VIDEOBLOGOŠANA

Labākās Canon kameras videoblogošanai

Uzziniet, kā šīs lieliskās Canon videoblogošanas kameras atvieglo videobloga iedzīvināšanu ar iespaidīgu vadību un satriecošu video kvalitāti.
Videoblogeris Mets Adlerds (Matt Adlard) apsēdies pie virtuves galda un filmē video ar EOS M50 Mark II.

Videoblogošana ir lielisks veids, kā cilvēki var jūs patiesi iepazīt, bet videobloga filmēšanai ir nepieciešama videoblogošanas kamera. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kļūt par influenceri ar tūkstošiem sekotāju vai vienkārši izklaidēties, dokumentējot savu vaļasprieku vai brīvdienu piedzīvojumus, ir daudz veidu, kā kļūt radošam un parādīt savu patieso būtību ar videoblogu. Tiesa, videoblogeru ir daudz, tomēr draudzīgi, radoši cilvēki ar spēcīgu vēstījumu vienmēr atradīs veidu, kā tikt sadzirdētiem.

Tagad draudzīgums un vēstījums ir jūsu ziņā. Tomēr, runājot par Canon labākajām videoblogošanas kamerām, šīs trīs jums palīdzēs aizraujoši un vienkārši īstenot idejas, vienlaikus gādājot par video kvalitāti un radošu vadību, kas ir nepieciešama noslīpēta videobloga izveidei. Visām trim Canon videoblogošanas kamerām ir iebūvēts Wi-Fi un Bluetooth video un attēlu tūlītējai kopīgošanai, šos garadarbus ar bezvadu savienojuma palīdzību pārsūtot uz viedierīci augšupielādei sociālajos tīklos.

Vīrietis bēšā džemperī un brillēs skatās Canon M50 Mark II kameras grozāmajā ekrānā.

Slavenais konditors un videoblogeris Mets Adlerds (Matt Adlard) izmantoja Canon EOS M50 Mark II, lai uzņemtu savus pārsteidzošos kulinārijas brīnumus.

Komplekts ar EOS M50 Mark II, objektīvu, zibspuldzi un mikrofonu izkārtots kvadrātveida formā.

Lai elastīgi paustu savu radošumu, ar EOS M50 Mark II varat izmantot EF un EF-S objektīvus ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, bet kompaktie, specializētie Canon EF-M objektīvi ir perfekti piemēroti videoblogošanai.

1. Canon EOS M50 Mark II

Universāla bezspoguļu Canon kamera lietošanai telpās un ārā

 • Sensors: 24,1 MP APS-C formāts
 • Ekrāns: 7,5 cm grozāmais skārienekrāns
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sejas un objektu izsekošanu
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Objektīva sistēma: specializēti mazi, viegli EF-M objektīvi; EF un EF-S objektīvu savietojamība ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M.
 • Audio: mikrofona ievade
 • Filmēšanas taimera režīms: 2 sekundes, 10 sekundes, attāli
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība


Canon EOS M50 Mark II ir izstrādāta, domājot par video un it īpaši par videoblogošanu. Iesācējiem Canon EOS M50 Mark II piedāvā līdz 143 automātiskās fokusēšanas punktiem (atkarībā no izmantotā objektīva) ar Dual Pixel AF, kas izmanto sejas un objektu izsekošanu. Izvēlieties objektu jebkurā vietā praktiski visā kadrā, nevelciet pirkstu, bet vienkārši pieskarieties, kur vēlaties fokusēt, lai pārvietotu automātiskās fokusēšanas punktu vai izveidotu profesionālu izvilkta fokusa efektu.

EOS M50 Mark II ir lieliska filmēšanai vāja apgaismojuma apstākļos. Filmējot ar 4K, kamera piedāvā jutību līdz ISO 6400, tātad jūs varat paļauties uz skaidru videomateriālu ar precīzām krāsām neatkarīgi no tā, vai filmējat sevi, izsaiņojot produktus ar lampu apgaismotā guļamistabā vai staigājot pa galvaspilsētas ielām spožā pusdienlaika saulē. Ja jums nav jāfilmē ar 4K, tad uzņemšana HD kvalitātē ļauj šo ISO diapazonu mainīt no 100 līdz pat 25 600, proti, jūs varat filmēt mēnessgaismā, un jūsu seja joprojām būs saskatāma!

Izmantojot pilnīgi nolokāmo Vari-Angle ekrānu, varat to vienā mirklī apgriezt un ātri vien nofilmēt sevi ceļā, klīstot pa vietējo pārtikas tirgu vai dodoties pārgājienā pa Apalaču taku. Canon EOS M50 Mark II izcilā AF sistēma novieto kvadrātu virs jūsu sejas, lai parādītu, ka esat fokusā, savukārt kamerā iebūvētā Movie Digital IS palīdz nodrošināt vienmērīgu videomateriāla uzņemšanu, kameru turot arī rokā.

Iebūvēts stereo mikrofons un 3,5 mm stereo mini ligzda ārējā mikrofona pievienošanai. Turklāt ar uzstādīto Canon EF-M 15-45 mm f/3.5-6.3 IS STM komplekta objektīvu EOS M50 Mark II lieliski iekļaujas rokā, Tas nozīmē, ka nenogurstot varat filmēt sevi no rokas attāluma.

Vīrietis lielā mētelī filmē sevi ar Canon PowerShot G7 X Mark III, izmantojot rokā turamu stabilizatoru.

Videogrāfs un fotogrāfs Džeimijs Džeimss (Jamie James) izmēģina Canon PowerShot G7 X Mark III, fotografējot brīvā dabā.

Canon PowerShot G7 X Mark III uz zilganzaļa matrača ar ārējo mikrofonu un tālvadības pulti.

Neļaujiet skaņai jūs pievilt. PowerShot G7 X Mark III ir aprīkots ar 3,5 mm ligzdu ārējam mikrofonam, līdz ar to varat iegūt neticamu video kvalitāti, kas atbildīs nevainojamajai audio kvalitātei.

2. Canon PowerShot G7 X Mark III

Kabatas izmēra Canon videoblogošanas kamera dažādām pastaigām

 • Sensors: 20,1 MP grēdots CMOS 1.0
 • Ekrāns: 7,5 cm noliecams skārienekrāns
 • AF sistēma: nepārtraukts AF ar sejas un objektu izsekošanu, 31 punkta AF; 4 pakāpju objektīva nobīdes veida IS, Intelligent IS ar piecu asu uzlabotu dinamisko IS un automātisko līmeni
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Filtrs: iebūvēts ND filtrs
 • Filmas: pieejama vertikāla filmas attēla malu attiecība


Canon PowerShot G7 X Mark III ir kabatas izmēra kompakta kamera ar lielu sensoru un iebūvētu 24-100 mm (ekvivalento) f/1.8-2.8 objektīvu. Vieglā svara un lielā sensora apvienojums padara to par jaudīgu kameru videoblogeriem, kā arī labāko kameru videoblogošanai pakalpojumā YouTube, kamēr atrodaties ceļā. Varat to ielikt kabatā un paņemt līdzi it visur, jo tā iemūžinās visas dzīves mestās piespēles. Iebūvētais objektīvs ir zibensātrs, lai jūs nekad nepalaistu garām īsto brīdi, un apvēršamais ekrāns ļauj bez piepūles iekadrēt sevi, kamēr esat ceļā.

PowerShot G7 X Mark III nodrošina milzīgu fokusa diapazonu ar izcilu sasniedzamību. Tādēļ, piemēram, sporta pasākumā varat uzņemt visu ainu, pēc tam tuvināt tieši līdz fokusa diapazona 100 mm galam un tvert darbību. Pēc tam tāliniet, apvērsiet skārienekrānu, piespiediet ekrānu un ierakstiet savu reakciju!

PowerShot G7 X Mark III lepojas arī ar izcilu sejas noteikšanas un izsekošanas režīmu. Tas nozīmē, ka varat brīvi pārvietoties apkārt, aizrautībā augstu pacelt rokas un izrādīt savu reakciju uz notiekošo, neraizējoties par savas sejas novirzīšanos no asuma zonas.

PowerShot G7 X Mark III lieliski darbojas jebkāda apgaismojuma apstākļos — gan spožā saules gaismā, gan lampas apgaismotā guļamistabā, tāpēc tā ir nevainojama kamera dažādām vajadzībām.

Pateicoties 5 asu uzlabotajai dinamiskajai IS, lai neitralizētu kameras vibrāciju, varēsit uzņemt neticami stabilus filmu kadrus pat ar pilnu tālummaiņu un pat veidojot panorāmu vai pārvietojoties.

Canon vēstnieks Pjotrs Maleckis (Piotr Malecki) noliecies pludmalē, lai filmētu volejbola spēlētāju.

EOS M6 Mark II ir labākā videoblogošanas kamera satura veidotājiem, kuri vēlas, lai komplekts attīstās kopā ar viņiem. EOS M6 Mark II ar noņemamu elektronisko skatu meklētāju, 3,5 mm ligzdu ārējā mikrofona savienošanai, karsto pieslēgvietu zibspuldzei un citiem saderīgiem piederumiem sniedz plašas iespējas radošuma paplašināšanai.

3. Canon EOS M6 Mark II

Izcila Canon videoblogu kamera satura veidotājiem

 • Sensors: 32,5 MP APS-C
 • Ekrāns: 7,5 cm noliecams skārienekrāns
 • AF sistēma: Dual Pixel CMOS AF ar sejas un objektu izsekošanu un acu noteikšanu
 • Maks. video izšķirtspēja: 4K (3840 x 2160)
 • Objektīva sistēma: specializēti mazi, viegli EF-M objektīvi; EF un EF-S objektīvu savietojamība ar Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M.
 • Audio: mikrofona ievade


Canon EOS M6 Mark II ir pārliecinoša kamera satura veidotājiem. EOS M6 Mark II ar portatīvo kabatas formāta konstrukciju un dabisko saderību ar kompakto EF-M objektīvu būs jums līdzās visur, kur jūs aizvedīs jūsu radošums un piedzīvojumu gars.

EOS M6 Mark II ar 32,5 megapikseļu sensoru atveido 4K video ar izcilām detaļām, savukārt jutība filmēšanas laikā līdz ISO 25 600 nodrošina lielisku darbību gan studijā ar spilgtām gaismām, gan naksnīgā pilsētā. Tā uzņem arī Full HD kvalitātē pat ar 120 kadriem sekundē, ļaujot iegūt kinematogrāfiskus kadrus ar lēnu kustību.

Vai meklējat labāko videoblogošanas kameru ar apvēršamu ekrānu? EOS M6 Mark II skārienekrāns ir pagriežams augšup par 180 grādiem, lai filmētu sevi mājās vai studijā, un lejup par 45 grādiem — jūs iegūsiet kadru neatkarīgi no leņķa.

EOS M6 Mark II ar moderno Dual Pixel CMOS automātiskās fokusēšanas sistēmu var automātiski noteikt sejas un objektus, kā arī sekot tiem visā kadrā. Tā arī ļauj manuāli ar pieskārienu atlasīt fokusa punktu, līdz ar to vienmēr būs fokusēts tieši tas, ko vēlaties.

Piestipriniet Canon stiprinājuma adapteri EF-EOS M, un kamera EOS  M6 Mark II būs saderīga arī ar EF-S un EF objektīviem, ļaujot panākt vienmērīga, sekla asuma dziļuma efektu, kas videoklipiem piešķirs profesionālu pieskārienu.

Autors: Džefs Meijers (Jeff Meyer) un Pīters Voliniskis (Peter Wolinski)

Saistīti produkti

Saistīti raksti

 • Sieviete iestata savu Canon PowerShot G7 X Mark III, kas atrodas blakus klēpjdatoram, lai filmētu jogas nodarbību dzīvojamajā istabā.

  KOMPAKTKAMERAS

  Labākā kompaktkamera satura veidošanai

  Uzziniet, kā PowerShot G7 X Mark III var palīdzēt atrast radošo dzirksti ikdienas dzīvē.

 • Slavenais konditors Mets Adlerds (Matt Adlard) uzņem fotogrāfiju ar šokolādes desertu, izmantojot Canon EOS M50 Mark II.

  ĒDIENA FOTOGRAFĒŠANA

  Panākumu recepte: iepazīstinām ar Canon EOS M50 Mark II

  Pašmācības ceļā izskolotais konditors un sociālo tīklu zvaigzne Mets Adlerds (Matt Adlard) izmēģina kameru EOS M50 Mark II.

 • Cilvēks pludmalē tur kameru uz trijkāja roktura sev priekšā.

  VIDEOBLOGOŠANA

  Sāciet veidot videoblogu jau šodien

  Ņemiet vērā mūsu videoblogu veidošanas padomus un uzziniet, kā uzņemt brīnišķīgu materiālu, kas patiks zinošiem skatītājiem.

 • YouTube zvaigzne un videoblogeris Maiks Grejs (Mike Gray) spiež ieraksta pogu uz Canon PowerShot G7 X Mark III skārienekrāna.

  VIDEOBLOGOŠANA

  Radoša videoblogošana ar PowerShot G7 X Mark III

  YouTube zvaigzne MikeVisuals atklāj, kā viņš veido saistošus videoblogus ar kompakto Canon PowerShot G7 X Mark III, un dalās ar svarīgākajiem videoblogošanas padomiem.