Hero image
alt text goes here

PROFESIONĀLI
DISPLEJI

Canon 4K profesionālie references displeji ar plašu krāsu gammu un lielu dinamisko diapazonu apraidei un filmu veidošanai.

Izcila kvalitāte

Canon unikālā attēlveidošanas ekspertīze un modernās attēlveidošanas tehnoloģijas nodrošina pastāvīgi precīzu krāsu atveidi un augstas izšķirtspējas 4K attēlus.

DP V2411 FSL

DP-V2411

24 collu profesionāls references displejs, kas piedāvā satriecošu attēlu kvalitāti ar lielu spilgtumu un plašu krāsu gammu kopā ar visdažādākajām funkcijām HDR materiālu veidošanai un moderniem interfeisiem.

DP V2411 BSL
Exceptional 4K capability

Izcilas 4K izšķirtspējas iespējas

Displeji piedāvā ļoti spilgtu un precīzu krāsu atveidi ar piesātinātu melno krāsu un plašām High Dynamic Range (HDR) atbalsta funkcijām, kas ir ideāli piemērotas 4K UHD apraidei un filmu veidošanai.

HDR un plašas krāsu gammas atbalsts

High Dynamic Range EOTF (PQ un Hybrid Log-Gamma) atbalsts kopā ar tādu plašu krāsu gammu kā ITU-R BT.2020 un DCI-P3 ir lieliski piemēroti visdažādākajām 4K izšķirtspējas materiāla veidošanas darbplūsmām.

HDR and wide colour gamut support

Precīza krāsu atveide

Canon inovatīvā attēlu apstrādes programma ar lielu bitu dziļumu un izgaismojuma kontroles sistēmu ar IPS paneļa tehnoloģiju palīdz nodrošināt precīzu krāsu atveidi ar vienmērīgu spilgtumu visā ekrānā un platus skata leņķus.

Faithful colour reproduction

Vienkārša darbība un plašas savienošanas iespējas

Iebūvēts vadības panelis ar pārslēgšanas ripu un pogām, kurām var piešķirt funkcijas, piedāvā vienkāršu darbību, bet plašās savienošanas iespējas ļauj to bez problēmām integrēt esošajā darba vidē.

Simple operation and wide connectivity

Saistītie produkti