Sponsorship at Canon Hero

Sponsorēšana uzņēmumā Canon

Mūsu sponsorēšanas un partnerības aktivitātes EMEA reģionā aptver sociālas, kultūras un sporta aktivitātes, kas atbalsta mūsu uzņēmējdarbības un korporatīvos sociālās atbildības mērķus. Ar šādām aktivitātēm mēs cenšamies dot ieguldījumu, izmantojot savu attēlveidošanas kompetenci un plašo produktu klāstu, lai radītu pārmaiņas sabiedrībā.

Pieteikties sponsorēšanai


“Expo 2020 Dubai”
Canon ir “Expo 2020 Dubai” oficiālais drukāšanas un attēlveidošanas pakalpojumu nodrošinātājs. Šī platforma mums nodrošina pārsteidzošu iespēju parādīt savas inovatīvās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus sešu mēnešu svinībās, kas notiks no 2021. gada 1. oktobra līdz 2022. gada 31. martam.
Dubai Expo 2020
Visa pour l’Image
Canon jau 29 gadus atbalsta Visa pour l’image — vienu no pasaulē vadošajiem fotožurnālisma festivāliem. Mēs nodrošinām nedēļu ilgus mācību kursus mediju studentiem visā Eiropā, lai palīdzētu viņiem attēlot stāstus, kas aptver gan konfliktus un dabu, gan cilvēkus un vidi.
Visa L’image
Canon fonds Eiropā
Fonds atbalsta mūsu uzņēmuma filozofiju Kyosei — “Dzīve un darbs līdzās, lai panāktu vispārēju labumu”.
4.5_Sponsorship_at_Canon_Visa_L'image

Pieteikums sponsorēšanai

Izskatot daudzos sponsorēšanas piedāvājumus, ko saņem Canon Europe, mēs izmantojam tālāk norādītos kritērijus, lai pieņemtu lēmumu par partnerības uzsākšanu:

  • Mēs nesponsorējam atsevišķas personas vai komandas. Tas ietver blogerus, video blogerus un daudzus ceļošanas projektus, kuros atsevišķas personas meklē bezmaksas produktus apmaiņā pret reklāmu.
  • Lai iegūtu plašāku informāciju par Canon vēstnieku programmu, apmeklējiet Canon Pro vietni.
  • Pasākumam/aktivitātei jābūt visas Eiropas mēroga projektam. Par vietējām aktivitātēm, lūdzu, sazinieties ar atbilstošo Canon biroju.
  • Pasākums/aktivitāte nedrīkst būt ar reliģisku vai politisku saistību, kā arī saistīta ar jebkāda veida bruņotu konfliktu.
  • Jebkuram pasākumam/aktivitātei, ko izskatām, jāatbalsta mūsu ilgtspējas mērķi


Ja jūsu pasākums vai aktivitāte atbilst iepriekš norādītajiem kritērijiem un jūs vēlaties, lai jūsu priekšlikums par sponsorēšanu tiktu izskatīts, lūdzu, aizpildiet tālāk norādīto veidlapu. Lūdzu, ņemiet vērā: sponsorēšanas stratēģija paredz, ka daudzas mūsu partnerības turpinās no gada uz gadu, līdz ar to papildu iespējām ir ļoti ierobežots budžets. Diemžēl ļoti lielā saņemto pieprasījumu skaita dēļ mēs ne vienmēr varam personiski atbildēt uz visiem lūgumiem. Ja jūsu priekšlikums būs veiksmīgs, ar jums sazināsies 60 dienu laikā pēc jūsu pieteikuma saņemšanas.

Lai pieteiktos sponsorēšanai, vispirms aizpildiet veidlapu, un kāds no mūsu komandas ar jums sazināsies