Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Hero.jpg

Saderīgs ar APS-C EOS fotokamerām,* tostarp bezspoguļu fotokamerām, izmantojot EF-EOS M stiprinājuma adapteri *Izņemot fotokameras EOS 10D, EOS D60, EOS D30

Platleņķa tālummaiņas objektīvs EF-S 18-135 mm ar pārsteidzošu tehnoloģiju Nano USM

Daudzpusīgs EF-S objektīvs, ar kuru var iegūt vēl lieliskākus fotoattēlus un filmas

Izbaudiet izcilo daudzpusību ar objektīvu, kas noteikti ieņems centrālo vietu aprīkojuma somā, jo nodrošina kvalitatīvu veiktspēju fotogrāfiju un filmu veidošanā, pateicoties jaunajai tehnoloģijai Nano USM. Objektīva EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM ātrums un vienmērīgā fokusēšana ļauj uzņemt satriecošus spontānus uzņēmumus, bet klusais motoriņš nodrošina, ka filmu skaņu celiņu neizbojā fokusēšanas skaņa.

Objektīvs EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM ir lielisks šādam lietojumam

Augstas veiktspējas kompakts objektīvs izciliem fotoattēliem un filmām

Lieliskajam objektīvam EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM fotoattēlu un filmu uzņemšanai ir īpaši paredzēti IS režīmi, kas nodrošina vienmērīgu rezultātu iegūšanu. Tehnoloģija Nano USM nodrošina ātru fokusēšanu, kas filmas uzņemšanas laikā ir vienmērīga un klusa.

Tā kompaktās, vieglās konstrukcijas dēļ objektīvs ir lieliski piemērots ceļošanai, nodrošinot teicamu attēlu kvalitāti ar izcilu krāsu un kontrasta atveidi. UD un asfēriski objektīva elementi samazina hromatisko aberāciju visā plašajā fokusa diapazonā, uzņemot gan filmas, gan arī fotoattēlus.

Tehnoloģija Nano USM — vienmērīga, klusa un ātra darbība

Nenokavējiet mirkli!

Tehnoloģija Nano USM objektīvam EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM sniedz iespēju izcili ātri fokusēt objektu. Apvienojumā ar plašu fokusa diapazonu tā ļauj uzņemt dramatiskas ainavas, brīnišķīgus portretus un ātru darbību.

Never miss a moment
Professional quality movies made easy

Vienkārša profesionālas kvalitātes filmu iegūšana

Fokusēšanas tehnoloģija Nano USM nodrošina filmām dabisku izskatu ar ārkārtīgi vienmērīgu automātisku fokusēšanu, kad sekojat objektiem. Jebkurā brīdī varat arī pārņemt vadību savās rokās ar efektīvu manuālās fokusēšanas gredzenu.

Atklājiet, kā var darboties tehnoloģija Nano USM

Nano USM blokā ir elastīgs metāla korpuss, keramisks sprieguma vadīšanas elements un motoriņš. Pievadot un regulējot spriegumu keramiskajam elementam, tiek kontrolēts motoriņa darbības virziens un ātrums. Tā rezultātā fokusēšanas sistēma nodrošina vienmērīgu fokusēšanu ar ātruma kontroli.

Noturīga kvalitāte, uzņemot darbību

Ar 4 pakāpju optisko attēlu stabilizētāju ir vienkārši uzņemt ļoti asas fotogrāfijas. Tas pretdarbojas kameras kustībām, nodrošinot augstas kvalitātes rezultātus vājā apgaismojumā vai tālummaiņas lietošanas gadījumā, bet īpašs panoramēšanas režīms automātiski ieslēdzas, kad sekojat kustīgam objektam.

Dinamiskais attēlu stabilizētājs nodrošina plūstošu filmu materiālu, uzņemot bez statīva, pie pilnas tālummaiņas vai pārvietošanās laikā.

Stay steady amongst the action

Neticama daudzpusība visā fokusa diapazonā

Ar objektīvu EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM ir ērti uzņemt visdažādākos objektus, pateicoties tā plašajam fokusa diapazonam. Ar īsāko fokusa attālumu varat uzņemt plašas ainavas. Ar garāko fokusa attālumu varat piekļūt tuvāk darbībai, izmantojot objektīva telefoto iespējas un liela ātruma automātisko fokusēšanu. 4 pakāpju optiskais attēlu stabilizētājs saglabā attēlu asumu un noturīgu kvalitāti, strādājot ar maksimālu tālummaiņu, vāja apgaismojuma apstākļos vai uzņemot video.

Piekļūstiet tuvāk detaļām ar objektīvu EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM

0%

  Profesionālas kvalitātes filmu uzņemšana ir vienkārša ar jauno tālummaiņas adapteri PZ-E1

  Jaunais objektīva tālummaiņas adapteris ir vienkārši piestiprināms elektriskajiem kontaktiem zem objektīva EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM, sniedzot iespēju tālummaiņu veikt ar vienkāršu sviru (vai Wi-Fi, ja tiek izmantots ar saderīgu EOS kameras korpusu) un nodrošinot pastāvīgi precīzu, vienmērīgu tālummaiņas kontroli, lai filmām panāktu profesionālu izskatu.

  Vienkārši lietojams un viegls — tas ir lielisks piederums profesionālas kvalitātes filmu veidošanai jebkurā vietā. Sekojiet darbībai, uzņemiet dokumentāla veida materiālu vai veiciet tālummaiņu, lai panāktu radošu efektu.

  lens

  lens

  Vienlaicīgi ieturiet distanci un atrodieties darbības centrā

  Tālummaiņas adaptera PZ-E1 pievienošana vēl vairāk paplašina objektīva EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM daudzpusību, ļaujot kontrolēt tālummaiņu no attāluma. 

  Savienojiet objektīvu EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM un tālummaiņas adapteri PZ-E1 ar saderīgu Wi-Fi EOS kameras korpusu, un jūs varēsiet kontrolēt tālummaiņu bez vadiem, izmantojot viedierīci un Canon Camera Connect lietojumprogrammu.**

  Piemēru galerija

  Skatīt galeriju

  Specifikācijas

  Piederumi