EOS 250D with optical viewfinder
Blank-Rect Image

Canon EOS 250D

Pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu*, klasisku lietošanu un vismodernākajām tehnoloģijām. Vienkārša lieliska izskata fotogrāfiju un 4K filmu uzņemšana ar kameru, kas intuitīvi komunicē ar viedierīcēm.**

Galerija

Mazi izmēri, lieliskas funkcijas

EOS 250D portatīvajā korpusā ir ietverts 24,1 megapikseļa sensors un DIGIC 8 attēla procesors, lai iegūtu lieliskus rezultātus, atrodoties ceļā. Optiskais skatu meklētājs nodrošina skaidru reāllaika skatu uz apkārtni.

EOS 250D

Kompakta DSLR kamera

EOS 250D ir pasaulē vieglākā DSLR kamera ar grozāmu ekrānu* — ar to varat apmeklēt vairāk vietu un būt kopā biežāk, iegūstot izcilus rezultātus, kad vēlaties radoši izpausties.

EOS 250D DSLR camera with optical viewfinder

Pārsteidzoši augstas izšķirtspējas attēli un 4K filmas

Uzņemiet 24,1 megapikseļa fotogrāfija un 4K filmas, kas ir ārkārtīgi asas un bagātas ar krāsām. APS-C lieluma sensors un DIGIC 8 procesors nodrošina lieliskus rezultātus pat vājā apgaismojumā.

Uzziniet vairāk par 4K

High resolution image from EOS 250D

Noderīga savienošana

Ērta attēlu kopīgošana ar draugiem un ģimeni — vienkārši savienojiet EOS 250D ar savu viedtālruni vai planšetdatoru,* izmantojot Bluetooth,** un kamerā ietvertais Wi-Fi parūpēsies par visu pārējo.

Padomi ģimenes fotografēšanai

Share images with EOS 250D

Saglabājiet fokusu un asumu

Neatkarīgi no tā, vai uzņemat kādu īpašu mirkli ar 5 kadriem sekundē un optisko skatu meklētāju, vai izmantojat Dual Pixel CMOS AF Live View ar Eye Auto Focus, varat iegūt ļoti asus rezultātus.

EOS 250D with Vari-Angle screen

Vienkārša vai ar eksperta cienīgām funkcijām?

Izbaudiet vienkāršību, ko sniedz nomērķēšana un uzņemšana, vai izmantojiet lietotāja interfeisa ceļvedi un Creative Assist režīmu, lai atraisītu savu radošumu.
Grozāmais skārienekrāns atvieglo uzņemšanu no neērtiem leņķiem un pašbilžu veidošanu.

EOS 250D touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Canon videoblogu kameras

Kas skatās jūsu saturu? Uzlabojiet sekošanas rādītājus ar lielisku saturu, kas veidots ar Canon kameru, kura ir lieliski piemērota videoblogeriem jebkurā vietā.