Canon EF 50mm f/1.8 STM

ef 50mm f1.8 STM

Saderīgs ar visām EOS fotokamerām, tostarp bezspoguļu fotokamerām, izmantojot EF-EOS M stiprinājuma adapteri

Objektīvs ar platu diafragmu augstas kvalitātes portretiem un fotografēšanai vājā apgaismojumā

Ar objektīvu EF 50 mm f/1.8 STM varat vienkārši radīt vēl mākslinieciskākas un iespaidīgākas fotogrāfijas, pateicoties platai f/1.8 diafragmai, kas nodrošina asu objektu fokusēšanu un brīnišķīgi izpludinātu fonu.


Objektīvs EF 50 mm f/1.8 STM ir lielisks, lai:

Mākslinieciskas un iespaidīgas fotogrāfijas

Objektīva EF 50 mm f/1.8 STM platā f/1.8 diafragma sniedz iespēju asi fokusēt objektu un izpludināt fonu. Fotogrāfi to dēvē par seklu asuma dziļumu, un tas izceļ objektu — lieliski piemērots portretiem, jo kadrā tiek skaidri fokusēti cilvēki.

50mm aperture sequence

Ielaidiet vairāk gaismas

Platā f/1.8 diafragma ielaiž 8 reizes vairāk gaismas nekā parastais tālummaiņas objektīvs, kas tiek nodrošināts ar jūsu EOS kameru.* Tā rezultātā attēli ir asāki, ar mazāku kustības izplūdumu un ir samazināta nepieciešamība izmantot zibspuldzi vāja apgaismojuma apstākļos, tāpēc ir vienkārši notvert noskaņu pieklusinātā apgaismojumā.

more light in
portrait and everyday

Portretiem un ikdienas lietošanai

50 mm fokusa garums sniedz iespēju kadru aizpildīt ar objektu no ērta attāluma, tāpēc tas ir lielisks objektīvs portretiem. Cilvēka acij līdzīga perspektīva un kompaktais lielums padara objektīvu EF 50 mm f/1.8 STM par lielisku ikdienas objektīvu, ko vienmēr var nēsāt kopā ar savu EOS fotokameru.

Ass fokuss fotoattēliem un videoklipiem

Uzņemot fotoattēlus, STM tehnoloģija (ar motoriņu, kas darbojas soli pa solim) nodrošina ārkārtīgi ātru fokusēšanu gandrīz bez skaņas, tāpēc var ātri reaģēt, lai nofotografētu acumirklīgus momentus. Augstas kvalitātes filmu radīšana ir vienkāršāka ar STM, jo tā nodrošina stabilu un klusu nepārtrauktu fokusēšanu, tāpēc filmas ir vienmērīgas un skaņu celiņā ir ierakstītas tikai apkārtējās skaņas, nevis fokusēšanas motoriņa troksnis.

miss no moment

Klasiska atdzimšana

Objektīvs EF 50 mm f/1.8 STM aizvieto populāro objektīvu EF 50 mm f/1.8 II, kas bija iecienīts izcilās attēlu kvalitātes un pieejamās cenas dēļ. Jaunākā versija nodrošina tikpat satriecošu fotoattēlu kvalitāti, bet tai ir ātrs, gandrīz nedzirdams fokusēšanas motoriņš un izturīgāka konstrukcija, kas izceļ tās cenu.

Tehniskie dati

Piederumi