Genuine Canon Consumables Hero

Oriģinālie Canon izlietojamie materiāli

Kāpēc Canon materiāli

Izdrukājiet vairāk


Oriģinālā Canon tinte nodrošina vidēji par 35% vairāk kvalitatīvu izdruku nekā to kasetņu imitācijas.* Tintes kasetnes nebūs tik bieži jāmaina, un par to pašu naudu jūs varēsit izdrukāt vairāk.

Print More

Vairāk uzticamu izdruku

Oriģinālā Canon tinte ir 100% uzticama, tāpēc drukāšana rada mazāku stresu.* Tintes kasetnes nesalūzīs, neradīsies noplūdes vai kļūmes un līdz ar to jūsu printeris būs nodrošināts pret iekšēju bojājumu.

More reliable prints

Konsekventākas izdrukas

Oriģinālā Canon tinte nodrošina pastāvīgi kvalitatīvas izdrukas 100% gadījumu.* Katrā drukāšanas reizē izdrukas būs kristālskaidras ar piesātinātām krāsām un bez dīvainām līnijām vai švīkām.

More Consistent prints

Izcila drukas kvalitāte

Kad nomaināt universālo tonera kasetni uz oriģinālo Canon kasetni, jūsu ierīce darbojas tik labi kā jauna.

Superior print quality

Labāk izstrādāti materiāli

Canon oriģinālā tinte un papīrs ir izstrādāti, lai darbotos perfektā harmonijā ar jūsu Canon printeri, pastāvīgi nodrošinot augstu kvalitāti, uzticamu veiktspēju un ārkārtīgi izdevīgu drukāšanu.

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet labāko tinti vai papīru savam Canon printerim.

Need help finding ink?

Pērciet oriģinālo toneri

Atrodiet labāko toneri savam Canon printerim.

Shop genuine toner

Oriģinālā Canon tinte un toneris

Print More

Vislabākā kvalitāte

Skaistas, noturīgas kvalitātes izdrukas ar izcilām detaļām, krāsām un melno tekstu.

More reliable prints

Vairāk uzticamu izdruku

Uzņēmums Canon ir izstrādājis oriģinālo Canon tinti un toneri, lai tie perfekti un uzticami darbotos ar jūsu Canon printeri.

More consistent prints

Vienmēr konsekventa darbība

Konsekventa kvalitāte un nevainojama darbība ar jūsu Canon printeri, kas nodrošina vienmērīgas krāsas un detalizētus melnos toņus.

Canon kasetņu pārstrādes programma

Vai zinājāt, ka Canon bija pirmais uzņēmums, kas ieviesa tonera kasetņu pārstrādes programmu jau 1990. gadā?

Canon toneru kasetņu pārstrādes programma nodrošina vienkāršu bezmaksas veidu, kā videi draudzīgi pārstrādāt tukšās Canon toneru kasetnes.

Canon’s toner cartridge recycling

Canon ir apņēmies īstenot politiku strādāt bez atkritumiem, kuri nonāk izgāztuvēs. Katrs atgrieztās tonera kasetnes elements tiek atkārtoti izmantots vai pārstrādāts; neviena tonera kasetnes daļa netiek nosūtīta uz izgāztuvi.

Uzziniet vairāk

Canon is committed

Kā atpazīt oriģinālu tinti?

Meklējiet hologrammu. Unikāla krāsu mainoša Canon hologramma ir ietverta visu oriģinālo Canon tintes kasetņu iepakojumā. Hologramma no priekšpuses ir mainīgās zeltainās krāsās, bet, noliecot horizontāli, redzamas tumšas mainīgas zaļas krāsas.

Papīra iepakojums tintei

Neīstas hologrammas nemaina krāsu vai maina to tikai nedaudz, skatoties no dažādiem leņķiem. Bieži vien tās uz iepakojuma ir nepareizā krāsā, lielumā vai neprecīzi novietotas un var izskatīties arī bojātas vai miglainas.

Paper ink packaging

Plastmasas iepakojums tintei

Uz Eiropas plastmasas iepakojuma strūklprinteriem vai blistera multipaku iepakojuma var nebūt unikālās hologrammas. Lai identificētu viltotus produktus, meklējiet Canon logotipu, kas ir izplūdis vai nepareizā krāsā, ar nepareizu fontu vai lielumu. Uz iepakojuma var būt arī pareizrakstības kļūdas, vai tas var izskatīties atvērts, atkārtoti lietots vai bojāts.

Plastic ink packaging

Tonera kasetņu iepakojums

Pērkot Canon kasetni, vienmēr skatieties, vai ir hologramma ar krāsu maiņas tehnoloģiju un Canon logotips ‘Genuine’ iepakojuma ārpusē. Frāze “lietošanai ar Canon produktiem” nenozīmē, ka tā ir oriģinālā Canon kasetne.

Toner cartridge packaging

*Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu.

Izlasiet visu Buyers Lab pārbaudes ziņojumu par Canon oriģinālās tintes lietošanas priekšrocībām (pieejams tikai angļu valodā)

Jūs varētu interesēt