Sponsorēšana

Canon Camera

Sponsorēšana

Mūsu sponsorēšanas aktivitātes EMEA reģionā aptver sociālas, kultūras un sporta jomas, kas atbalsta mūsu zīmola, uzņēmuma un korporatīvās sociālās atbildības mērķus un saskan ar mūsu zīmola misiju – attēlveidošana, lai pārveidotu pasauli (Imaging to Transform our World).

Ar mūsu uzņēmuma “Kyosei” filozofiju mēs cenšamies ar attēlveidošanas zināšanām sniegt ieguldījumu, lai radītu pārmaiņas sabiedrībā. “Kyosei” atspoguļo mūsu apņemšanos redzēt visus cilvēkus, neatkarīgi no viņu kultūras, paražām, valodas vai rases, harmoniski “dzīvojot un strādājot kopā, lai panāktu kopējo labumu”.

Visa pour l’Image

Visa Pour l’Image — starptautiskais fotožurnālisma festivāls aicina apmeklētājus no visas pasaules uz izstāžu sēriju, apaļā galda diskusijām, seansiem un balvu pasniegšanu.

Mēs esam privileģēti un lepni, ka esam atbalstījuši festivālu Visa pour l’image vairāk nekā 30 gadus.

Visa pour l’image 2022
Canon foundation final

Canon fonds Eiropā

Fonds atbalsta mūsu uzņēmuma filozofiju Kyosei — “Dzīve un darbs līdzās, lai panāktu vispārēju labumu”.

Uzņēmumā Canon mēs vēlamies nodrošināt, ka aktivitātes, kurās piedalāmies, emocionālā veidā uzrunā mūsu plašo klientu loku un sniedz tam informāciju, atbalstot mūsu zīmola mērķi “Attēlveidošana, lai pārveidotu pasauli”.

Partnerībai, kurā esam iesaistījušies, ir jāatbilst mūsu vērtībām, tāpēc mēs cenšamies piedalīties aktivitātēs, kas: 

  • Tiek uzskatītas par inovatīvām, drosmīgām un/vai vizionārām
  • Var nodrošināt mums platformu, kur parādīt mūsu attēlveidošanas tehnoloģiju un pakalpojumus
  • Veicina mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību
  • Parāda mūsu korporatīvo filozofiju “Kyosei” — “dzīvot un strādāt kopā, lai panāktu kopējo labumu”.
  • Atbilst mūsu korporatīvajai vīzijai “Dzīves un uzņēmējdarbības bagātināšana, izmantojot attēlveidošanas pieredzi”

 Pašlaik mēs neapsveram jaunas partnerības iespējas, bet, apsverot priekšlikumus, mēs izmantojam tālāk norādītos kritērijus, lai pieņemtu lēmumu:

  • Mēs nesponsorējam atsevišķas personas vai komandas. Tas ietver blogerus, video blogerus un jebkādus ceļošanas projektus, kuros atsevišķas personas meklē bezmaksas produktus apmaiņā pret reklāmu. Lai iegūtu plašāku informāciju par Canon vēstnieku programmu, apmeklējiet Canon Pro vietni.
  • Pasākumam/aktivitātei jābūt visas Eiropas mēroga projektam. Par vietējām aktivitātēm, lūdzu, sazinieties ar atbilstošo Canon biroju.
  • Pasākums/aktivitāte nedrīkst būt ar reliģisku vai politisku saistību, kā arī saistīta ar jebkāda veida bruņotu konfliktu.
  • Jebkuram pasākumam/aktivitātei, ko izskatām, jāatbalsta mūsu ilgtspējas mērķi

Jūs varētu interesēt

Sazināties ar mums

Uzziniet, kā sazināties ar mums.