About Canon Hero

Par Canon

Canon ir globāls digitālās attēlveidošanas tehnoloģiju nodrošinātājs. Uzņēmums ir dibināts Japānā 1937. gadā un mārketinga un ražošanas organizācijās Japānā, abos Amerikas kontinentos, Eiropā, Āzijā un Okeānijā nodarbina vairāk nekā 187 000 cilvēku. 

Par Canon

Canon ir vadošais uzņēmums attēlveidošanas jomā, un šajā pozīcijā ir bijis pēdējos 80 gadus. Mēs esam vadošais attēlveidošanas risinājumu sniedzējs patērētājiem, uzņēmumu savstarpējiem darījumiem un rūpnieciskām vajadzībām. Canon korporatīvās darbības pamatā ir uzsvars uz tehnoloģijām, un mēs cenšamies cilvēkiem palīdzēt atveidot visu, ko var panākt ar attēlveidošanu.


Mēs izmantojam attēlveidošanas tehnoloģijas, lai paplašinātu mūsu plašo piedāvājumu un lai palīdzētu veidoties jaunām uzņēmējdarbības jomām, kurās mūsu attēlveidošanas tehnoloģijas var paplašināt iespēju robežas. Tās iesniedzas satelītu izstrādē, medicīnas sasniegumos, paplašina iespējas drukai, rūpnieciskam aprīkojumam un tīkla videokamerām, kas ir noderīgas attīstot viedas pilsētas. Canon izstrādātās optikas un attēlveidošanas tehnoloģijas dod ieguldījumu arī astronomijas attīstībā.


Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka, pastāvīgi tiekot galā ar jauniem izaicinājumiem, varam aizstāvēt savu korporatīvo filozofiju “Kyosei”, kas parāda mūsu vēlmi redzēt visus cilvēkus — neatkarīgi no rases, reliģijas vai kultūras — harmoniski dzīvojot un strādājot kopā, lai panāktu vispārēju labumu un dotu savu ieguldījumu labklājīgā sabiedrībā.


Izlasiet mūsu Canon Story, lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, un brošūru Canon Frontier, lai iepazītos ar progresu mūsu tehnoloģijās, kā arī izpētē un attīstībā. Plašāku informāciju par Canon vēsturi, lūdzu, skatiet mūsu globālajā vietnē.

Canon Europe

Par Canon Europe

Uzņēmums Canon Europe ir dibināts 1957. gadā, un tas ir viens no trim reģionālajiem galvenajiem birojiem, kas uzņēmumam Canon dod aptuveni vienu ceturto daļu no globālās peļņas katru gadu. Atrodoties Londonā, Lielbritānijā un Amstelvēnā, Nīderlandē, Canon Europe veic reģionālās pārdošanas un mārketinga aktivitātes, apkalpojot Eiropu, Tuvos Austrumus un Āfriku. Canon Europe un tās grupas uzņēmumos ir nodarbināti vairāk nekā 13 500 cilvēku aptuveni 120 tirgos visā reģionā.

Apskatiet mūsu korporācijas stāstu

Canon izpētes un ražošanas uzņēmumi Eiropā

Uzņēmumam Canon ir vairāki izpētes un ražošanas uzņēmumi Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā, kas nodrošina inovācijas un jaunus risinājumus tā galvenajām uzņēmējdarbības jomām:


  • Canon Research Centre France S.A.S galvenokārt strādā ar augsta līmeņa komunikāciju tīkliem, augstas kvalitātes video datu apstrādi un tīmekļa protokoliem.
  • Canon Bretagne Francijā ražo un uzpilda toneru kasetnes, kas paredzētas visai Eiropai, turklāt tas arī pārstrādā Canon kasetnes, kas savāktas no visas Eiropas. 
  • Canon Giessen Vācijā ir pakalpojumu un atbalsta centrs, un tas bija pirmais uzņēmums, kuru Canon izveidoja ārpus Japānas, lai ražotu biroja aprīkojumu.
  • Canon Ophthalmic Technologies atrodas Polijā un nodrošina augstākā līmeņa attēlveidošanas tehnoloģijas. Tas ir galvenais programmatūras piegādātājs modernam acu diagnostikas aprīkojumam. 
  • Technologies B.V. atrodas Venlo, Nīderlandē — tas ir globālais galvenais birojs, kā arī inovāciju un tehnoloģiju centrs. Tā galvenā darbība ietver lielformāta lokšņu padeves un grieztu lokšņu drukas sistēmu izpēti un attīstību, ražošanu un loģistiku, turklāt tas sniedz atbalstu arī izlietojamo materiālu un rezerves daļu jomā.
  • Printing Systems ir inovāciju un tehnoloģiju centrs Poingā, Vācijā. Tas specializējas izpētē un attīstībā, kā arī liela ātruma melnbalto un krāsu nepārtrauktas plūsmas drukas sistēmu ražošanā, izstrādā programmatūru un darbplūsmas risinājumus, kā arī sniedz profesionālus pakalpojumus.

Canon grupas uzņēmumi, kas atrodas Eiropā

Mēs pastāvīgi ieviešam inovācijas mūsu pamatdarbībā un jaunās attīstības jomās un turpinām paplašināt savu uzņēmumu portfeli ar tādiem uzņēmumiem, kas var uzlabot Canon attēlveidošanas kompetenci jaunos un pārsteidzošos veidos. No programmatūras izstrādes uzņēmumiem līdz video tīklu risinājumiem, drukas un fotografēšanas tehnoloģijām — mēs meklējam kompetenci, kas mums palīdzētu saglabāt globāla līdera pozīcijas attēlveidošanas tehnoloģijās. Šeit uzziniet vairāk par Canon grupas uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā.

Skatīt grupas uzņēmumus

Jūs varētu interesēt: