RADOŠA DRUKĀŠANA UN ALBUMU VEIDOŠANA

Izveidojiet pats savu personalizēto ģimenes fotoalbumu

Izpildiet mūsu detalizētajā pamācībā sniegtos norādījumus un izveidojiet fotoalbumu, kas piepildīts ar dārgām atmiņām.
Canon PIXMA printeris uz galda, kur apkārt tam ir šķēres, sudraba krāsas lente un attēli.

Attiecību uzturēšana nekad nav bijusi svarīgāka. Laikā, kad esam arvien vairāk attālinājušies no ģimenes un draugiem, ir ļoti svarīgi novērtēt katru kopā ar mīļotajiem pavadīto mirkli. Ģimenes albumam ir bijusi nozīmīga loma katrā mājsaimniecībā, un tas ir pelnījis atdzimšanu. Kāpēc gan tā vietā, lai iegādātos jaunu albumu, neizveidot savu personalizēto atmiņu kolekciju, kas patiesi atspoguļo jūsu ģimenes būtību?

Albuma veidošana ir lieliska radoša nodarbe, lai izveidotu fotoalbumus un personalizētu tos ar dekoratīviem vizuālajiem elementiem. Creative Park lietotnē un tīmekļa vietnē pieejams daudz veidņu, un, pateicoties Canon PIXMA bezvadu printeru klāsta viedajām tehnoloģijām un lietotnes SELPHY Photo Layout vienkārši izmantojamajām funkcijām, kuras darbojas ar Canon SELPHY printeru klāstu, varat izveidot pats savu radošo studiju.

Apskatiet šo pamācību ar detalizētajiem norādījumiem par to, kā izveidot savu unikālo fotoalbumu.

Printeri Canon PIXMA un SELPHY QX10 uz galda ar izdrukātām fotogrāfijām un rokdarbu materiāliem.

Sagatavojiet visu darbam nepieciešamo un pārvērtiet to par aizraujošu ģimenes aktivitāti.

1. Izvēlieties dekoratīvos elementus

Attēls ar meiteni un zēnu pludmalē kopā ar vecvecākiem. Zem tā un blakus ir dažādi rakstaini papīri un ar rokām darināts zieds — viss ir rozā toņos.

Izvēlieties kādu no desmitiem albuma dekorāciju Creative Park vietnē vai lietotnē, lai padarītu savu albumu īpašu.

Creative Park tīmekļa vietne piedāvā plašu dizaina elementu klāstu, ko varat izmantot savā albumā, tostarp izgrieztus rakstus, albumu komplektus, oriģinālus fotogrāfiju rāmīšus un citus elementus.

Varat arī lejupielādēt vienkārši lietojamo lietotni Creative Park veikalā App Store vai Google Play. Viss nepieciešamais ir Canon ID un atbalstīts Canon printeris. Lietotnē pieejamās veidnes ir sakārtotas pēc dažādām kategorijām. Lietotnes vienkāršā lietošana ļauj ātri atrast meklēto sadaļu.

Mēs izmantojām četru veidu rakstainu papīru albuma iekšpusei, bet lietotnē Creative Park varat izvēlēties vēl daudzus citus. Pievienojiet trīsdimensiju efektu ar ziediem vai atrodiet citu uzlīmi, kas atbilst lapas dizainam, un izdrukājiet ar savu PIXMA printeri. Visām albuma dekoratīvajām daļām iesakām matēto fotopapīru.

2. Izveidojiet iekšējās lapas

Drukājošs printeris SELPHY Square QX10 un attēls ar ģimeni uz velosipēdiem. Uz galda atrodas vairākas krāsainas rakstaina papīra loksnes un vienas ģimenes dažādu izmēru fotogrāfijas.

Ļaujiet vaļu savai iztēlei, izmantojot Creative Park un lietotni SELPHY Photo Layout, un izvēlieties fotoattēlus un dizaina elementus, lai izveidotu savu personalizēto albumu.

Izdrukājiet fotogrāfijas dažādos formātos, lai albumu padarītu daudzveidīgāku. Canon fotopapīrs PIXMA printeriem ir pieejams dažādos formātos un ar dažādu apdari. Ja izvēlaties drukāt ar savu SELPHY printeri, izmantojiet lietotni SELPHY Photo Layout un izveidojiet kolāžu no fotogrāfijām ar dažādu malu attiecību.

Mūsu fotogrāfijas tika izdrukātas, izmantojot printerus Canon SELPHY Square QX10 un SELPHY CP1300. Attēlus varat papildināt ar radošiem pieskārieniem, piemēram, zīmogiem, filtriem, apmalēm, tekstu un pārklājumiem, izmantojot lietotni SELPHY Photo Layout. Turklāt printera SELPHY Square QX10 izdruku pašlīmējošā pamatne ļauj tās akurāti ielīmēt albumā.

Kad viss ir izdrukāts, vienkārši izgrieziet un pielīmējiet dažādos elementus, sakārtojot tos saskaņā ar veidnes norādījumiem vai savu dizainu.

3. Izveidojiet albuma vāku

Rozā fotoalbuma lapa un zaļš vāks ar dekorācijām un fotogrāfijām.

Pievienojiet rāmīšus un zīmogus lietotnē SELPHY Photo Layout un izdrukājiet fotogrāfijas ar printeri Canon SELPHY CP1300 vai SELPHY Square QX10.

Tagad esam pamācības daļā, kas parāda, kā pašam izveidot albumu: pašdarinātā albuma vāka izveide.

Creative Park tīmekļa vietnē esam izvēlējušies veidni “Iesācēja komplekts (Ģimene)” un izdrukājuši to, izmantojot Canon PIXMA TS5350a sērijas printeri. Mēs izmantojām gan elastīgu kartonu (piemēram, brokastu pārslu kastīti), gan stingru kartonu (piemēram, apavu kasti, sūtījumu iepakojumu), lai izveidotu albuma vāka pamatni, izmantojot papīra nazi un līmi vai līmlenti.

Lai izveidotu dekoratīvus elementus, varat izmantot daudzas lietas, kas atrodamas jūsu mājās, piemēram, stieples un lentes vai citus elementus, kas atbilst albuma tēmai. Sakārtojiet tos un pielīmējiet pie rakstaina papīra, lai pabeigtu darbu.

4. Salieciet kopā savu personalizēto fotoalbumu

Rozā albuma lapas ar līmes tūbiņu uz tām.

Varat izveidot vairākus mazākus albumus, katru par citu tēmu.

Atliek tikai visas lapas salikt kopā ar vāku, lai izveidotu savu pašdarināto albumu. Nekas nevar būt vienkāršāks! Vienkārši nolociet atloku gar katru lapu un piestipriniet to pie vāka iekšējās muguriņas pēc iespējas vairāk uz kreiso pusi.

Tagad varat apskatīt fotogrāfijas ar dārgām atmiņām vai uzdāvināt albumu ģimenei vai draugiem par godu kādam īpašam notikumam. Tā ir lieliska dāvana Mātes dienā vai vecvecāku dzimšanas dienā.

Ja vēlaties uzlabot savas prasmes veidot ģimenes fotogrāfijas, apskatiet šos Canon vēstnieces Helēnas Barletas (Helen Bartlett) padomus.

Lai gūtu vairāk iedvesmas, apskatiet mūsu Pinterest lapu un dalieties ar savu veikumu, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPixma.


Autors: Klēra Kaleta (Claire Kaleta) un Agi Voicika (Agi Wojcik)

Saistītie produkti

 • Mājas printeri

  PIXMA TS5350a sērija

  Demonstrējiet dizaina iespējas ar PIXMA TS5350a sērijas daudzpusīgo materiālu apstrādi, stilīgām radošām lietojumprogrammām un stabilu savienojumu ar viedtālruni
 • Mājas printeri

  SELPHY SQUARE QX10

  Saglabājiet savas dārgākās atmiņas skaisti izveidotu izdruku veidā, ko ar bezvadu tehnoloģiju varat iegūt jebkurā vietā.
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1500

  Izmantojot šo vienkārši lietojamo un kompakto fotoprinteri, veidojiet ļoti izturīgas izdrukas ar bagātīgām krāsām dažu sekunžu laikā.
 • Mājas printeri

  SELPHY CP1300

  Moderns un portatīvs printeris, lai bez vadiem no saderīgām viedierīcēm un kamerām iegūtu brīnišķīgas izdrukas un ID fotogrāfijas.
 • Strūklprinteri

  Matte Photo Paper MP-101

  Matētais fotopapīrs nodrošina augstas kvalitātes fotogrāfijas, grafiku un tekstu ar matētu virsmu. Piemērots arī radošākam lietojumam, piemēram, apsveikumu kartītēm, ekspozīcijām un papīra mākslas darbiem.
 • Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA

  Labākie printeri rokdarbiem

  No ģimenes projektiem līdz profesionālai apstrādei — Canon piedāvā jums perfekti piemērotu printeri.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Mans pirmais gads bildēs

  Portretu fotogrāfe Džemella Ukaegbu (Jemella Ukaegbu) dalās ar padomiem, kā uzņemt un saglabāt sava bērna pirmā gada fotogrāfijas.

 • PAMATINFORMĀCIJA

  Fotogrāfija drukāšanai

  Septiņi populārākie padomi, kā tvert fotomirkļus, lai saglabātu tos drukātā veidā.

 • RADOŠA DRUKĀŠANA

  Izveidojiet pats savu stāstu grāmatu

  Ļaujiet iztēlei vaļu, veidojot pašdarinātu stāstu grāmatu ar Canon SELPHY CP1500 printeri.