Genuine Canon Consumables Hero

Oriģinālie Canon izlietojamie materiāli

Labāk izstrādāta tinte

Canon oriģinālā tinte ir izstrādāta, lai darbotos perfektā harmonijā ar Canon printeri, pastāvīgi nodrošinot augstu kvalitāti, uzticamu veiktspēju un ārkārtīgi izdevīgu drukāšanu.

Vai nepieciešama palīdzība, lai atrastu tinti?

Noskaidrojiet, kura tinte, toneris vai papīrs ir vislabākais jūsu Canon printerim.

Need help finding ink?

Oriģinālā Canon tinte

Print More

Izdrukājiet vairāk

Nodrošina vidēji par 35% vairāk augstas kvalitātes izdruku nekā to kasetņu imitācijas*

More reliable prints

Vairāk uzticamu izdruku

100% uzticamas, lai jūs varētu drukāt bez raizēm, jo tās neplīst, netek garām un nepieviļ*

More consistent prints

Konsekventākas izdrukas

Konsekventas kvalitātes izdrukas 100% gadījumu — bez dīvainām svītrām vai švīkām uz izdrukām*

Izdrukājiet vairāk


Oriģinālā Canon tinte nodrošina vidēji par 35% vairāk kvalitatīvu izdruku nekā to kasetņu imitācijas.* Tintes kasetnes nebūs tik bieži jāmaina, un par to pašu naudu jūs varēsit izdrukāt vairāk.

Print More

Vairāk uzticamu izdruku

Oriģinālā Canon tinte ir 100% uzticama, tāpēc drukāšana rada mazāku stresu.* Tintes kasetnes nesalūzīs, neradīsies noplūdes vai kļūmes un līdz ar to jūsu printeris būs nodrošināts pret iekšēju bojājumu.

More reliable prints

Konsekventākas izdrukas

Oriģinālā Canon tinte nodrošina pastāvīgi kvalitatīvas izdrukas 100% gadījumu.* Katrā drukāšanas reizē izdrukas būs kristālskaidras ar piesātinātām krāsām un bez dīvainām līnijām vai švīkām.

More Consistent prints

Kā atpazīt oriģinālu tinti?

Meklējiet hologrammu. Unikāla krāsu mainoša Canon hologramma ir ietverta visu oriģinālo Canon tintes kasetņu iepakojumā. Hologramma no priekšpuses ir mainīgās zeltainās krāsās, bet, noliecot horizontāli, redzamas tumšas mainīgas zaļas krāsas.

Papīra iepakojums tintei

Neīstas hologrammas nemaina krāsu vai maina to tikai nedaudz, skatoties no dažādiem leņķiem. Bieži vien tās uz iepakojuma ir nepareizā krāsā, lielumā vai neprecīzi novietotas un var izskatīties arī bojātas vai miglainas.

Paper ink packaging

Plastmasas iepakojums tintei

Uz Eiropas plastmasas iepakojuma strūklprinteriem vai blistera multipaku iepakojuma var nebūt unikālās hologrammas. Lai identificētu viltotus produktus, meklējiet Canon logotipu, kas ir izplūdis vai nepareizā krāsā, ar nepareizu fontu vai lielumu. Uz iepakojuma var būt arī pareizrakstības kļūdas, vai tas var izskatīties atvērts, atkārtoti lietots vai bojāts.

Plastic ink packaging

*Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu.

Izlasiet visu Buyers Lab pārbaudes ziņojumu par Canon oriģinālās tintes lietošanas priekšrocībām (pieejams tikai angļu valodā)

Jūs varētu interesēt

*Pamatojoties uz 2018. gada Keypoint Intelligence — Buyers Lab pētījumu, ko Canon pasūtīja, lai salīdzinātu Canon kasetnes ar trešās puses kasetņu komplektu.