RADOŠA DRUKĀŠANA

Otrais papīra rokdarbu izaicinājums: vasaras pikniks

Otrajā mūsu sezonas papīra rokdarbu izaicinājumu sērijā atklājiet, kā jauna ģimene izveidoja spēles un piknika dekorus, izmantojot Canon PIXMA printeri un Creative Park.
Divas sievietes, kas tur papīra rokdarbu fotokabīnes rekvizītus, ar mazu bērnu starp viņām sēž uz piknika segas, uz kuras ir krāsaini Creative Park papīra rokdarbi.

PIXMA papīra rokdarbu izaicinājuma ietvaros mēs uzticējām rokdarbniekiem un ģimenēm uzdevumu izveidot skaistus papīra rokdarbus pasākumiem visa gada garumā.

Šoreiz pienākusi kārta ilustratorei Emmai Hovkatai-Kellijai (Emma Howcutt-Kelly), viņas sievai Klērai un viņu mazajam dēlam. Kāda ir šīs ģimenes misija? Izmantot PIXMA printeri un veidnes no Canon lietojumprogrammas Creative Park, lai veidotu spēles, dekorus un rekvizītus vasaras piknikam.

Otrais izaicinājums: vasaras pikniks

Pikniks grozs, kurā ir Creative Park papīra rokdarbi, ir atvērts un atrodas uz krāsainas segas. Apkārt atrodas vairāki papīra rokdarbi, tostarp papīra saldējumi, lidmašīnas un bingo spēle.

Papīra rokdarbu pikniks ir jautra vasaras brīvdienu aktivitāte. Varat pavadīt dienu, veidojot papīra rokdarbu elementus un gardas uzkodas, un pēc tam nākamo dienu pavadīt parkā, izbaudot sava darba augļus.

Neatkarīgi no tā, vai esat savā dārzā vai vietējā parkā, pikniks ir lielisks veids, kā lieliski izmantot garās vasaras dienas. Izvēle ir plaša, sākot no skaistām ēdienkartēm līdz krāsainiem karodziņiem, kā arī simtiem citu vasaras dizaina priekšmetu — Canon lietojumprogramma Creative Park var palīdzēt padarīt jūsu pieredzi patiesi unikālu.

Pašiem savu vasaras dekorāciju izveide ir arī izdevīgs veids, kā padarīt dienu aizraujošāku, kad esat ārpus mājas ar bērniem, turklāt tas sniegs iespēju izbaudīt rokdarbus. Atšķirībā no plastmasas, no kuras ir izgatavotas daudzas bērnu dekorācijas un rotaļlietas, papīra darinājumus pēc izmantošanas var nodot otrreizējai pārstrādei vai paturēt turpmākiem pasākumiem.

Strādājot ar vasaras tēmu, Emmai un Klērai bija jādomā par to, kā pikniks izskatītos viņu jaunajai ģimenei. Emmai patīk būt radošai, un nesen viņa kā ilustratore izveidoja mazu uzņēmumu. Viņu dēls ir pārāk jauns sarežģītākām Creative Park veidnēm, tāpēc viņām bija jāatrod modeļi, kas der visiem vecumiem.

“Mēs nolēmām izveidot mazu kameras kārbu, lai izklaidētu viņu, un tā bija lieliska vieta, kur glabāt saldumus,” skaidro Emma. “Ir pieejami Creative Park projekti visiem prasmju līmeņiem, un rezultāti sniedz lepnumu par izdarīto.”

Lūk, kā pašiem izveidot papīra piknika spēles un dekorus.

Rokdarbniece Emma Hovkata-Kellija smaida, līmējot papīra saldējumu no Canon lietojumprogrammas Creative Park.

Iepazīstieties ar rokdarbnieci

Projekta īstenotāja: Emma Hovkata-Kellija

Nodarbošanās: mamma un ilustratore

Piedalās arī: Klēra Hovkata-Kellija un viņu dēls

Vasaras tematikas veidņu izvēle

Kadrs no augšas: Creative Park veidnes un uz galda izkārtoti daļēji salikti papīra rokdarbu modeļi.

Emma un Klēra nolēma izvēlēties dažādus piknika aksesuārus un dekorus, kā arī dažādas spēles un rotaļlietas, ar ko spēlēsies viņu mazais dēls.

Divas rokas tur viedtālruni, kurā redzams no papīra izgatavots saldējums, izmantojot lietojumprogrammu Creative Park.

Lietojumprogrammas Creative Park veidņu klāstā ir pieejamas mazākiem bērniem piemēroti, kā arī sarežģītāki modeļi pieaugušajiem, lai ikviens no jūsu ģimenes vai draugu loka varētu iesaistīties.

Klērai patika lietojumprogrammā Creative Park pieejamais veidņu klāsts, un viņa apgalvo, ka tas ir labi sakārtots un tajā ir vienkārši atrast meklēto. “Pavadīju dažas stundas, ritinot visus projektus un priecājoties par tiem,” viņa saka.

Pēc Creative Park tīmekļa vietnes pārlūkošanas Emma un Klēra nolēma sākt izaicinājumu ar kameras kārbas, kroņa, saldējuma un papīra lidmašīnas veidnēm — tomēr ir vēl simtiem citu izvēles iespēju, ja šīs veidnes nav piemērotas jūsu pasākumam. Vai jūsu bērni interesējas par dinozauriem vai pretstresa rotaļlietām? Kāpēc gan neizveidot aizraujošu tematisko pikniku?

Lietojumprogrammā Creative Park būs arī informācija par to, cik ilgs laiks nepieciešams veidnes izgatavošanai, lai jūs varētu ieplānot papīra rokdarbu veidošanu un mazākiem bērniem nepaliktu garlaicīgi.

“Mēs izvēlējāmies priekšmetus, kas piknika pasākumu padarītu patiesi skaistu un unikālu,” saka Klēra par viņu izvēli.

Veidņu drukāšana un izgriešana

Krāsaina saldējuma veidne, kas tiek drukāta no Canon PIXMA printera, izmantojot Canon lietojumprogrammu Creative Park.

Emma un Klēra izveidoja savienojumu starp viedtālruni un PIXMA printeri un izdrukāja veidnes tieši no lietojumprogrammas Creative Park. Varat izmantot arī Creative Park tīmekļa versiju. “Tā bija ļoti ērti lietojama. Nav nepieciešams daudz aprīkojuma, lai izveidotu rokdarbus, un tos var ātri izdrukāt,” saka Emma.

Divas rokas, kas ar šķērēm griež Creative Park saldējuma veidni.

Emma atklāja, ka piknika veidņu veidošana ir jautra un apzinātību sekmējoša nodarbošanās. “Ir jākoncentrējas, lai nejauši nenogrieztu kādu daļu, taču es tiešām pievērsu uzmanību un nevarēju domāt par kaut ko citu,” viņa saka.

Kad esat izvēlējies veidnes, varat tās izdrukāt tieši no viedtālruņa, izmantojot Creative Park tīmekļa vietni vai lietojumprogrammu un Canon printeri, piemēram, PIXMA TS5350a sērijas printeri.

Kad veidnes ir izdrukātas, pienācis laiks griešanai — varat izmantot rokdarbu nazi un griešanas dēli, lai izveidotu sarežģītākus modeļus, vai šķēres.

Papīra rokdarbu dekorāciju veidošana

Mazs bērns, kurš sēž pie galda starp divām sievietēm, izmanto līmi, lai salīmētu saldējuma papīra veidni.

Ģimene izmantoja līmes pistoli dažām sarežģītākajām detaļām, taču bērniem ieteikts izmantot līmes zīmuli vai līmes punktus.

Sieviete ziemas dārzā sēž pie neliela zila galda un uzmanīgi savieno divas papīra saldējuma veidnes daļas.

Klēras svarīgākie padomi ir veidot locījuma līnijas papīrā un atvēlēt pietiekami daudz laika. “Nav jāsteidzas, un darbošanās ir ļoti nomierinoša,” piebilst Emma.

Neaizmirstiet pirms salocīšanas un līmēšanas novilkt līnijas ar lineālu, kas piešķirs gatavajiem modeļiem labāku formu. Emma apgalvo, ka tas bija grūtākais dekorāciju veidošanas posms. “Tas jāizdara pirms priekšmetu salikšanas, jo ieteiktais papīrs ir diezgan biezs,” viņa saka. “Kad tas izdarīts, būs vieglāk visu salīmēt kopā.”

Ieteicams rokdarbus izveidot dienu pirms došanās piknikā, lai līme būtu izžuvusi.

Vasaras piknika rīkošana

Mazs bērns sēž dārzā starp divām sievietēm, kuras lielākoties ir ārpus kadra un pie viņa sejas tur krāsainu papīra kameru.

Emma un Klēra (Clare) izgatavoja vairākas spēles un rotaļlietas savam dēlam, tostarp kameras kārbu, ar kuru bija jautri spēlēties un kur bija parocīgi glabāt gardumus.

Canon PIXMA printeris ar četriem piknika tematikas papīra rokdarbiem, kas atrodas uz galda nelielā telpā.

Ģimenei patika papīra piknika darinājumi, un tika izveidots vairāk materiāla, nekā nepieciešams, jo viņi aizrāvās ar rokdarbiem. Varat arī izmantot savu dizainu dzimšanas dienas ballītēm vai kā rekvizītus bērnu spēlēm.

Kad visi vasaras dekori ir gatavi, pienācis laiks sagatavot pikniku neatkarīgi no tā, vai tā ir dārzā uzklāta sega vai tuvākā parka apmeklējums. Varat arī rīkot pikniku iekštelpās, ja laikapstākļi nav piemēroti vai jums nav piekļuves dārzam — vienkārši uzklājiet segu dzīvojamā istabā uz grīdas un radiet saulainu noskaņu, atskaņojot iemīļotās vasaras dziesmas.

Emma un Klēra atrada vairākus piknika tematikas fotokabīnes rekvizītus lietojumprogrammā Creative Park, padarot pasākumu vēl jautrāku. Varat arī atrast fotokabīnes rekvizītus dzimšanas dienas ballītēm, sporta pasākumiem, Halovīnam vai Ziemassvētkiem.

Ģimene arī izveidoja bingo spēli, ar ko kavēt laiku saulainā laikā. Varat arī mēģināt izveidot kaut ko sarežģītāku bez veidnes, piemēram, papīra pūķi.

Pēc izaicinājuma pabeigšanas Klēra apgalvo, ka papīra rokdarbi noteikti ir nodarbe, ko viņa vēlētos atkārtot. “Man patīk tas, ka pieejami projekti katrai sezonai. Pieejams daudz Ziemassvētku tematikas projektu. Kad mums būs laiks, vēlamies īstenot kādu sarežģītāku projektu, piemēram, miniatūru maiznīcu vai locīta papīra dzīvniekus.”

Papildus tam, ka rokdarbu veidošana ir jautrs laika pavadīšanas veids, papīra rokdarbu rotaļlietas un aksesuāri ir labāki videi nekā plastmasa, turklāt tos var salīdzinoši lēti izveidot, kā arī ērti utilizēt, kad bērniem tie apnīk. Canon matēto fotopapīru var pārstrādāt kopā ar parasto papīru/kartonu; tas gan var nebūt iespējams, ja izveidojat dekorus ar citiem materiāliem vai izmantojat līmi (vienmēr apskatiet vietējās pārstrādes vadlīnijas).

“Plastmasa ir visur,” Klēra turpina, “jo īpaši bērnu lietās. Es dodu priekšroku atkārtoti pārstrādājamam materiālam.”

Apskatiet mūsu nākamo izaicinājumu, kas ir rudens tematikas dzimšanas dienas ballīte. Tikmēr varat apskatīt, ko vēl var izveidot ar Creative Park veidnēm, un neaizmirstiet dalīties ar savu veikumu, izmantojot mirkļbirku #MadeWithPixma. Daudz iedvesmas var atrast arī mūsu Pinterest lapā. Lai veicas!

No augšas uzņemts kadrs: Canon kamera, kas atrodas uz Canon PIXMA printera, un fonā ir fotoattēlu kolāža.

CANON CLUB

Ekskluzīva kopiena tādiem satura veidotājiem kā jūs. Nodarbojieties ar to, kas jūs aizrauj, izmantojot atbalstu, gūstot iedvesmu, priekšrocības un daudz ko citu. Kļūt par dalībnieku ir viegli. Nopērciet produktu. Reģistrējieties. Pievienojieties Canon Club.
Tamzin Wilks

Saistītie produkti

Saistīti raksti