FINE cartridges

PIXMA TINTE

PIXMA FINE KASETNES

Lieliskas kvalitātes izdrukām un dokumentiem, kas izveidoti ar maksimālu efektivitāti — PIXMA FINE strūklprintera kasetnes piedāvā izcilu kvalitāti ar vispusīgām ērtībām un minimālu satraukumu.

PIXMA FINE KASETNES

Kāpēc tintes kasetnes FINE?

Canon PIXMA FINE strūklprintera kasetnes satur pilnu krāsu gammu, kas nepieciešama izcilas kvalitātes izdruku un dokumentu izveidei. Tintes un drukas galva ir apvienota vienā parocīgā elementā, ko var ērti nomainīt dažās sekundēs. FINE kasetņu sistēma nodrošina arī lielāku drukas ātrumu, kas svarīgi steidzamiem darbiem.

Canon Camera

Vienkārši piemeklēt, vienkārši nomainīt

Canon FINE tintes sistēma ir veidota, paturot prātā lietotāju vajadzības. Atkarībā no printera jāmaina tikai viens vai divi elementi, un tas nozīmē, ka apkopei vajag mazāk laika, lai vairāk laika varētu veltīt drukāšanai. Tintes tvertne vienkārši fiksējas ar vienu klikšķi, ko apstiprina printera skaņas signāls vai klikšķis, kad tā nofiksēta savā vietā. Gatavs darbam!

Izcila kvalitāte un ilgstoša darbība neatkarīgi no uzdevuma

FINE tintes sistēma aprīkota ar pigmenta un krāsvielu bāzes tinti, kurām izmantota mūsu tehnoloģija ChromaLife 100. Tas nozīmē, ka tiek garantēts, ka iegūtās izdrukas kalpos pat 100 gadus. FINE sistēma ir lieliski piemērota arī drukāšanai. Faktiski tā ir perfekti piemērota ne tikai fotoattēlu drukāšanai, bet arī apsveikuma kartītēm, T kreklu pārnesamajiem attēliem un jebkuram mākslas vai rokdarbu saturam.

Canon Camera

Tinte pēc modeļa sērijas

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet, kura tinte, toneris vai papīrs ir piemērots jūsu Canon printerim.