Par Canon

Dzīves un uzņēmējdarbības bagātināšana, izmantojot attēlveidošanas pieredzi. Ar to sākas viss, ko darām jebkurā vietā.
about canon

Par Canon

Mēs esam vadošs tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 1937. gadā, un mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem aptvert jaunas iespējas un paplašināt robežas, ko paver attēlveidošana.

Nepārtrauktās inovācijas ir saglabājušas mūsu vadošo pozīciju attēlveidošanas jomā 80 gadu pastāvēšanas laikā, un tas mums ir sniedzis iespēju attīstīt nozarē vadošās tehnoloģijas, kas atbilst fotogrāfu, videogrāfu, biroja darbinieku, profesionālo drukas pakalpojumu sniedzēju, medicīniskās attēlveidošanas ekspertu un citu speciālistu nākotnes vajadzībām.

Mēs izmantojam attēlveidošanas tehnoloģijas, lai paplašinātu mūsu plašo produktu piedāvājumu un lai palīdzētu veidoties jaunām uzņēmējdarbības jomām, kurās mūsu attēlveidošanas tehnoloģijas var paplašināt iespēju robežas. Tās iesniedzas satelītu izstrādē, medicīnas sasniegumos, paplašina iespējas drukai, rūpnieciskam aprīkojumam un tīkla videokamerām, kas ir noderīgas attīstot viedas pilsētas. Canon izstrādātās optikas un attēlveidošanas tehnoloģijas dod ieguldījumu arī astronomijas attīstībā.

Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka, pastāvīgi tiekot galā ar jauniem izaicinājumiem, varam aizstāvēt savu korporatīvo filozofiju “Kyosei”, kas parāda mūsu vēlmi redzēt visus cilvēkus — neatkarīgi no rases, reliģijas vai kultūras — harmoniski dzīvojot un strādājot kopā, lai panāktu kopējo labumu un dotu savu ieguldījumu labklājīgā sabiedrībā.

Izlasiet mūsu Canon Story, lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, un brošūru Canon Frontier, lai iepazītos ar progresu mūsu tehnoloģijās, kā arī izpētē un attīstībā. Plašāku informāciju par Canon vēsturi, lūdzu, skatiet mūsu globālajā vietnē.
INOVĀCIJAS

Par Canon Europe

Mēs katru gadu nodrošinām aptuveni ceturto daļu no Canon globālajiem ieņēmumiem. Atrodoties Londonā, Lielbritānijā un Amstelvēnā, Nīderlandē, Canon Europe veic reģionālās pārdošanas un mārketinga aktivitātes, apkalpojot Eiropu, Tuvos Austrumus un Āfriku. Canon Europe un tā grupas uzņēmumos ir nodarbināti vairāk nekā 13 300 cilvēku aptuveni 120 tirgos visā reģionā.

Mūsu uzņēmuma stāsts

EMEA reģionā mēs strādājam jau vairāk nekā 60 gadus, un mūsu mērķis ir izmantot attēlveidošanu, lai pārveidotu mūsu pasauli.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

Canon izpētes un ražošanas uzņēmumi Eiropā

Uzņēmumam Canon ir vairāki izpētes un ražošanas uzņēmumi Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā, kas nodrošina inovācijas un jaunus risinājumus tā galvenajām uzņēmējdarbības jomām:

 • Axis Communications

  Tīkla video risinājumu izpēte un attīstība.

 • BriefCam Ltd.

  Video analīzes risinājumi video materiāla pārveidošanai meklējamā, apstrādājamā un kvantificējamā informācijā.

 • Canon Bretagne

  Ražo, pārstrādā un uzpilda tonera kasetnes, sniedzot pakalpojumus Eiropā.

 • Canon France Research Centre

  Tīkla un sakaru tehnoloģiju izpēte un attīstība — no savienošanas un pārsūtīšanas līdz augstas kvalitātes, liela apjoma video datu apstrādei, kā arī drošības kameru sistēmām un tehnoloģijām.

 • Canon Giessen

  Servisa un atbalsta centrs, kurā ietverta kopētāju un kameru pārstrāde un labošana.

 • Canon Medical Research Europe Ltd.

  Klīnisko lēmumu atbalsta sistēmu mākslīgā intelekta automatizācijas izstrāde un attīstība.

 • Canon Ophthalmic Technologies

  Nodrošina augstākā līmeņa attēlveidošanas tehnoloģijas un ir galvenais programmatūras piegādātājs modernam acu diagnostikas aprīkojumam.

 • Canon Production Printing Germany

  Ļoti liela ātruma lielapjoma printeru, palīgiekārtu, programmatūras un palīgmateriālu izpēte un attīstība, ražošana, pārdošana un izplatīšana.

 • Canon Production Printing Netherlands

  Lielformāta komerciālo printeru, materiālu un liela ātruma biroja printeru, kā arī palīgmateriālu izpēte un attīstība.

 • Atskaites punktu sistēmas

  Video pārvaldības risinājumu izpēte un attīstība.

 • NT-WARE

  Drukāšanas un skenēšanas pārvaldības risinājumu attīstība un pārdošana.

 • Canon Camera

  Canon grupas uzņēmumi, kas atrodas Eiropā

  Mums ir plašākais optikas tehnoloģiju portfolio, un mēs saglabājam globāla līdera pozīciju nozarē. Mēs strādājam kopā ar vairākiem grupas uzņēmumiem, kas piedāvā savas zināšanas par programmatūru, video tīklu risinājumiem, drukāšanu un medicīnas pētījumiem, lai ieviestu tirgū visinovatīvākās attēlveidošanas tehnoloģijas.

  Jūs varētu interesēt

  Sazināties ar mums

  Uzziniet, kā sazināties ar mums.