir attēla stabilizēšana, piemēram, daudzpusīgo Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM, kas apvieno plašu skata leņķi ar lielu maksimālo diafragmas atvērumu, EOS R7 piedāvā līdz septiņām attēla stabilizēšanas pakāpēm3, panākot vienmērīgu saturu bez raustīšanās pat tad, ja uzņemat staigājot.

Pret putekļiem un ūdeni izturīgajai kamerai EOS R7 ir arī divi karšu sloti ar vienlaicīgu ierakstīšanu, lai nodrošinātu visa uzņemtā materiāla dublēšanu. Visas šīs funkcijas padara kameru EOS R7 lieliski piemērotu aizrautīgiem satura veidotājiem, kuri nekad nezina, kādos apstākļos varētu būt jāuzņem.

Līdzīgi kā EOS R10, kamera EOS R7 ir aprīkota ar grozāmu LCD skārienekrānu videoemuāru veidošanai, kameru turot rokās, un iebūvētu mikrofonu ar iekšējā trokšņa samazināšanu, kas nodrošina videoklipa attēla kvalitātei līdzvērtīgu skaņu.

Canon EOS R8 kamera, kas uzstādīta uz trijkāja.

Canon EOS R8 var nodrošināt iespaidīgu UHD 4K 60p kvalitātes video, pateicoties 24,2 MP pilnkadra sensoram un DIGIC X procesoram.

6. Canon EOS R8

Jaudīga pilnkadra bezspoguļa kamera videoemuāru veidotājiem, kas vēlas jaunas radošās iespējas

 • Sensors: 24,2 MP CMOS pilnkadra
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF II ar acu/sejas noteikšanas un izsekošanas AF (cilvēki, dzīvnieki un transportlīdzekļi); noteikšana notiek līdz EV -6,5
 • Ekrāns: 7,5 cm, 1,62 milj. punktu grozāms LCD skārienekrāns
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Objektīvu sistēma: RF objektīvi; RF-S objektīvi; EF un EF-S objektīvi, izmantojot stiprinājuma adapterus
 • Skatu meklētājs: 2,36 milj. punktu OLED krāsu EVF
 • Audio: iebūvētie stereo mikrofoni; mikrofona ieeja, austiņu izeja
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība
 • Svars: 461 g

Pilnkadra kamera, piemēram, Canon EOS R8, sniedz lielisku iespēju paplašināt radošo apvārsni. Tās lielais 35 mm sensors nodrošina vēl labāku veiktspēju problemātiska un mainīga apgaismojuma apstākļos, kā arī sniedz lielākas iespējas kontrolēt asuma dziļumu ar uzlabotu bokē efektu, kas var palīdzēt saturam piešķirt noskaņu un atmosfēru.

Canon EOS R8 kamerai ir īpaši labas funkcijas videoklipu veidošanai, efektīvi izmantojot tās 24,2 MP sensoru un DIGIC X procesoru, lai nodrošinātu vislabāko UHD 4K 60p kvalitāti (pārdiskretizējot no 6K), kā arī Full HD 1080p ar līdz 180 kadriem sekundē, lai veiktu ārkārtīgi lēnu ierakstīšanu. Varat arī uzņemt ilgāka formāta saturu, neskatoties pulkstenī, jo kamera EOS R8 sniedz iespēju ar vienu piegājienu ierakstīt līdz divu stundu ilgu video ar līdz 30p kadru ātrumu.

Lai veidotu videoemuārus, atrodoties ceļā, Canon EOS R8 ir aprīkota ar Movie Digital IS, kas uztur stabilitāti un novērš satricinājumus, uzņemot ar kameru rokās, balstoties uz piecu asu attēla stabilizāciju, kas pretdarbojas kustībai visos virzienos. Efektivitāte vēl vairāk tiek uzlabota, izmantojot objektīvus, kas aprīkoti ar optisku attēla stabilizāciju.

Kamerai ir ne tikai OLED skatu meklētājs, bet aizmugurē ir arī liels, grozāms skārienekrāns. Tas grozās uz visām pusēm, lai jūs varētu precīzi redzēt, ko darāt, kad filmējat ar pret sevi vērstu kameru. Lai plašajā pasaulē videoemuāri būtu pieejami visiem, kamerā EOS R8 ir ietverts Bluetooth, Wi-Fi un USB-C savienojums.

USB-C savienojums ir īpaši noderīgs tiešraides straumēšanai, savukārt papildu priekšrocības savienošanai ietver ligzdas gan stereo mikrofonam, gan stereo austiņām, kā arī mini-HDMI portu. Kamera EOS R8 ir aprīkota arī ar daudzfunkciju kontaktligzdu, kas sniedz iespēju piestiprināt Android viedtālruņus un izveidot ar tiem tiešu savienojumu, izmantojot Canon AD-P1 viedtālruņa adapteri, vai izmantot īpašu vērstas darbības stereo mikrofonu DM-E1D. Kopumā Canon EOS R8 kamera sniedz iespēju veidot iespaidīgus videoemuārus, kas paliek prātā.

Sieviete rozā kleitā ar trijkāja rokturi sev priekšā tur Canon kameru ar Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM objektīvu un smaida.

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM ir lielisks videoemuāru objektīvs APS-C kamerām. Tam ir viens no platākajiem leņķiem apvienojumā ar neticami mazu svaru un kompaktu formu.

Ja izvēlaties kādu no šīm kamerām ar maināmiem objektīviem, ir daudz Canon objektīvu, kas ir lieliski piemēroti videoemuāru veidošanai, apvienojot platleņķa skatu ar izcilu attēla kvalitāti.

APS-C kamerām, piemēram, EOS R50, EOS R10 un EOS R7, Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM objektīvs ir perfekta izvēle uzņemšanai visu dienu, kad atrodaties ceļā. Šis vieglais un kompaktais objektīvs nodrošinās asu un stabilu video, uzņemot ar kameru rokās, un tas ir ideāls pirmais objektīvs, ko visur ņemt līdzi, lai uzņemtu no platleņķa kadriem līdz šaurāka leņķa portretiem.

Jaunais Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM ir kompakts ļoti plata leņķa objektīvs APS-C kamerām, kas apvieno ārkārtīgi plašu skata leņķi ar neticami mazu konstrukciju. Īpaši plata leņķa objektīva skata lauka galvenā priekšrocība ir tā, ka varat filmēt ar pret sevi vērstu kameru, vienlaikus aizpildot kadru ar plašu fonu, burtiski iekļaujot sevi plašākas ainas kontekstā. Un attēla stabilizācija ļauj uzņemt, kamēr pārvietojaties, kā arī iegūt stabilu materiālu stāvot, pat strādājot ar kameru rokās.

Ja izmantojat pilnkadra kameru, piemēram, EOS R8, pieejamais, īpaši platā leņķa Canon RF 16mm F2.8 STM ir lielisks pirmais objektīvs videoemuāru veidošanas iesācējiem. Tas piedāvā izcilas radošās iespējas satura veidotājiem, kuri vēlas uzņemt kadrus ar interjeru, kā arī plašus skatus. Turpretim objektīvs RF 24mm F1.8 MACRO IS STM apvieno platleņķa skatu ar lielu maksimālo diafragmas atvērumu un iekšējo stabilizāciju, savukārt objektīvs RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM piedāvā daudzpusīgu fokusa diapazonu atbilstoši jūsu vajadzībām — no īpaši plata leņķa videoemuāru veidošanai ar kameru rokās līdz šaurākiem leņķiem, kad nepieciešama nedaudz lielāka sasniedzamība. Arī kompaktais, izvelkamais un vieglais Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM ir lieliska izvēle, ja jāstrādā ilgstoši, kamēr atrodaties ceļā.

Labākās videoemuāru kameras izvēle

Šeit minētās kameras ir daļa no pilnā Canon videoemuāru kameru klāsta, un tās ir piemērotas ikvienam, kas sāk veidot videoemuārus vai ir gatavs pāriet nākamajā līmenī, sākot no īpašās, vienkārši lietojamās un universālās PowerShot V10 līdz daudzpusīgām kamerām ar maināmiem objektīviem, piemēram, EOS R50 un citām.

Vai vēlaties veidot videoemuārus augstākā līmenī? Uzziniet par satura veidotājas Aleksandras Andrejevas (Alexandra Andreeva) pirmo pieredzi, uzņemot video ar pilnkadra kameru Canon EOS R84, un to, kā viņa izmantoja kameru, lai izveidotu video haiku4. Ja vēlaties ienākt sērijveida videoklipu veidošanas pasaulē, skatiet arī mūsu ceļvedi par labākajām kamerām un objektīviem YouTube videoklipu uzņemšanai4.

Autors: Džefs Meijers (Jeff Meyer), Pīters Voliniskis (Peter Wolinski) un Metjū Ričards (Matthew Richards)

 1. Aptuveni 13,1 MP filmu ierakstīšana, aptuveni 15,2 MP fotoattēlu uzņemšana.
 2. Piemērojams, ja sekošanas laikā ap objektu tiek parādīts rāmītis un kamerai ir pievienots saderīgs objektīvs, kamēr ir aktīva pilna diapazona AF vai objekts ir veiksmīgi noteikts citas zonas režīmā.
 3. Septiņas pakāpes, pamatojoties uz CIPA standartu, ar Canon RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM un fokusa attālumu 150 mm.
 4. Pieejams tikai atsevišķās valodās.

  Google, Google Drive un YouTube ir Google LLC preču zīmes, un Google šo vietni nekādā veidā neatbalsta, un tā nav ar to saistīta.

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • Canon PowerShot V10 stāv uz virtuves darba virsmas ar dēlīti fonā un videoemuāra veidotāja roku, kas atbalstīta uz virsmas tā priekšā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Iepazīstieties ar PowerShot V10

  Uzziniet, kāpēc Canon mazā 4K videoemuāru veidošanas kamera ir perfekts universālais aprīkojums iesācējiem.

 • Sociālo tīklu influencere Fatū Ndaija (Fatou N'Diaye), ģērbusies pūkainā, brūnā mētelī, tup un smaida uz trijkāja novietotas Canon EOS R50 kameras priekšā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Satura veidošana ar kameru EOS R50

  Uzņemiet vēl labāku saturu sociālo tīklu plūsmām ar Canon EOS R50.

 • Sieviete rokas stiepiena attālumā tur pret sevi pavērstu kameru uz trijkāja; aiz viņas nefokusēta terase ar daudzkrāsainām ēkām upes krastā.

  VIDEOEMUĀRU VEIDOŠANA

  Kā kļūt par videoemuāru veidotāju

  Sāciet darbu un veidojiet kvalitatīvus videoemuārus ar mūsu videoemuāru veidošanas padomiem iesācējiem.

 • Fotogrāfs Martins Bisigs (Martin Bissig) izliecas no vilciena, kas apstājies, lai uzņemtu pasažierus uz viadukta Šrilankā. Rokās viņam ir Canon EOS R10 kamera, un aiz viņa ir kalns, kurā iebūvētas mazas koka mājiņas. Uzņēmusi Monika Bisiga (Monika Bissig) ar Canon EOS R7. 

  CEĻOJUMI

  Ideāls kompanjons ceļojumam

  Profesionālais fotogrāfs Martins Bisigs (Martin Bissig) devās ceļojumā uz Šrilanku ar kameru EOS R10.