A child sat at a table with a parent creating colourful papercrafts using a Canon printer.

DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

Izglītojiet un izklaidējiet bērnus ar lietojumprogrammas Creative Park rokdarbiem

Neatkarīgi no tā, vai ir lietaina diena, tāpēc jums ir jānodarbina bērni, vai jums jāpavada telpās pārāk ilgs laiks, tāpēc vēlaties māksliniecisku nodarbi, lai iesaistītu un izglītotu jaunos prātus — papīra rokdarbi var palīdzēt! Tā ir lieliska izklaide visai ģimenei, kas ir terapeitiska un var patiesi palīdzēt trenēt arī uzmanību. Canon Creative Park ir daudzšķautņains bezmaksas tiešsaistes resurss, kas ļauj ikvienam, kam ir Canon printeris, lejupielādēt simtiem interesantu papīra rokdarbu projektu. Jo īpaši sadaļā Family Fun Time (Izklaide ģimenei) ir daudz rosinošu iespēju, tostarp spēles, atlīdzības diagrammas, labirinti, rēķināšanas līdzekļi, vairāku valodu alfabēti — šeit nosaucam tikai dažas — tāpēc ieslēdziet printeri un sāciet darbu!

Jums būs nepieciešams:

Galda spēles

A colourful, customisable printed board game, with papercrafted characters on a tabletop.
Ļaujiet savu bērnu iztēlei klejot kopā ar šo piedzīvojumu galda spēli, kas pielāgota ar jūsu jautājumiem un uzdevumiem.

Ikvienam patīk galda spēles, un Sugoroku sniedz iespēju izveidot savējo. Šajā galda spēļu piedzīvojumā var doties pat astoņi dzīvnieki-piedzīvojumu meklētāji, šķērsojot dažādus biotopus, lai atrastu dārgumu lādi, kas gaida spēles nobeigumā. Vairāki duči tukšu vietu sniedz iespēju vecākiem (vai bērniem) izveidot unikālus soļus un instrukcijas personalizētai spēļu pieredzei. Kāpēc gan nepievienot viktorīnas jautājumus vai matemātikas uzdevumus, kas bērniem jāatrisina, lai izklaidi papildinātu ar kādu izglītojošu elementu?

Padoms rokdarbiem: varat izmantot parasto papīru, lai izdrukātu spēli, vai izmēģināt matētu fotopapīru, lai iegūtu izturīgākus materiālus.

Leļļu veidošana

Paper fortune tellers puppets that resemble fictional characters.
Šīs pareģojošās pasaku lelles ar uzdevumiem un slēptiem ziņojumiem palīdzēs iekvēlināt bērnu iztēli.

Pasaku fani izbaudīs šo papīra leļļu trijotni, kura atveido Sarkangalvīti, viņas vecmāmiņu un ļauno vilku. Kad lelles izgrieztas un salocītas atbilstoši vienkāršajām instrukcijām, šīs lelles var pielāgot ar jautājumiem, mīklām un jokiem.

Padoms rokdarbiem: ļaujiet bērniem izmantot pinceti mazo detaļu paņemšanai un piestiprināšanai — tā izdosies ne tikai kārtīgāk paveikt darbu, bet arī attīstīt sīkās motorikas prasmes.

Varavīksnes krāsu vējdzirnavas

A papercraft colourful windmill.
Izmēģiniet vienkāršus dizainus, piemēram, šīs varavīksnes krāsu vējdzirnavas, lai jautri izklaidētu bērnus.

Lietojumprogrammas Creative Park papīra rokdarbi ir ne tikai izklaidējoši, bet var būt arī interaktīvs veids, kā dalīties ar zināšanām ar savu bērnu. Piemēram, šīs varavīksnes krāsu vējdzirnavas nav paredzētas tikai rotaļām ar vēju, bet var arī izmantot kā izglītojošu rīku, lai izskaidrotu, kā darbojas vēja spēks un kādi ir enerģijas pārneses pamatprincipi.

Padoms rokdarbiem: noteikti lociet pa locījumu līnijām un izveidojiet visus svarīgos izliekumus pirms līmēšanas.

Brīnišķīgas kastes

Papercraft boxes folded to resemble sweet treats.
Domājiet plašāk, izmantojot lietojumprogrammas Creative Park krāsainās kastes savu dārgumu drošai glabāšanai.

Noglabājiet gardumus un sīkumus šajās ērtajās uzglabāšanas kastēs, kas pieejamas ar dažādiem dizainiem, piemēram, kēksiņi, saldējums, augļi un pat transportlīdzekļi. Kad bērni būs izgatavojuši un piepildījuši savas kastes, dodiet viņiem iespēju izvēlēties, vai tās pasniegt kā dāvanas kādam īpašam cilvēkam vai vienkārši palutināt sevi pašu.

Padoms rokdarbiem: izmantojiet izrakstījušos pildspalvu vai kādu citu objektu ar spicu galu un lineālu, lai novilktu līnijas un iegūtu precīzākus, kārtīgākus locījumus.

Nomierinoša krāsošana

A printed colouring in page showing spot the difference.
Krāsošana palīdz iedvesmot iztēli un koncentrēt uzmanību. Spēles, kur jāatrod atšķirības, ir jautrs laika pavadīšanas veids.

Krāsošana ir viena no visnomierinošākajām un radošākajām aktivitātēm, ko bērni var darīt. Tā koncentrē uzmanību uz pašreizējo mirkli un palīdz nomierināt prātu un aizdzīt satraucošas domas. Kopā ar daudzām lieliskām krāsošanas lapām — tostarp šo dinozauru, kas paredzēts jaunākiem bērniem, — lietojumprogrammā Creative Park ir jautra un daudzveidīga kolekcija ar atšķirību meklēšanas darbiem, labirintiem un punktu savienošanas darbiem, lai bērni varētu izklaidēties un trenēt uzmanību.

Padoms rokdarbiem: apskatiet lietojumprogrammas Creative Park sadaļu Play (Rotaļas) tēmā Educational (Izglītība), un jums pavērsies plaša izvēle ar drukājamiem darbiem.

Autors: Natālija Dentone (Natalie Denton)

Saistīti raksti
Create a papercraft safari

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet papīra rokdarbu safari

Izdrukājiet dzīvnieku tematikas materiālus ģimenes aktivitātēm, izmantojot Canon Creative Park, un gūstiet iedvesmu no dabas.

Print family life story

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet ģimenes dzīvesstāstu

Drukājiet un veidojiet papīra rokdarbus no mīļu, ģimenisku mirkļu fotoattēliem.

Create your own family treasure hunt

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izveidojiet savu ģimenes dārgumu meklēšanas spēli

Atklājiet, kā varat izmantot PIXMA printeri un nedaudz iztēles, lai radītu aizraujošu piedzīvojumu.

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Saistīti produkti

Ieteicamās lietojumprogrammas

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem