How to use your Canon camera as webcam!

CANON STRAUMĒŠANAS KOMPLEKTI

Kā izmantot savu Canon kameru kā tīmekļa kameru

Uzturēt sakarus ar ģimeni, draugiem un kolēģiem ir vieglāk, izmantojot mūsu videokonferenču un tiešraides straumēšanas komplektus. Neatkarīgi no tā, vai piedalāties augstas kvalitātes video sapulcēs ar klientiem vai straumējat spēļu spēlēšanu ar draugiem, mūsu augstākās kvalitātes USB videokonferenču komplekti nodrošinās jums nepieciešamo.

USB straumēšanas komplekti

Mūsu USB videokonferenču komplekti ir pieejami īpašam EOS un PowerShot kameru klāstam, bet, lai atvieglotu darba uzsākšanu, mēs esam iekļāvuši videokonferenču komplektos visu vajadzīgo.

Lai apgūtu USB straumēšanas komplektu iestatīšanu, jums tikai jāseko vienkāršajam ceļvedim tālāk. Vēl jāpiebilst, ka šie Canon kameru straumēšanas komplekti perfekti darbojas kopā ar populārām videokonferenču un tiešsaistes straumēšanas platformām.

USB komplektu iestatīšana

EOS M50, EOS M6 Mark II un PowerShot G7 X Mark III un to komplektu piederumi ir izgatavoti dzidrākām krāsām, augstākai attēla kvalitātei un pielāgojamam fokusa attālumam. Biznesa profesionāļiem, kas strādā mājās, draugiem, kas vēlas pārrunāt aktuālitātes, un ģimenēm, kas vēlas virtuāli satikties, EOS vai PowerShot kameras pārvēršana par videokonferenču tīmekļa kameru ir tieši tas, kas nepieciešams, lai uzturētu sakarus.

USB komplekta iestatīšana soli pa solim — pirmais solis:

Lejupielādējiet EOS Webcam Utility programmatūru. Šo programmatūru var lejupielādēt, noklikšķinot uz tālāk norādītajām saitēm.
Lejupielāde Windows operētājsistēmai
Lejupielāde Mac operētājsistēmai

Setting up your USB kits step by step – Step one:

Otrais solis:

Nākamais solis ir kameras pievienošana elektrotīklam. Ievietojiet līdzstrāvas pāreju un pievienojiet maiņstrāvas adapteri, tad pieslēdziet kameru elektrotīklam. Daudzas no mūsu kamerām ir saderīgas ar elektrotīkla strāvas adapteriem, kas aizstās jūsu akumulatoru. Dažu kameru (piemēram, PowerShot G7 X Mark III) videokonferenču komplektos ir iekļauti divi akumulatori. Katrs akumulators nodrošina līdz pat 100 minūtēm jaudas, lai varat uzturēt sakarus, atrodoties jebkurā vietā pasaulē.

Step two:

Trešais solis:

Ieslēdziet kameru.

Step three:

Ceturtais solis:

Ieslēdziet kameras filmu režīmu un pārslēdzieties uz automātiskajiem iestatījumiem. Šādā veidā jūs nodrošināt, ka vienmēr tiks izmantota pareiza ekspozīcija.

Step four:

Piektais solis:

Ievietojiet USB kabeli kamerā un otru kabeļa galu savienojiet ar kādu no USB portiem jūsu datorā.

Step five:

Sestais solis:

Novietojiet kameru uz trijkāja un pagrieziet to pret sevi.

Step six:

Septītais solis:

Atveriet savu iecienītāko videokonferenču pakalpojumu sniedzēju un dodieties uz video iestatījumu sadaļu. Video iestatījumu sadaļā noklikšķiniet uz “EOS Webcam Utility”, un ierīce ir gatava darbam. EOS Webcam Utility programmatūra neļauj izmantot kamerā iebūvēto mikrofonu, toties varat izmantot klēpjdatorā iebūvēto mikrofonu vai austiņas ar mikrofonu, ja tādas izmantojat audio sakariem darbā ar savu datoru.

Step seven:

Canon straumēšanas komplekti

Lai iegūtu uzlabotu attēla kvalitāti, atjauniniet savu pašreizējo tīmekļa kameru ar jauno Canon straumēšanas kameru komplektu.

Vai nepieciešama palīdzība?

USB risinājumi ir pieejami īpašam EOS un PowerShot kameru klāstam, bet, lai atvieglotu izvēli, esam radījuši pirkšanas ceļvedi, kas palīdzēs atrast jums piemērotāko Canon kameru.

Pirkšanas ceļvedis

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
PIEDĀVĀTAIS PRODUKTS

Canon PowerShot G7 X Mark III

Lieliski piemērota videoblogeriem, tiešraides straumētājiem, video konferenču rīkotājiem un blogeriem. Kamera ar savienojumu — uzņem izcilus videoklipus un fotogrāfijas, kas patiks jūsu sekotājiem.

Skatīt detalizētu informāciju

G7X MK III Vlogging

Saistoši videoklipi, kas patiks jūsu auditorijai

Uzņemiet ainavas ar 4K kvalitāti. Ierakstiet sporta materiālu ar palēninātu kustību un lielu kadru nomaiņas ātrumu (līdz 120 kadriem sekundē). Pievienojiet ārējo mikrofonu, lai iegūtu kristāldzidru skaņu ceļojumu videblogiem. Straumējiet tiešraidē ar pārsteidzošu kvalitāti spēļu laikā un uzlabojiet savu tīmekļa kameru biznesa videokonferenču zvaniem. Ar PowerShot G7 X Mark III jums ir nebeidzamas iespējas.

Lasiet visu rakstu šeit

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Jūs varētu interesēt…

Iepazīstieties ar Canon kameru un programmatūras klāstu, kas palīdz uzturēt sakarus, atrodoties jebkurā vietā pasaulē.