Spēcīga foto un videokamera ar 25 reižu tālummaiņu

Ar PowerShot G3 X, kurā apvienota 25 reižu tālummaiņas objektīva daudzpusība ar augstākās kvalitātes attēlveidošanas veiktspēju, ko nodrošina 1,0 tipa sensors, var uzņemt lieliskas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Plašs ekspertiem paredzētu funkciju klāsts un vadības iespējas palīdz atraisīt radošumu.

Iepazīstieties — PowerShot G3 X ar Scott Bass

 PowerShot G3 X ar Scott Bass Atskaņot videoklipu

Liela sensora veiktspēja apvienojumā ar 25 reižu īpaši spēcīgu tālummaiņas objektīvu

Ass, 24 mm tālummaiņas objektīvs ar īpaši platu leņķi apvienojumā ar 1,0 tipa sensoru ļauj pārsteidzoši detalizēti uzņemt jebkuru objektu — tuvu un tālu. Gan fotoattēliem, gan filmām fotokamera PowerShot G3 X sniedz iespēju uzņemt ainas ar skaisti izpludinātu fonu un pietuvināt objektus pat vājā apgaismojumā.

Lieliska vājā apgaismojumā

Iegūstiet asus un skaidrus uzņēmumus jebkuros apstākļos — pat vājā apgaismojumā — pateicoties 1,0 tipa 20,2 megapikseļu CMOS sensora un DIGIC 6 procesora apvienojumam.

Low_Light

Augstākās kvalitātes Canon optika

Fotokamera PowerShot G3 X ar 25 reižu optisko tālummaiņu un 9 lapiņu diafragmu ir lieliski piemērota plūstošu ainavu, portretu ar skaisti izpludinātu fonu un izsmalcinātu detaļu uzņemšanai no attāluma.

0%

  Velciet, lai veiktu tālummaiņu

  Ass

  Asi rezultāti — vienmēr

  Jums vairs nav jāuztraucas, ka kameras kustības sabojās rezultātus. Par to parūpēsies inteliģentais optiskais režīms Image Stabilizer. Šī kamera automātiski pielāgo iestatījumus un nodrošina asus, detalizētus fotoattēlus un video pat tad, kad uzņemat pilnā tālummaiņā vai ar kameru rokās vājā apgaismojumā. Turklāt jūsu filmas būs pārsteidzoši vienmērīgas, pateicoties 5 asu filmu stabilizēšanas funkcijai.

  Radiet, izveidojiet savienojumu un vienkārši kopīgojiet

  Modernas filmu uzņemšanas funkcijas jaunajiem filmu veidotājiem

  Veidojiet skaistas Full HD filmas ar plašo kadru nomaiņas ātrumu izvēli un izmantojiet ekspertu funkcijas, tostarp pilnīgi manuālu vadību, funkciju MF Peaking un HDMI tiešraides izvadi. Modernā 5 asu dinamiskā attēlu stabilizēšana nodrošina stabilitāti — vienmērīgu uzņemto materiālu, bet daudzpusīgās audio ieraksta iespējas ar mikrofonu un austiņu ligzdām palīdz veidot filmas ar augstas kvalitātes skaņu.

  Ekspertu līmeņa vadības funkcijas palīdz paust radošumu

  Liels, augstas izšķirtspējas (1620k punkti), noliecams LCD skārienekrāns un plašs vadības ripu un pielāgošanas iespēju klāsts nodrošina kontroli, lai jūs varētu paust savu radošumu. Izmantojiet funkciju Touch AF, kas sniedz iespēju precīzi fokusēt un vienmērīgi pietuvināt fokusētu attēlu filmās, un uzreiz piekļūstiet svarīgiem iestatījumiem ar nevainojami darbojošos objektīva vadības ripu. RAW failu atbalsts, iebūvēts ND filtrs un ilglaicīgas ekspozīcijas režīms plašākām radošām iespējām.

  Uzņemiet kā profesionālis visos apstākļos

  Ātra automātiska fokusēšana un nepārtraukta uzņemšana ar 5,9 kadriem sekundē ļauj pilnīgāk notvert darbību. Lai fotografēšana būtu līdzīga kā ar DSLR kameru, varat arī pievienot augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju. Attīstiet savu radošumu un eksperimentējiet ar apgaismojumu, izmantojot Canon Speedlite zibspuldzes un objektīvu filtrus.

  Notveriet visu darbību

  Ar nepārtraukto uzņemšanu ar ātrumu 5,9 kadri sekundē varat vienkārši notvert precīzu darbību. Turklāt kamera turpinās uzņemt ar ātrumu 5,9 kadri sekundē, līdz atmiņas karte būs pilna — jūs nepalaidīsiet garām nevienu mirkli.

  0%

   Turpiniet uzņemšanu jebkādos laikapstākļos

   Vienkārši uzņemiet darbību ar ātrām kustībām, izmantojot funkciju Fast AF un 5,9 kadru sekundē nepārtraukto uzņemšanu, un turpiniet uzņemt neatkarīgi no lietus vai saules, pateicoties pret putekļiem un pilēšanu izturīgajam fotokameras korpusam.

   PowerShot G3X

   PowerShot G3X

   Paplašiniet savu radošumu

   Attīstiet savu radošumu ar plašu optisko piederumu klāstu, tostarp augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju un EOS Speedlite zibspuldzēm.

   Specifikācijas

   25x optiskā tālummaiņa un īpaši plats leņķis

   25x optiskā tālummaiņa un īpaši plats leņķis

   Dzidrs, īpaši spēcīgas tālummaiņas objektīvs<

   Dzidrs, īpaši spēcīgas tālummaiņas objektīvs

   Liels sensors izciliem rezultātiem

   Liels sensors izciliem rezultātiem

   20,2 megapikseļu CMOS

   20,2 megapikseļu CMOS

   Spēcīga DIGIC apstrāde

   Lieliski attēli arī sliktā apgaismojumā

   Spēcīga DIGIC apstrāde

   Spēcīga DIGIC apstrāde

   RAW ar dažādām malu attiecībām

   RAW ar dažādām malu attiecībām

   Objektīva vadības gredzens precīzai manuālai regulēšanai

   Objektīva vadības gredzens precīzai manuālai regulēšanai

   Atvēruma, aizslēga un ISO vadība filmās

   Atvēruma, aizslēga un ISO vadība filmās

   Full HD kadru nomaiņas ātrums no 24p līdz 60p

   Full HD kadru nomaiņas ātrums no 24p līdz 60p

   Kopīgojiet un dublējiet attēlus bezvadu režīmā

   Kopīgojiet un dublējiet attēlus bezvadu režīmā

   Izturība pret putekļiem un ūdeni

   Izturība pret putekļiem un ūdeni

   Skatīt visas specifikācijas

   Lejupielādēt draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas

   Poduktu atbalsts