EOS 80D

Šī daudzpusīgā DSLR kamera ar Wi-Fi funkciju, iespaidīgu darbības ātrumu, intuitīvām vadīklām un inovatīvām tehnoloģijām ir lieliski piemērota jaunu fotografēšanas jomu izpētei un jūsu radošajam potenciālam atbilstošu satriecošu rezultātu iegūšanai.

Ieguvumi

 • Efektīva kamera, lai pielāgotos apkārt notiekošajai darbībai
 • Satriecoša fotoattēlu un filmu kvalitāte visdažādākajos apstākļos
 • Viss nepieciešamais fotografēšanas prasmju attīstīšanai
 • Lieliski piemērota radošai videogrāfijai
 • Vienkārša savienojuma izveide, uzņemšana, kā arī attēlu un filmu kopīgošana

Detalizēti par funkcijām

Canon EOS 80D — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Atraisiet savu radošo potenciālu


Ātra, intuitīva vadība un inovatīvas tehnoloģijas palīdz gūt labākus panākumus jebkurā fotografēšanas un video uzņemšanas jomā. Uzņemiet darbību sekunžu desmitdaļu laikā ar nepārtrauktu fotografēšanu (7 kadri sekundē) un efektīvu visu 45 punktu krusteniska veida automātiskās fokusēšanas sistēmu, kas nodrošina lielu precizitāti dažāda apgaismojuma apstākļos, kā arī plašu objektīvu klāstu.

Pārsteidzoša kvalitāte


Uzņemiet spilgtus un detalizētus attēlus, notverot mirkļa noskaņu jebkurā situācijā, pateicoties 24,2 MP APS-C CMOS sensoram un 7560 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensoram, kas nodrošina precīzu ekspozīciju. Plašs ISO jutības diapazons no ISO 100 līdz 16 000, kā arī mirgošanas noteikšana nodrošina lieliskus rezultātus vājā apgaismojumā un pastāvīgu ekspozīciju mirgojoša mākslīgā apgaismojuma apstākļos.
Uzņemieties vadību un attīstiet savas fotografēšanas iemaņas
Viedais skatu meklētājs ar 100% kadra pārklājumu ļauj apskatīt visu kadru tā iekomponēšanas laikā un uzreiz parāda uzņemšanas iestatījumus. Izpētiet radošus uzņemšanas leņķus un izbaudiet intuitīvu vadību ar lielo 7,7 cm grozāmo LCD skārienekrānu, kuru varat arī izmantot, lai iekomponētu kadru un uzņemtu darbību režīmā Live View ar kadru nomaiņas ātrumu 5 kadri sekundē, izmantojot nepārtrauktu automātisku fokusēšanu.

Padariet savas filmas izcilas


Uzņemiet Full HD 60p filmas ar iespēju izveidot vienmērīgi plūstošas darbības vai palēninātas kustības efektus MP4 formātā ar dažādu kadru nomaiņas ātrumu izvēli. Dual Pixel CMOS AF nodrošina jaudīgu automātiskās fokusēšanas sistēmu, lai sekotu kustīgiem objektiem, bet intervāla fotografēšanas filma, HDR un radošie filtri ļauj veidot īpašus efektus kamerā.

Vienkārša kopīgošana un attāla uzņemšana


NFC* un Wi-Fi* atvieglo savienojuma izveidi un kameras vadību, kā arī attālu filmu un fotogrāfiju uzņemšanu, izmantojot lietojumprogrammu Camera Connect saderīgos viedtālruņos un planšetdatoros. Lai uzņemtu no attāluma, varat arī izmantot programmatūru EOS Utility savā datorā. Varat arī izmantot Wi-Fi un NFC, lai failus pārsūtītu uz Canon Connect Station vai attēlus drukātu saderīgos printeros.

* Izmantojot kopā ar saderīgām ierīcēm

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS 80D, tā funkcijām un iespējām.

Atraisiet savu radošo potenciālu

Jaudīga, daudzpusīga un efektīva fotokamera, lai atklātu savas radošās iespējas. EOS 80D ir izcila sporta, portretu, ainavu, ielu, ceļojumu fotografēšanai un darbībai vājā apgaismojumā, kā arī piedāvā nopietnas filmu izveides iespējas, pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, kas palīdz sasniegt pārsteidzošus rezultātus jebkurā situācijā.

0%
  Whats in the box

  Efektīva kamera, lai pielāgotos apkārt notiekošajai darbībai

   

  EOS 80D

  Atklājiet jaunas fotografēšanas jomas

  Instinktīvi reaģējiet atbilstošos mirkļos un viegli notveriet dinamisku sporta veidu vai savvaļas dzīvnieku darbību, pateicoties augstas veiktspējas AF sistēmai, nepārtrauktai uzņemšanai (maksimums ir 7 kadri sekundē) un pielāgojamām vadīklām.

  EOS 80D

  45 punktu krusteniska veida automātiskās fokusēšanas sistēma

  Uzņemiet sportistus sekunžu desmitdaļu laikā, iegūstot ļoti asus attēlus pat prožektoru apgaismojumā, pateicoties ārkārtīgi efektīvajai un precīzajai automātiskās fokusēšanas sistēmai, kas darbojas sarežģīta apgaismojuma apstākļos ar līdz pat -3 EV.  45 punktu krusteniska veida automātiskās fokusēšanas sistēma sniedz brīvību izvēlēties AF punktu vai zonu, kas atbilst kompozīcijai, un piedāvā lielāku precizitāti un kontroli plašākās fokusēšanas zonās, lai panāktu lieliskus rezultātus neatkarīgi no tā, kurā kadra vietā atrodas fotografētais objekts.

  Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 7 kadri sekundē

  Sniedziet sev vislabāko iespēju tvert gaistošus mirkļus, pateicoties nepārtrauktai uzņemšanai ar maksimālo ātrumu 7 kadri sekundē un augstu izšķirtspēju. Lieliski piemērots spontānu sporta veidu un savvaļas dzīvnieku uzņemšanai

  0%
   EOS 80D

   27 ar f/8 saderīgi automātiskās fokusēšanas punkti

   Turpiniet uzņemt asus attēlus ar automātiskās fokusēšanas sistēmu, kad izmantojat dažādu objektīvu un pagarinātāju kombinācijas, pateicoties 27 automātiskās fokusēšanas punktiem, kas atbalsta fokusēšanu ar f/8.

   Pielāgojamas vadības iespējas

   Izbaudiet vadības un pielāgošanas iespējas ar vidējās klases EOS korpusu, pateicoties pielāgojamām vadīklām, augšējam LCD panelim un tiešā skata displejam, kas ļauj vienkārši pārskatīt iestatījumus un ātri pielāgot kameru savām vajadzībām.

   EOS 80D

   Satriecoša fotoattēlu un filmu kvalitāte visdažādākajos apstākļos

   Uzņemiet kvalitātē, kuru jūsu radošums ir pelnījis. EOS 80D nodrošina satriecošus attēlus dažāda apgaismojuma apstākļos. Tajos ir izceltas detaļas, krāsa un noskaņa, un tos var nekavējoties rediģēt un parādīt, pateicoties 24,2 megapikseļu APS-C CMOS sensoram un DIGIC 6 procesoram.

   EOS 80D

   7560 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensors

   Iegūstiet precīzu un pastāvīgu ekspozīciju visdažādākajās situācijās, pateicoties 7560 pikseļu RGB+IR mērīšanas sensoram, kas nosaka gan infrasarkano, gan redzamo gaismu.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Dabiski kadri vājā apgaismojumā

   Uzņemiet dabiskas noskaņas fotogrāfijas samazinātā apgaismojumā ar lielu ISO jutības diapazonu (ISO 100-16 000 (H:25 600)), kas samazina zibspuldzes nepieciešamību un sniedz iespēju izmantot lielākus aizslēga ātrumus.

   Mirgošanas noteikšana

   Mirgošanas noteikšana nodrošina pastāvīgu ekspozīciju un krāsu nepārtrauktas uzņemšanas laikā pie mirgojoša mākslīgā apgaismojuma.

   0%

    Viss nepieciešamais, lai iegūtu kontroles iespējas un attīstītu savas fotografēšanas prasmes

    Viedais skatu meklētājs

    Skatiet visu līdz pat kadra malām — izmantojot viedo skatu meklētāju ar aptuveni 100% kadra pārklājumu, uzreiz tiek parādīti arī uzņemšanas iestatījumi. Uzņemiet diskrētāk ar ātrumu 3 kadri sekundē un klusu nepārtrauktas uzņemšanas režīmu.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Grozāms LCD ekrāns ar tiešo skatu

    Izpētiet radošas fotografēšanas leņķus un izbaudiet intuitīvu piekļuvi vadības funkcijām, izmantojot 7,7 cm grozāmo Clear View LCD II skārienekrānu. Iekomponējiet kadru un uzņemiet darbību no cita skatu punkta, pateicoties režīmam Live View ar nepārtrauktu uzņemšanu, izmantojot Dual Pixel CMOS automātisko fokusēšanu un kadru nomaiņas ātrumu 5 kadri sekundē.

    Integrētais Speedlite raidītājs

    Lai izmantotu radošas apgaismojuma iespējas, novietojiet Canon Speedlite zibspuldzes attālu no kameras un vadiet tās, izmantojot EOS 80D integrēto Speedlite raidītāju.

    EOS 80D
    EOS 80D

    EOS sistēma

    Atklājiet jaunas radošās iespējas ar plašo EOS sistēmu ar EF objektīviem un piederumiem.

    EOS 80D

    EOS 80D

    Profesionālas kvalitātes skaņa
    Iegūstiet pilnīgu audio līmeņu vadību kameras izvēlnē un ierakstiet profesionālas kvalitātes skaņu, izmantojot austiņu un mikrofona ieeju.

    Failu formātu izvēle
    Ierakstiet MP4 un MOV failu formātā ar dažādiem kadru nomaiņas ātrumiem un kodekiem, lai būtu ērta rediģēšana un glabāšana.

    EOS 80D

    Iespaidīga kombinācija filmām

    Lai iegūtu īsto filmu uzņemšanas risinājumu, apvienojiet EOS 80D ar pielāgojamu, augstas veiktspējas objektīvu EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM, kuram ir tehnoloģija Nano USM, kas nodrošina vienmērīgu, klusu fokusēšanu filmām un īpaši ātru automātisko fokusēšanu fotoattēliem. Pievienojiet arī papildus pieejamo tālummaiņas adapteri PZ-E1, lai panāktu precīzu tālummaiņas kontroli filmu uzņemšanas laikā.

    Tūlītējs NFC savienojums

    EOS 80D

    Tūlītējs NFC savienojums

    Acumirklī tikai ar vienu pieskārienu savienojiet kameru ar saderīgām Android ierīcēm*, pateicoties NFC tehnoloģijai. Vienkārši izveidojiet savienojumu no citām ierīcēm ar Wi-Fi taustiņu. * Izmantojot kopā ar saderīgām Android ierīcēm

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    Vienkārši pieskarieties ar EOS 80D iekārtai Connect Station, izmantojot NFC, lai ērti saglabātu savus fotoattēlu un filmas un kopīgotu tos ar citiem HDTV, sociālajos tīklos vai tiešsaistes albumos.

    EOS utilītas programmatūra

    EOS 80D

    EOS utilītas programmatūra

    Izveidojiet savienojumu ar kameru no jebkuras vietas, izmantojot datoru, un vienkārši pārsūtiet materiālu, kā arī veiciet attālas darbības ar piedāvāto EOS utilītas programmatūru.

    Canon Photo Companion lietojumprogramma

    Canon Photo Companion lietojumprogramma

    Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, – lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

    Uzziniet vairāk

    Lejupielādēt Canon Photo Companion lietojumprogrammu pakalpojumā iTunes
    Lejupielādēt Canon Photo Companion lietojumprogrammu Android ierīcēm

    Specifikācijas

    f1_8-2_8

    Sniedz iespēju uzņemt lieliskas kvalitātes fotoattēlus, kas piesātināti ar smalkām detaļām.

    1.0 tipa CMOS ikona

    Iespaidīga DIGIC apstrāde, kas nodrošina efektīvu veiktspēju un precīzas krāsas.

    DIGIC 7

    Uzņemiet visu darbību ar maksimālo fotografēšanas ātrumu 7 kadri sekundē

    Full HD 60p

    Fokusējiet un izsekojiet savus objektus neatkarīgi no tā, kurā kadra vietā tie atrodas

    vari-angle_KF

    Uzņemiet gan no augšas, gan apakšas.

    EOS_movie_KF

    Uzņemiet videoklipus ar līdz pat 1080p izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 60 kadriem sekundē.

    Dual Pixel AF

    Izbaudiet vienmērīgu, nepārtrauktu fokusēšanu, uzņemot videoklipus un fotoattēlus dzīvā skata režīmā.

    Wi-Fi NFC

    Ērti izveidojiet savienojumu un kopīgojiet

    inteligent viewfinder

    Fotografēšanas laikā skatiet uzņemšanas un fokusēšanas informāciju kā pārklājumu virs objekta

    Awards

    EISA Awards 2016

    Ieteicams jums