PIXMA efektivitāte

PIXMA inovatīvā tehnoloģija nodrošina līdz šim vienkāršāko un efektīvāko printera lietošanu. Jaunākās sērijas ierīcēs ir ekonomiskas funkcijas, piemēram, automātiska ieslēgšanās un divpusēja drukāšana, kas palīdz taupīt papīru un enerģiju. PIXMA nodrošina maksimāli ērtu lietošanu ar minimāliem zaudējumiem.

[IMAGE] Efficiency-banner

[IMAGE] Automātiska ieslēgšana, logotips

Automātiska ieslēgšanas funkcija

Vienkārša drukāšana un enerģijas taupīšana

Lai nodrošinātu ērtu drukāšanu Wi-Fi tīklā, automātiskā ieslēgšanas funkcija automātiski ieslēdz printeri, kad sākat drukāt. Automātiskā izslēgšanas funkcija garantē, ka ar USB savienoti printeri automātiski izslēdzas, ja noteiktu laika periodu ir pavadījuši dīkstāvē.

[IMAGE] Klusais režīms, logotips

Klusais režīms

Samazināts drukāšanas troksnis

Klusais režīms automātiski samazina drukāšanas ātrumu, lai būtiski samazinātu darbības troksni, nodrošinot gandrīz nedzirdamu drukāšanu mājās. Šo opciju varat iestatīt datorā vai tieši printera ekrānā, turklāt varat pielāgot, lai šī funkcija darbotos visu dienu vai tiktu ieslēgta tikai noteiktā laikā.

[IMAGE] Automātiska divpusēja drukāšana

Divpusēja drukāšana

Papīra ekonomija, izmantojot automātisko divpusējo drukāšanu

[IMAGE] Divpusējā drukāšana

Vairākumā PIXMA printeru un universālo ierīču ir iebūvēta divpusējās drukāšanas funkcija, kas nodrošina automātisku divpusējo drukāšanu, lai iegūtu profesionāli noformētus dokumentus. Tas arī samazina papīra patēriņu un palīdz salabāt vidi.


2 lapu drukāšana uz 1 loksnes

Papīra un tintes ekonomija

Ja drukājat dokumenta melnrakstu, varat izmantot iespēju drukāt 2 loksnes uz 1 loksnes. Šādi divas dokumenta lapas varat drukāt uz vienas loksnes, lai ietaupītu tinti un papīru. Visos PIXMA printeros ir pieejama iespēja drukāt vairākas lapas uz vienas loksnes.

Naudas ekonomija, izmantojot XL tintes

Ietaupiet naudu par oriģinālajām Canon tintēm. Izmantojiet augstas veiktspējas XL kasetnes, kas ļauj drukāt vairāk, tērējot mazāk. Ietaupiet, izmantojot dubultos iepakojumus un multi iepakojumus — šie izdevīgie iepakojumi pieejami par izdevīgu cenu.

PIXMA XL tintes

Tintes veiktspēja

Neatkarīgi no tā, vai iegādājaties nomaiņas tintes kasetni vai pilnīgi jaunu printeri, ir svarīgi zināt, cik lapu varēsit izdrukāt ar vienu tintes kasetni (sauc arī par tintes veiktspēju).

Uzzināt vairāk par tintes veiktspēju

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex, logotips

Easy-WebPrint EX

Kontrolējiet drukāšanu no tīmekļa

Easy-WebPrint EX ir Microsoft pārlūkprogrammai Internet Explorer paredzēts spraudnis, kas ļauj vienkārši atlasīt galvenās tīmekļa lapu sadaļas pirms to piespraušanas vienam dokumentam, lai drukātu.

[IMAGE] Otrreizējā pārstrāde, logotips

Kasetņu otrreizējā pārstrāde

Canon otrreizējās pārstrādes shēma

Canon atsevišķās valstīs izmanto otrreizējās pārstrādes shēmas. Tiek pārstrādāts līdz pat 100% veco kasetņu, iegūstot jaunas kasetnes vai citus produktus, tāpēc neviena kasetnes daļa netiek izmesta.

Uzziniet vairāk

Skatiet atsevišķu produktu specifikāciju, lai pārbaudītu funkciju pieejamību un programmatūras saderību.