RADOŠA DRUKĀŠANA

1. papīra rokdarbu izaicinājums. Pavasara rotājumi

Pirmajā papīra rokdarbu izaicinājumu sērijā atklājiet, kā dizainere Hanna Bullivanta (Hannah Bullivant) un viņas ģimene ir izveidojusi sezonālu tējas ballīti un pavasara rotājumus, izmantojot PIXMA printeri un lietojumprogrammu Creative Park.
Rokdarbniece Hanna Bullivanta (Hannah Bullivant) sēž starp diviem bērniem pie galda, kas pavasara noskaņās dekorēts ar pašdarinātiem papīra ziediem, olām un zaķiem, tulpju vāzēm un karstām Lieldienu bulciņām.

Pievienojieties mums pirmajā sezonālajā papīra rokdarbu izaicinājumu sērijā — mēs aicinām rokdarbniekus un ģimenes radoši darboties ar papīra rokdarbiem, lai svinētu dažādus notikumus visa gada garumā.

Mūsu pirmajā izaicinājumā dizainere un rokdarbniece Hanna Bullivanta (Hannah Bullivant) kopā ar bērniem Frenkiju un Odēnu izmantoja Canon Creative Park veidnes kā pamatu gadalaika rotājumu veidošanai, lai svinētu pavasara iestāšanos.

1. izaicinājums. Pavasara rotājumi

Papīra rokdarbi ar trušiem, Lieldienu olām un grozu, kas izgatavots no Creative Park veidnēm, uz rozā Canon PIXMA printera.

Papīra rokdarbu dekoru drukāšana ir pieejama izvēle ballīšu piederumu nodrošināšanai, un tā varēsiet izvairīties no vienreizējas lietošanas plastmasas dekorāciju iegādes.

Ikviens priecājas par pavasara sākšanos — par ziedu uzplaukšanu, jēriem, kas draiskojas laukos, vai šokolādes trusīšiem. Izgatavojot savus pavasara rotājumus, pieejamā veidā atdzīvināsiet mājokli, bet pēc tam papīra veidnes varēsiet arī pārstrādāt vai saglabāt tās turpmākiem pasākumiem.

Strādājot ar pavasara tēmu, Hannai bija jāizvēlas papīra rokdarbu projekts, kas patiktu ikvienam. “Es nolēmu izveidot pavasara tējas ballīti saviem bērniem, apvienojot aktivitātes, kas mums visiem patīk,” viņa saka.

Uzziniet, kā Hanna un viņas ģimene tika galā ar uzdevumu, kā arī atklājiet viņas sniegtos padomus, kā pašam izveidot papīra rokdarbu pavasara rotājumus.

Dizainere Hanna Bullivanta (Hannah Bullivant), kas izgriež Canon Creative Park veidni.

Iepazīstieties ar rokdarbnieci

Kas:Hanna Bullivanta (Hannah Bullivant)

Ko dara: interjera stiliste, dizainere un papīra rokdarbu entuziaste

Piedalās arī: Frenkijs un Odēna
Bērna rokas, kas izgriež Creative Park Lieldienu olu veidni virs galda, uz kura ir Canon fotopapīrs, veidnes un rokdarbu rīki.

Hanna vēlējās savus bērnus, Frenkiju un Odēnu, iesaistīt projektā, tāpēc viņa izvēlējās virkni pavasara tematikas veidņu ar dažādu grūtību līmeni.

Veidņu izvēle un drukāšana

Canon PIXMA printeris ar Creative Park truša veidni izvades paplātē.

Canon PIXMA printeru klāsts ir lieliski piemērots rokdarbu projektiem, piedāvājot saderību ar dažādiem papīra veidiem un lietojumprogrammām.

Rokas, kas tur viedtālruni, kurā redzama Creative Park truša veidne lietojumprogrammā Canon Creative Park.

Hanna ir izveidojusi savienojumu ar lietojumprogrammu Creative Park, izmantojot viedtālruni, un viņa konstatēja, ka to ir vienkārši lietot veidņu drukāšanai. “Bija vienkārši piekļūt lejupielādēm un bija ārkārtīgi vienkārši izveidot savienojumu ar Canon PIXMA printeri; viss bija nevainojami,” viņa saka.

Lietojumprogrammas Creative Park veidņu klāstā ir tādas, kas ir piemērotas mazākiem bērniem, kā arī sarežģītākas veidnes pieaugušajiem — tas nozīmē, ka var iesaistīties ikviens. “Ir pieejams tik daudz projektu tik daudziem dažādiem pasākumiem un svinībām,” saka Hanna. “Man patīk, ka daži ir diezgan vienkārši un daži ir sarežģītāki. Ja vēlaties, varat pavadīt vairākas dienas, veidojot rokdarbu, bet ir arī vienkāršākas veidnes, piemēram, vītnes, kuru izgatavošana ir pavisam viegla.”

Hanna izvēlējās izveidot trīsdimensiju ziedus, lielākus ziedus no virtenes rotājumiem, bites un Lieldienu komplektu, tostarp grozu un olas. Viņa arī izvēlējās truša veidni, lai ieturētu gadalaika tēmu.

Papīra rokdarbu ziedi var ienest prieku jūsu mājoklī jebkurā gadalaikā. Svaigi noplūkts zieds mājās ienesīs krāsas uz dažām dienām, bet svaigi izdrukāts zieds kalpos daudz ilgāk. Lietojumprogrammas Creative Park sadaļā Plants (Augi) atradīsiet tādus vienkāršus un košus papīra rokdarbu ziedus kā vienu gerberu, kā arī daudzas citas šķirnes, piemēram, tulpi, liliju un saulespuķi, lai jūs varētu izveidot arī savu pavasara papīra ziedu pušķi.

Jūs varat arī personalizēt veidnes, piemēram, papildinot olas ar krāsainiem punktiem vai arī pielāgot ausis truša veidnei pirms to pielīmēšanas, lai izveidotu dažādus unikālus zaķus. Izmantojiet dizainu kā sākuma punktu un pēc tam ļaujiet savai iztēlei izdarīt pārējo.

Kad esat izvēlējies veidnes, varat drukāt tieši no viedtālruņa, izmantojot lietojumprogrammu Creative Park.

Pavasara rotājumu salikšana

Mazs zēns ar šķērēm izgriež Creative Park zieda veidni.

“Frenkijs un Odēna palīdzēja izvēlēties, kuras veidnes izgatavot, kā arī palīdzēja griezt un līmēt, un, protams, vēlāk viņi kārtīgi izbaudīja pavasara tējas ballīti,” saka Hanna.

Rokas, kas loka papīra trusi, kurš izgatavots no Canon Creative Park veidnes.

Sākumā var nebūt acīmredzams, kā veidne tiks salocīta, taču ir viegli izpildīt detalizētos norādījumus. Hannas iecienītākā veidne bija mazs trusis. “Mazais zaķītis ir tik jauks,” viņa saka. “Pēkšņi var ieraudzīt locījumu jēgu, un jūs izveidojat šo mīlīgo, mazo zaķīti.”

Kad esat izdrukājis un izgriezis visas veidnes, pirms salocīšanas un līmēšanas locījuma līnijas ieteicams iegludināt ar lineālu. Tādējādi piešķirsiet labāku formu jau gatavajai veidnei.

Kad viss ir izgriezts un salocīts, ir pienācis laiks sākt līmēšanu. Sarežģītākiem dizainiem varat izmantot līmes pistoli, bet lieliski noderēs arī līmes punkti vai līmes zīmulis. Zobu bakstāmais, kas iemērkts līmē, var noderēt mazākām detaļām. Pirms visu rokdarba daļu salikšanas kopā pārliecinieties, ka līme ir apžuvusi.

“Rokdarbi aizņem laiku, tomēr, kad esat aizrāvies ar tiem, darbošanās ir diezgan meditatīva,” saka Hanna. “Izbaudiet procesu. Šie nav darbi, ko var ātri pabeigt, dažkārt tie prasa nedaudz vairāk laika. Izvēlieties audiogrāmatu vai aplādi, kas jums patīk, nesteidzieties un izbaudiet gatavošanu.”

Katram Creative Park darbam ir zvaigžņu vērtējums, kas norāda sarežģītības līmeni, tāpēc, ja esat iesācējs papīra rokdarbos vai jums ir mazāk laika projektam, varat izvēlēties citu veidni.

Papīra rokdarbu parādīšana

Galds, kas klāts ar pašdarinātiem Creative Park papīra rotājumiem, ziediem vāzēs, kā arī ar vairākiem ēdiena šķīvjiem, tostarp olām un karstām Lieldienu bulciņām.

Veidojot unikālu galda klājumu ar papīra rokdarbiem, sezonas ziediem un papildinošiem galda piederumiem, parādīsiet savu personīgo stilu, kad rīkosiet ballīti.

Maza meitene nometusies ceļos pie ziedu dobes, vienā rokā turot pašdarinātu papīra grozu, kas piepildīts ar papīra olām, otrā — pašdarinātu papīra olu.

Šīs lietojumprogrammas Creative Park papīra rokdarbu idejas var nodrošināt ne tikai lieliskus galda rotājumus, bet arī daudz jautru mirkļu mazajiem. Hannas bērni izmantoja pašdarināto papīra grozu un olas Lieldienu olu meklēšanai dārzā — lielisks veids, kā veicināt aktivitātes brīvā dabā pēc rokdarbu veidošanas telpās.

Hanna nolēma pavasarīgi izrotāt galdu ar papīra rokdarbu modeļiem, narcišu un tulpju vāzēm, karstām Lieldienu bulciņām un šokolādes olām, taču jūs savus rotājumus varat parādīt, kā vien vēlaties. Kāpēc gan nepiestiprināt ziedus vai taureņus pie virtuves loga rāmja ar līmējošu materiālu vai neizveidot saviem rokdarbu veidojumiem caurumus, lai izvērtu cauri pavedienu un izveidotu pavasarīgu virteni. Varat arī izveidot savu taureņu tematikas mājas rotājumu.

Pēc tējas ballītes Hanna un viņas bērni nolēma saglabāt dažas veidnes, piemēram, mazos trušus, bet pārējās nodeva pārstrādei. “Es vienmēr cenšos samazināt plastmasas atkritumus dzimšanas dienās un pasākumos, tāpēc noteikti vēlreiz izmantošu Creative Park projektus,” viņa saka.

Mazs zēns smaida, turot rokās pašdarinātu papīra biti, kas izgatavota no Creative Park veidnes, kopā ar tulpju vāzi.

Pavasarī papīra rokdarbi ir ne tikai interesanta ģimenes aktivitāte, bet arī lieliska iespēja izveidot bērnos interesi par dabu un savvaļas dzīvniekiem. “Odēnai patika spēlēties ar bitēm, izliekoties, ka tās lido un apputeksnē svaigos ziedus uz galda,” saka Hanna.

Maza meitene ievieto pašdarinātu violetu papīra ziedu papīra pārstrādes kastē.

Canon matēto foto papīru var pārstrādāt kopā ar parasto papīru/kartonu (vienmēr apskatiet vietējās pārstrādes vadlīnijas).

Hanna saka, ka viņa sekos līdzi nākamajam papīra rokdarbu izaicinājumam, kura tematika būs saistīta ar vasaras pikniku, jo viņa vienmēr meklē rokdarbu idejas un radošus projektus, lai nodarbinātu savus bērnu skolas brīvdienu laikā.

Lai gūtu vairāk iedvesmas, apskatiet mūsu Pinterest lapu un dalieties ar savu pavasara rotājumu veikumu, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPixma.

Tamzin Wilks

Saistītie produkti

Saistītie raksti

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Svarīgi padomi pārdomātu papīra rokdarbu dāvanu veidošanai

  Atklājiet, kā varat izveidot īpašas dāvanas, izmantojot Canon Creative Park un savu PIXMA printeri.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Jautri papīra rokdarbi vasarai

  No saldējumiem un kamerām līdz jautrām spēlēm — veidojiet pikniku ar PIXMA printeri un Creative Park.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Prieks telpās rudenī

  Atklājiet, kā dizainere un ražotāja Pipa Hiskoka (Pippa Hiscock) izveidoja jautrus un personīgus ar rokām darināmus dzimšanas dienas papīra dekorus.

 • DRUKĀŠANA UN ROKDARBI

  Mākslas darbi no papīra

  Mākslinieku Zeku Makloghlinu (Zack McLaughlin) ir iedvesmojusi Canon Creative Park zivju dzeņa veidne.