Tintes veiktspēja

Neatkarīgi no tā, vai iegādājaties nomaiņas tintes kasetni vai pilnīgi jaunu printeri, ir svarīgi zināt, cik lapu varēsit izdrukāt ar vienu tintes kasetni (sauc arī par tintes veiktspēju).

Tintes veiktspējas pārbaude

Lai vienkāršāk salīdzinātu tintes patēriņu dažādos Canon printeros un citu ražotāju printeros, izmantojiet starptautiski standartizētas pārbaudes metodes. Šie ISO standarti nodrošina dažādu printeru vienādu pārbaudi. Pārbaudes laikā tiek veikta nepārtraukta drukāšana, izmantojot trīs dažādus printerus, līdz katrā printerī tiek iztērētas trīs galvenās tintes vienības. Norādītā lapu apjoma pamatā ir pārbaudes vidējie rezultāti.

A4 dokumentu drukāšana

Tintes patēriņš, drukājot A4 dokumentus, tiek mērīts saskaņā ar ISO/IEC 24711 standartu. Tas ietver nepārtrauktu standarta piecu lapu krāsu dokumenta drukāšanu uz parasta biroja papīra. Tas atspoguļoju standarta drukāšanu, kādu veic biznesa lietotājs.

10x15 cm fotoattēlu drukāšana

Tintes patēriņš, drukājot 10x15 cm fotoattēlus, tiek mērīts saskaņā ar ISO/IEC 29102 standartu. Tas nosaka tintes patēriņu nepārtrauktas sešu ISO standarta fotoattēlu drukāšanas laikā (ar testa tabulu) uz fotoattēlu tintes papīra.

A3+ fotoattēlu drukāšana

Tintes patēriņš, drukājot A3+ fotoattēlus, tiek noteikts, nepārtraukti drukājot Canon izvēlētu fotoattēlu (279,4x355,6 mm jeb 11x14 collas) uz A3+ fotoattēlu papīra. Attēls tiek drukāts no programmas Adobe Photoshop, izmantojot Microsoft Windows printera draiveri kā noklusējuma iestatījumu.

XL tintes

XL standarta produktivitātes rādītājs

Uz katras XL un XXL tintes kasetnes ir logotips, kas norāda, par cik izdrukām vairāk varēsiet izdrukāt, salīdzinot ar standarta Canon tintes kasetni. Tas palīdz aprēķināt ietaupījumus, kad lietojat augstas produktivitātes tintes.

Apvienotais patēriņš

Vidējais CMY tintes patēriņš

Apvienotais tintes patēriņš ir vidējais atsevišķu ciāna, fuksīna un dzeltenās tintes tvertņu patēriņš. Dažādu printeru tintes patēriņu var vieglāk salīdzināt, izmantojot 3 krāsu kasetnes un printerus ar atsevišķām ciāna, fuksīna un dzeltenās krāsas tvertnēm.

Kur var atrast tintes veiktspējas rādītāju?

Viena un tā pati tintes kasetne var nodrošināt atšķirīgu tintes veiktspēju, ņemot vērā printeri, kurā tā tiks lietota. Canon printeru veiktspējas dati ir norādīti tīmekļa lapas cilnē Specifikācijas.

Papildu tintes izmantošana

Visi strūklprinteri izmanto nelielu daudzumu tintes, lai parastas lietošanas laikā tīrītu drukas galviņas. Katra Canon printera aptuvenais papildu tintes izmantošanas apjoms un tintes veiktspējas dati ir norādīti tīmekļa lapā.

Norādītie lapu veiktspējas dati ir noteikti saskaņā ar minētajiem nosacījumiem un izmantojot nepārtrauktu drukāšanu; veiktspēja var atšķirties atkarībā no dokumenta satura, papīra veida, drukāšanas režīma iestatījuma, programmatūras, drukāšanas vides, piemēram, temperatūras un mitruma, kā arī no drukāšanas biežuma.

Visi tehniskie parametri var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma. Vecāki printeru modeļi var būt pārbaudīti, izmantojot citus standartus. Detalizētu informāciju par katru produktu skatiet specifikācijās.