Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

Uzņemiet īpašus mirkļus ar pievilcīgu stilu, izmantojot PowerShot SX70 HS — labāko Canon tilta kameru ar DSLR izskatu un jaunāko tehnoloģiju.

Tilta kamera ar DSLR izskatu un daudzpusīgu darbību

Augstākās kvalitātes 65 reižu tālummaiņas universāla kamera, kas apvieno DSLR izskatu un stilu ar uzlabotām daudzpusīgām un izcilām funkcijām. Paplašiniet fotografēšanas iespējas ar RAW, 4K video, Bluetooth® un Wi-Fi, kā arī Remote Live View piedāvāto atbalstu.

Skatīt visus tehniskos datus

Specification Intro

Lieliska kamera tālāk norādītajiem mērķiem.

DSLR izskats, fiksēta objektīva tehnoloģija

Universāla kamera ar DSLR izskatu un fiksēta objektīva kameras svaru un pielāgošanas iespējām. Uzņemiet jebko — no detaļām tālumā līdz makro kadriem, nemainot objektīvus.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Skaidri uzņemiet attālus objektus

No platleņķa līdz ārkārtīgi tuviem tuvplāniem — uzņemiet detaļas, ko nevar saskatīt ar aci, nemainot objektīvu neatkarīgi no tā, vai esat dažu metru vai kilometru attālumā.

Skatīt videoklipu

4K un RAW formāts

Veiciet RAW fotoattēlu pēcapstrādi vai iegūstiet asus JPEG failus tieši no kameras. Uzņemiet skaistus videoklipus 4K formātā ar īpaši augstu izšķirtspēju un augstas kvalitātes mikrofona ieeju.

dad and son jumping into the ocean

Ātra un precīza automātiskā fokusēšana

Kameras PowerShot SX70 HS uzticamā automātiskā fokusēšana viegli atšķir fonu no priekšplāna. Nepārtrauktas automātiskās fokusēšanas opcija, lai detalizēti uzņemtu gaistošus mirkļus.

Atmiņas ar perfekti precīzām detaļām visam mūžam

Kompakta universālā kamera, kas viedi nodrošina optimālu fotoattēlu kadrējumu, palīdzot notvert ātri gaistošus mirkļus.

Plašas savienošanas iespējas

Nekavējoties dublējiet attēlus, izmantojot funkciju Auto Image Transfer*. Remote Live View ļauj uzņemt, skatīt, ko redz kamera, un piekļūt iestatījumiem ar mobilo tālruni.

Specification Intro

Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

Uzziniet vairāk

Tehniskie dati

Icon 01

65 reižu optiskā tālummaiņa

Icon 02

20,3 megapikseļi

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

4K video

Icon 01

10 kadri/s

Icon 02

7,5 cm grozāms LCD ekrāns

Skatīt visus tehniskos datus

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Komplektācija

Digitālā kamera PowerShot SX70 HS

Objektīva vāciņš

Kakla siksniņa NS-DC11

Akumulatora bloks LP-E12

Akumulatora lādētājs LC-E12E

Maiņstrāvas vads

Lietotāja rokasgrāmatas komplekts

Saderīgi papildpiederumi

Saistītie produkti

*Aprīkota ar Bluetooth® zemas enerģijas tehnoloģiju. Bluetooth® nosaukuma zīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.