Canon grupas uzņēmumi, kas atrodas Eiropā

No programmatūras izstrādes uzņēmumiem līdz video tīklu risinājumiem, drukas un fotografēšanas tehnoloģijām — mums ir kompetence un iespējas, lai mēs varētu turpināt būt globāls līderis attēlveidošanas tehnoloģiju nozarē. Šeit uzziniet vairāk par Canon grupas uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā.

Arcules

Arcules

Video mākoņa lietu interneta piedāvājums uzņēmumiem. Apvieno lietu internetu un video datus, lai pārveidotu videonovērošanas nozari, izmantojot jaunākos sasniegumus mākoņa un mākslīgā intelekta tehnoloģijās.

Axis Communications

Axis

Tīkla video tirgus līderis. Pastāvīgs inovators videonovērošanā, kas uzlabo drošību miljoniem cilvēku visā pasaulē un palīdz nodrošināt nepieciešamību pēc viedākas un drošākas pasaules.

BriefCam

Briefcam

Nozarē vadošais Video Synopsis® risinājumu nodrošinātājs ātrai video pārskatīšanai un meklēšanai, reāllaika brīdinājumiem un kvantitatīviem video ieskatiem.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems, iepriekš Toshiba Medical Systems, izstrādā un ražo diagnostikas attēlveidošanas sistēmas, tostarp CT, MRI, ultraskaņas, rentgena sistēmas un klīnisko laboratoriju sistēmas.

Cognitas

Cognitas

Canon uzņēmums, kas atrodas Vācijā, — Cognitas piedāvā īpaši klientiem veidotus risinājumus visam dokumentu apstrādes procesam un izstrādā lietošanas rokasgrāmatas, mācību grāmatas, tiešsaistes palīdzības sistēmas, programmatūras aprakstus un katalogus.

DocsPro

DocsPro

DocsPro ietilpst uzņēmumā Canon Netherlands un specializējas dokumentu tveršanā, dokumentu pārvaldībā un intelģentā dokumentu apstrādē.

Iris

I.R.I.S.

I.R.I.S. — pasaules līderis optisko rakstzīmju atpazīšanas tehnoloģijās (Optical Character Recognition technologies, OCR) un mobilajā skenēšanā. Uzņēmums izstrādā programmatūru un produktus, kas palīdz palielināt darba ražību, skenējot un konvertējot dokumentus.

milestone

Milestone

Uzņēmums nodrošina pasaulē vadošo atvērtas platformas IP video pārvaldības programmatūru (video management software, VMS) un ir apņēmies nodrošināt augstas kvalitātes biznesa video platformas programmatūru partneriem, kas ražo aparatūru un izstrādā programmatūru, lai to integrētu to video risinājumos ar nolūku uzlabot drošību un arī citus raksturlielumus.

Nokavision

Nokavision

Nokavision Software B.V. ir Canon Netherlands daļa — tas ir vadošs klientu komunikācijas vadības (Customer Communications Management) un digitālo pārmaiņu (Digital Transformation) risinājumu nodrošinātājs.

NTware

NT-Ware

Vadošs tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas drukāšanas un skenēšanas pārvaldības programmatūras, jo īpaši UniFlow, izveidē, izstrādē un atbalstā.

Therefore

Therefore

Informācijas pārvaldības programmatūras nodrošinātājs visu lielumu uzņēmumiem jebkurā nozarē un jomā.