DSLR kameras

Canon EOS 5DS R

50,6 megapikseļu kamera, kas radniecīga modelim EOS 5DS. Ar zemo frekvenču noņemšanas filtru, lai iegūtu īpaši asas detaļas.

Ieguvumi

 • Izcila DSLR skaidrība un izšķirtspēja

 • Reaģējiet un notveriet darbību, pirms tā sākusies

 • Izcils asums, kad tas tiešām ir svarīgi

 • Izveidota jūsu darba stilam

 • Kameras funkcijas, lai izpaustu savu radošumu

Detalizēti par funkcijām

 • Ieraugiet vairāk detaļu un jauna līmeņa attēla kvalitāti

  Uzņemiet pārsteidzoši detalizētus attēlus50,6 megapikseļu pilnkadra CMOS sensors spēj uzņemt attēlus ar pārsteidzoša līmeņa detaļām. Ārkārtīgi augstā izšķirtspēja nodrošina iespēju veikt apjomīgu apgriešanu un joprojām saglabāt satriecošu attēlu kvalitāti. Pat iebūvētie uzņemšanas režīmi ar 1,3 un 1,6 reižu apgriešanu atbilstoši nodrošina 30,5 un 19,6 megapikseļu failus.Vēl skaidrāki attēli Zemo frekvenču filtra noņemšana augstas izšķirtspējas attēlus padara vēl skaidrākus un asākus ar minimālu artefaktu risku, tāpēc EOS 5DS R ir laba izvēle gan uzņemšanai ārā, gan kontrolētos studijas apstākļos. Drukājiet A0 formāta un vēl lielākus mākslas darbu kvalitātes attēlus Pateicoties lieliskas veiktspējas Dual DIGIC 6 procesoriem, drukājiet liela formāta — A0 un vēl lielākus — ārkārtīgi augstas izšķirtspējas attēlus ar zemu trokšņa līmeni, dabisku ādas krāsu un izcilu, precīzu krāsu attēlojumu.Samazināta spoguļa vibrācija maksimālam asumamEOS 5DS R izmanto Canon spoguļa vibrācijas kontroles sistēmu, lai samazinātu vibrācijas, kuras izraisa kustības kameras iekšienē un kuras var bojāt attēla asumu un samazināt izšķirtspēju. Lai spoguli pārvietotu augšup un lejup kontrolētākā veidā, izvairoties no pēkšņas apstāšanās, un arī amortizētu aizslēga atvēršanas skaņu, tiek izmantoti izciļņi.

 • Reaģējiet un notveriet darbību, pirms tā sākusies

  Pateicoties Dual DIGIC 6 procesoriem, pat uzņemot lielu datu apjomu ar 50,6 MP sensoru, varat izbaudīt ātro attēlu apstrādi un kameras jutīgumu. Kameras izcilā spēja uzņemt 50,6 MP izšķirtspējas attēlus ar ātrumu 5 kadri sekundē ļauj notvert visu darbību, bet USB 3.0 savienojamība nodrošina iespēju ātri veikt augstas kvalitātes uzņemšanu, izmantojot vadus vai attālinātu kameras vadību.

 • Izcils asums, kad tas tiešām ir svarīgi

  61 punkta automātiskais fokuss ar plašu zonuIzmantojot 61 punkta AF sistēmu, fokusēšana ir ātra un precīza pat vāja apgaismojuma apstākļos. 41 punkta krusteniskā veida fokusēšana, ietverot piecus ārkārtīgi jutīgus dubultus krusteniska veida punktus, nodrošina izcilu precizitāti. Uzlabota objektu izsekošana un atpazīšana EOS inteliģentā izsekošanas un atpazīšanas (iTR) AF tehnoloģija izmanto krāsu un sejas informāciju, lai atpazītu un izsekotu objektus, kad tie kadrā pārvietojas. AF jutīgumu var pielāgot ar vienkāršu rīku, kas regulē fokusa izsekošanu atbilstoši fotografēšanas videi un objektam, lai citi objekti, kas pēkšņi parādās fotografējamam objektam priekšā, netraucētu fokusēšanu.AF punktu atlaseIzmantojiet 61 AF punktu kopā vai grupējiet tos pārvietojamās zonās, kas aptver objektus, kuri neatrodas centrā. Varat arī izvēlēties tikai vienu AF punktu, lai precīzi fokusētu īpašu ainas daļu.

 • Izveidota jūsu darba stilam

  Pielāgojamas vadības iespējas Pielāgojiet kameras iestatījumus atbilstoši veicamajam darbam un saglabājiet iecienītākās funkcijas, lai tās izmantotu arī turpmāk.Viedais skatu meklētājs II Skatiet spilgtu (aptuveni) 100 procentīgu attēlu ar pielāgojamas informācijas pārklājumu. 1,6 x un 1,3 x apgriešanai skatu meklētājā var uzlikt masku un uzņemt to kā JPEG failus.Pielāgojams ekrāns Ērti mainiet ikonu veidu, izmērus un novietojumu uz kameras pielāgojamā ātrās vadības ekrāna, lai būtu vienkārši atrast iecienītākos iestatījumus.Izolācija noturībai pret laika apstākļiemAr pārliecību turpiniet fotografēt neatkarīgi no laika apstākļiem, pateicoties pret laika apstākļiem izolētajām vadīklām, kas aizsargātas no ūdens un putekļiem, kā ir izturīgai magnija sakausējuma konstrukcijai.Divi atmiņas karšu slotiCompactFlash un SD atmiņas kartes sloti nodrošina iespēju automātiski dublēt failus uzņemšanas laikā, ļaujot tos ērti kopīgot ar klientiem un nodrošinot lielākas ietilpības krātuvi.

 • Kameras funkcijas, lai izpaustu savu radošumu

  Augsta dinamiskā diapazona attēlveidošana Iemūžiniet objektu detaļas, kas ir izgaismotas vai atrodas ēnā, izmantojot HDR attēlveidošanu. Lieliski piemērota ainavu un klusās dabas fotografēšanai — tā apvieno trīs attēlus ar atšķirīgu ekspozīciju: standarta, nepietiekamu un pārmērīgu ekspozīciju.Kombinēta ekspozīcijaVeidojiet kamerā pārsteidzošus kombinētus attēlus, izmantojot kombinētas ekspozīcijas režīmu, lai pārklātu attēlus vienu virs otra, un varat izvēlēties automātiskas kombinētas ekspozīcijas vadības iespējas. Full HD EOS videoUzņemiet Full HD EOS video, radoši manuāli kontrolējot attēlu un skaņu.Attēlu stils ar smalkām detaļām Pievērsiet uzmanību gradācijām un detaļām, kad uzņemat ar augstas izšķirtspējas sensoru un izmantojat attēlu stilu ar smalkām detaļām, kas kamerā nodrošina arī tādus pielāgojamus asuma parametrus kā slieksnis un smalkuma pakāpe JPEG failos — jūs iegūsiet iespaidīgus attēlus tieši no kameras. Taimera funkcija fotoattēlu uzņemšanaiVeidojiet lieliskas intervāla fotografēšanas filmas, izmantojot taimeri ar ieprogrammējamu intervālu. Ja jāuzņem īpaši garas ekspozīcijas fotogrāfijas, aizslēgu noteiktu laiku var fiksēt ilglaicīgas ekspozīcijas režīmā.

Tehniskie dati

 • 50,6 MP CMOS

 • Dual DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • Līdz 5,0 kadriem sekundē

 • 61 punkta AF

 • 1,3 x, 1,6 x, 1:1 apgriezta uzņemšana

 • USB 3.0

 • Spoguļa vibrācijas kontroles sistēma

 • Uzņemšana ar intervāla taimeri