DSLR kameru objektīvi

Canon EF 50mm f/1.8 STM

Izdevīgs objektīvs ar STM tehnoloģiju un ātru f/1.8 diafragmas atvērumu vispārīgam pielietojumam, fotografēšanai vājā apgaismojumā un portretu uzņemšanai.

Objektīvs ar platu diafragmu augstas kvalitātes portretiem un fotografēšanai vājā apgaismojumā

Ar objektīvu EF 50 mm f/1.8 STM varat vienkārši radīt vēl mākslinieciskākas un iespaidīgākas fotogrāfijas, pateicoties platai f/1.8 diafragmai, kas nodrošina asu objektu fokusēšanu un brīnišķīgi izpludinātu fonu.


Objektīvs EF 50 mm f/1.8 STM ir lielisks, lai:

 • Portrets

  Lieliski piemērots, lai uztvertu draugu un ģimenes locekļu sejas izteiksmes, ideāli piemērots kāzām, pasākumiem un ballītēm

 • Vājš apgaismojums

  Lieliski piemērots tumšākos apstākļos, uzņemot nakts ainavas, uguņošanas skatus vai interjerus

 • Ikdiena

  Uzņemiet ikdienas dzīvi, kas norit jūsu acu priekšā — no jūsu pilsētas ielām līdz emocionāliem notikumiem

Mākslinieciskas un iespaidīgas fotogrāfijas

Objektīva EF 50 mm f/1.8 STM platā f/1.8 diafragma sniedz iespēju asi fokusēt objektu un izpludināt fonu. Fotogrāfi to dēvē par seklu asuma dziļumu, un tas izceļ objektu — lieliski piemērots portretiem, jo kadrā tiek skaidri fokusēti cilvēki.
8f669a16ae6611c17a438832606df7cdc3d9d749

Ielaidiet vairāk gaismas

Platā f/1.8 diafragma ielaiž 8 reizes vairāk gaismas nekā parastais tālummaiņas objektīvs, kas tiek nodrošināts ar jūsu EOS kameru.* Tā rezultātā attēli ir asāki, ar mazāku kustības izplūdumu un ir samazināta nepieciešamība izmantot zibspuldzi vāja apgaismojuma apstākļos, tāpēc ir vienkārši notvert noskaņu pieklusinātā apgaismojumā.

EF 50mm f/1.8 STM
EF 50mm f/1.8 STM

Portretiem un ikdienas lietošanai

50 mm fokusa garums sniedz iespēju kadru aizpildīt ar objektu no ērta attāluma, tāpēc tas ir lielisks objektīvs portretiem. Cilvēka acij līdzīga perspektīva un kompaktais lielums padara objektīvu EF 50 mm f/1.8 STM par lielisku ikdienas objektīvu, ko vienmēr var nēsāt kopā ar savu EOS fotokameru.

Ass fokuss fotoattēliem un videoklipiem

Uzņemot fotoattēlus, STM tehnoloģija (ar motoriņu, kas darbojas soli pa solim) nodrošina ārkārtīgi ātru fokusēšanu gandrīz bez skaņas, tāpēc var ātri reaģēt, lai nofotografētu acumirklīgus momentus. Augstas kvalitātes filmu radīšana ir vienkāršāka ar STM, jo tā nodrošina stabilu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu, tāpēc filmas ir vienmērīgas un skaņu celiņā ir ierakstītas tikai apkārtējās skaņas, nevis fokusēšanas motoriņa troksnis.

EF 50mm f/1.8 STM

Klasiska atdzimšana

Objektīvs EF 50 mm f/1.8 STM aizvieto populāro objektīvu EF 50 mm f/1.8 II, kas bija iecienīts izcilās attēlu kvalitātes un pieejamās cenas dēļ. Jaunākā versija nodrošina tikpat satriecošu fotoattēlu kvalitāti, bet tai ir ātrs, gandrīz nedzirdams fokusēšanas motoriņš un izturīgāka konstrukcija, kas izceļ tās cenu.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Saistītās papildierīces

 • Objektīvu piederumi

  Lens Hood ES-68

  Objektīva blende aizsargā no gaismas staru iekļūšanas objektīvā, tādējādi novēršot atspulgus fotogrāfijās.

 • Objektīvu piederumi

  Objektīva maisiņš LP1014

  Aizsargājošs mīkstais apvalks atsevišķiem EF objektīviem.
 • Objektīvu piederumi

  Lens Cap E-49

  Aizsargā Canon objektīvu, kad tas netiek izmantots.

 • Objektīvu piederumi

  Objektīva vāciņš aizsardzībai pret putekļiem E

  Aizsargā Canon objektīvu, kad tas netiek izmantots.
 • Jums varētu patikt

  Četras objektīva EF 50mm f/1.8 STM alternatīvas, ko izvēlējušies mūsu objektīvu eksperti.