Izšķirtspējas revolūcija

Apvienojiet ātru, instinktīvu DSLR lietošanu ar 50,6 megapikseļu izšķirtspēju un uzņemiet izsmalcinātas detaļas jebkurā brīdī. EOS 5DS izmainīs jūsu skatu uz pasauli.

0%

  Drukājiet A0 formāta un vēl lielākus mākslas darbu kvalitātes attēlus

  Pateicoties lieliskas veiktspējas Dual DIGIC 6 procesoriem, drukājiet liela formāta — A0 un vēl lielākus — ārkārtīgi augstas izšķirtspējas attēlus ar zemu trokšņa līmeni, dabisku ādas krāsu un izcilu, precīzu krāsu attēlojumu.

  Reaģējiet un notveriet darbību, pirms tā sākusies

  Pateicoties Dual DIGIC 6 procesoriem, pat uzņemot lielu datu apjomu ar 50,6 MP sensoru, varat izbaudīt ātru attēlu apstrādi un kameras jutīgumu. Kameras izcilā spēja uzņemt 50,6 MP izšķirtspējas attēlus ar ātrumu 5 kadri sekundē ļauj notvert visu darbību, bet USB 3.0 savienojamība nodrošina iespēju ātri veikt uzņemšanu, izmantojot vadus vai attālinātu kameras vadību.

  Izcils asums, kad tas tiešām ir svarīgi

  Uzlabota objektu izsekošana un atpazīšana

  EOS inteliģentā izsekošanas un atpazīšanas (iTR) AF tehnoloģija izmanto krāsu un sejas informāciju, lai atpazītu un izsekotu objektus, kad tie kadrā pārvietojas. AF jutīgumu var pielāgot ar vienkāršu rīku, kas regulē fokusa izsekošanu atbilstoši fotografēšanas videi un objektam, lai citi objekti, kas pēkšņi parādās fotografējamam objektam priekšā, netraucētu fokusēšanu.

  61 punkta automātiskais fokuss ar plašu zonu

  Izmantojot 61 punkta AF sistēmu, fokusēšana ir ātra un precīza pat vāja apgaismojuma apstākļos. 41 punkta krusteniskā veida fokusēšana, ietverot piecus ārkārtīgi jutīgus dubultus krusteniska veida punktus, nodrošina izcilu precizitāti.

  AF punktu atlase

  Izmantojiet 61 AF punktu kopā vai grupējiet tos pārvietojamās zonās, kas aptver objektus, kuri neatrodas centrā. Varat arī izvēlēties tikai vienu AF punktu, lai precīzi fokusētu īpašu ainas daļu.

  Izolācija noturībai pret laika apstākļiem

  Ar pārliecību turpiniet fotografēt neatkarīgi no laika apstākļiem, pateicoties pret laika apstākļiem izolētajām vadīklām, kas aizsargātas no ūdens un putekļiem, kā ir izturīgai magnija sakausējuma konstrukcijai.

  Divi atmiņas karšu sloti

  CompactFlash un SD atmiņas kartes sloti nodrošina iespēju automātiski dublēt failus uzņemšanas laikā, ļaujot tos ērti kopīgot ar klientiem un nodrošinot lielākas ietilpības krātuvi.

  Ieteicamie objektīvi

  Uzņemiet dzīvi no jaunas perspektīvas ar mūsu ieteiktajiem objektīviem ar fiksētu fokusa attālumu un tālummaiņas objektīviem. Tie ietver īpaši plata leņķa objektīvus, lai uzņemtu iespaidīgas ainavas, un garus telefoto objektīvus, kas pietuvina, nodrošinot izcilas kvalitātes sporta aktivitāšu un savvaļas dzīvnieku uzņēmumus. Daudziem no tiem ir plats atvērums uzņemšanai vāja apgaismojuma apstākļos, kā arī noliekšanas un nobīdes mehānismi, kas nodrošina pārsteidzošu asuma dziļuma kontroli.

  Kameras funkcijas, lai izpaustu savu radošumu

  Augsta dinamiskā diapazona attēlveidošana

  Iemūžiniet objektu detaļas, kas ir izgaismotas vai atrodas ēnā, izmantojot HDR attēlveidošanu. Lieliski piemērota ainavu un klusās dabas fotografēšanai — tā apvieno trīs attēlus ar atšķirīgu ekspozīciju: standarta, nepietiekamu un pārmērīgu ekspozīciju.

  Dabiska

  Mākslas, standarta

  Mākslas, koša

  Mākslas, drosmīga

  Mākslas, reljefa

  Kombinēta ekspozīcija

  Veidojiet kamerā pārsteidzošus kombinētus attēlus, izmantojot kombinētas ekspozīcijas režīmu, lai pārklātu attēlus vienu virs otra, un varat izvēlēties automātiskas kombinētas ekspozīcijas vadības iespējas.

  Full HD EOS video

  Uzņemiet Full HD EOS video, radoši manuāli kontrolējot attēlu un skaņu.

  Taimera funkcija fotoattēlu uzņemšanai

  Veidojiet lieliskas intervāla fotografēšanas filmas, izmantojot taimeri ar ieprogrammējamu intervālu. Ja jāuzņem īpaši garas ekspozīcijas fotogrāfijas, aizslēgu noteiktu laiku var fiksēt ilglaicīgas ekspozīcijas režīmā.

  Attēlu stils ar smalkām detaļām

  Pievērsiet uzmanību gradācijām un detaļām, kad uzņemat ar augstas izšķirtspējas sensoru un izmantojat attēlu stilu ar smalkām detaļām, kas kamerā nodrošina arī tādus pielāgojamus asuma parametrus kā slieksnis un smalkuma pakāpe JPEG failos — jūs iegūsiet iespaidīgus attēlus tieši no kameras.

  Zemo frekvenču filtra noņemšana

  Tradicionālo DSLR kameru konstrukcijā zemo frekvenču filtrs atrodas kameras sensoru priekšpusē, lai izvairītos no tādiem digitāliem artefaktiem kā moiré un nepareizas krāsas. Šādi filtri attēlu padara nedaudz maigāku, tāpēc fotokamerās EOS 5DS R netiek izmantots zemo frekvenču filtrs, tā panākot maksimālo attēla asumu. Tā kā artefaktu risks ir neliels, fotokamera EOS 5DS R ir laba izvēle fotografēšanai brīvā dabā vai kontrolētos studijas apstākļos, tomēr citam pielietojumam, iespējams, labāk izvēlēties fotokameru EOS 5DS.

  Oriģināls EOS 5DS R attēls

  Asums — EOS 5DS R un EOS 5DS

  Izstrādājumam piešķirtie apbalvojumi

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Specifikācijas

  50,6 megapikseļu APS-C izmēra CMOS sensors

  50,6 MP CMOS

  Dual DIGIC 6

  Dual DIGIC 6

  150 000 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensors

  150 000 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensors

  Līdz 5,0 kadriem sekundē

  Līdz 5,0 kadriem sekundē

  Spec-61AF

  61 punkta AF

  Apgriezta uzņemšana

  Apgriezta uzņemšana

  USB 3.0

  USB 3.0

  Spoguļa vibrācijas kontroles sistēma

  Spoguļa vibrācijas kontroles sistēma

  Uzņemšana ar intervāla taimeri

  Uzņemšana ar intervāla taimeri

  Skatīt visas specifikācijas

  Lejupielādēt draiverus, programmatūru, programmaparatūru un rokasgrāmatas

  Poduktu atbalsts

  Jums varētu patikt

  Canon profesionāļu tīkls

  Ekspertiem un tiem, kas vēlas iegūt plašāku informāciju: uzziniet visu nepieciešamo par apbrīnojamajām 50,6 megapikseļu fotokamerām EOS 5DS un EOS 5DS R.

  story-20-right.jpg

  Reģistrējiet savu produktu

  Pastāstiet mums par sevi un reģistrējieties Canon biļetenam You Connect, kas ir pilns iedvesmas, ziņu un padomu.