PIXMA efektivitāte

PIXMA inovatīvā tehnoloģija nodrošina līdz šim vienkāršāko un efektīvāko printera lietošanu. Jaunākās sērijas ierīcēs ir ekonomiskas funkcijas, piemēram, automātiska ieslēgšanās un divpusēja drukāšana, kas palīdz taupīt papīru un enerģiju. PIXMA nodrošina maksimāli ērtu lietošanu ar minimāliem zaudējumiem.

Automātiska ieslēgšanas funkcija

Vienkārša drukāšana un enerģijas taupīšana

Lai nodrošinātu ērtu drukāšanu Wi-Fi tīklā, automātiskā ieslēgšanas funkcija automātiski ieslēdz printeri, kad sākat drukāt. Automātiskā izslēgšanas funkcija garantē, ka ar USB savienoti printeri automātiski izslēdzas, ja noteiktu laika periodu ir pavadījuši dīkstāvē.

Klusais režīms

Samazināts drukāšanas troksnis

Klusais režīms automātiski samazina drukāšanas ātrumu, lai būtiski samazinātu darbības troksni, nodrošinot gandrīz nedzirdamu drukāšanu mājās. Šo opciju varat iestatīt datorā vai tieši printera ekrānā, turklāt varat pielāgot, lai šī funkcija darbotos visu dienu vai tiktu ieslēgta tikai noteiktā laikā.

Divpusēja drukāšana

Papīra ekonomija, izmantojot automātisko divpusējo drukāšanu

Vairākumā PIXMA printeru un universālo ierīču ir iebūvēta divpusējās drukāšanas funkcija, kas nodrošina automātisku divpusējo drukāšanu, lai iegūtu profesionāli noformētus dokumentus. Tas arī samazina papīra patēriņu un palīdz salabāt vidi.