Blank-Rect Image

Canon EOS M200

Vēl nekad nav bijis tik viegli uzņemt un kopīgot radošus, šķietami profesionālus fotoattēlus. EOS M200 ir gudra, ar interneta tīklu savienota, viegla kamera, kas ļauj izpausties radošumam un radīt fotogrāfijas, kas ir labākas nekā iepriekš.

Galerija

Vienkāršs, savienots radošums

Nesekojiet pūlim, kas izmanto viedtālruņus. Atklājiet savu radošo pusi, izmantojot viegli lietojamu, savienotu EOS kameru, ar kuru var uzņemt šķietami profesionālus attēlus, nomainot objektīvus un vienmēr – pat sliktā apgaismojumā – iemūžinot vides gaisotni.

Skatīt visus tehniskos datus

Reģistrējieties mūsu biļetenam. Saņemiet visus jaunumus un produktu informāciju.
sample lowlight

Uzlabojiet savas fotogrāfijas

Uzņemiet vairāk nekā tikai viedtālruņa momentuzņēmumus. Ar EOS M200 kameru uzņemtie augstas kvalitātes fotoattēli izturēs laika pārbaudi, – atspoguļojot svarīgu notikumu vides gaisotni un parādot uzņemtās personas tā, kā viņas izskatās vislabāk.

sample

Nemanāms savienojums ar jūsu digitālo dzīvi

Nodemonstrējiet savas radošās prasmes draugiem un sekotājiem. Sasaistiet EOS M200 kameru ar savu viedierīci ar Wi-Fi un Bluetooth savienojumu, lai veiktu automātisku attēlu pārsūtīšanu, fotoattēlu kopīgošanu tiešsaistē un kameras vadību attāli.

sample lowlight

Atbrīvojiet savu radošumu

Vēl nekad nav bijis vienkāršāk – vai aizraujošāk – uzņemt attēlus pašam savā oriģinālajā stilā. EOS M200 vadītā lietotāja saskarne un Creative Assist režīms palīdz vienkārši izveidot šķietami profesionālus fotoattēlus.

simple compact

Dizains, kas piemērots jebkurai vietai

EOS M200 kamera ir pietiekami maza un viegla, lai ietilptu pat ikdienas somā. Par 180˚ atveramais skārienekrāns palīdz izveidot kompozīciju no dažādiem radošiem leņķiem un uzņemt lieliskus fotopašportretus.

Izstāstiet visus stāstus

Veidojiet savu stāstu, izmantojot plašu maināmo objektīvu klāstu. Gūstiet radošu iedvesmu ar nelielu EF-M objektīvu vai galējas pielāgošanās iespējas ar EF/EF-S objektīviem, izmantojot adapteri.

Izpētīt tagad

Vlogging cameras from Canon

Canon videoblogu kameras

Kas skatās jūsu saturu? Uzlabojiet sekošanas rādītājus ar lielisku saturu, kas veidots ar Canon kameru, kura ir lieliski piemērota videoblogeriem jebkurā vietā.