A woman lifts a Canon EOS 250D to take a photo of her daughter.

ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

Kā iegūt perfektas ģimenes fotogrāfijas ar vienu klikšķi ar Canon EOS 250D

Jūsu ģimenes fotogrāfijas ir laika kapsulas, uz kurām atskatīsieties visu savi dzīvi, tādēļ ir pašsaprotami, ka vēlaties, lai attēli būtu asi un tikpat dinamiski kā mirklis, kurā tie uzņemti.

Bērnu dzimšanas dienas, rotaļas ar mājdzīvniekiem, pastaigas krēslā — ja vēlaties, lai ģimenes fotogrāfijas izturētu laika pārbaudi, jums nepieciešama maza, bet funkcijām bagāta kamera. Neatkarīgi no tā, vai tas ir 4K videoklips, iespēja uzņemt vājā apgaismojumā, liela kadru nomaiņas ātrumu izvēle vai Dual Pixel CMOS automātiskais fokuss (AF) — modernās attēlveidošanas tehnoloģijas sniedz jums iespēju uzņemt katru mirkli jebkurā vietā un ar vienu klikšķi iemūžināt skaistas atmiņas.

Mēs sarunājāmies ar ģimeni, kas izmēģināja pasaulē vieglākās DSLR kameras ar grozāmu ekrānu* funkcijas, demonstrējot Canon EOS 250D iespējas un funkcionalitāti un radot iespaidīgus rezultātus.

Atrodiet interesantākas perspektīvas

Uzņemot ģimenes portretus, galvenais ir laba kompozīcija. Īstā leņķa izvēle palīdz labāk parādīt objektus, un Canon EOS 250D grozāmais skārienekrāns sniedz jums iespēju atrast neparastus skata punktus. Pateicoties pilnīgas rotācijas iespējām, varat to pagriezt, lai uzņemtu fotoattēlus no jums piemērotākā punkta. Tas ļaus jums radoši izpausties ar kompozīciju, piemēram, fotografējot bērnus viņu acu līmenī vai pagriežot ekrānu otrādi, lai iekļautu attēlā arī sevi.

Pieskarieties vēlamajā vietā skārienekrānā, lai iestatītu fokusu un veiktu citas iestatījumu korekcijas — šādi ietaupīsiet laiku un nepalaidīsiet garām īsto mirkli.

Saistīti raksti
A girl holds a frisbee in front of her like a picture frame around her face.

ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

Uzņemiet labākus portretus: jautru ģimenes fotogrāfiju uzņemšanas izaicinājumi

Ģimenes tēmu blogere Katja Gaskela (Katja Gaskell) savu viedtālruni nomainīja pret Canon EOS M50 un bija pārsteigta par iegūtajiem rezultātiem — pārsteidziet arī sevi, izmēģinot šīs metodes.

A mother picks her son up to hug, both of them wearing sunglasses.

ĢIMENES FOTOGRĀFIJAS

Kā uzņemt dabiskus, radošus ģimenes portretus

Profesionālais portretu fotogrāfs Kristians Anderls (Christian Anderl) dalās ar padomiem, kā varat izmantot savu Canon kameru, lai uzņemtu ģimenes momentuzņēmumus jautros brīžos.

Print your family's life story

RADOŠA DRUKĀŠANA

Izdrukājiet savas ģimenes stāstu

Izdrukājiet skaistos ģimenes brīžus un veidojiet no tiem mākslas darbus.

Ja vēlaties koncentrēties uz kadrēšanu un kompozīciju, ļaujiet kamerai parūpēties par pārējo. Iestatot automātisko režīmu, Canon EOS 250D izmērīs apgaismojumu un noteiks labākos ekspozīcijas iestatījumus jūsu attēlam. Tas noteiks labāko slēdža ātruma, diafragmas atvēruma un ISO kombināciju, lai iegūtu attēlu ar perfektiem toņiem.

Izvēlieties savu stilu ar Creative Assist

Esot kustībā, automātiskais režīms var būt noderīgs rīks, lai uzņemtu ātri gaistošus mirkļus. Ja vēlaties lielāku kontroli pār radošo procesu, Canon lietotāja interfeisa ceļvedis palīdzēs jums izzināt kameras attēlu uzņemšanas iespējas — šeit atradīsiet padomus un ieskatus par iestatījumu darbību.

Kamerai Canon EOS 250D ir papildu funkcija: Creative Assist. Šī funkcija ļaus jums panākt vēl vairāk un piešķirs fotoattēliem jūsu personisko stilu. Lai uzņemtu labākus fotoattēlus, Creative Assist piedāvā efektu komplektus, filtrus un krāsu koriģēšanas rīkus, kurus var piemērot attēlam pirms vai pēc tā uzņemšanas. Izmēģiniet melnbalto filtru, lai ģimenes portretiem piešķirtu mūžīgu, klasisku izskatu. Lai iemūžinātu ģimenes brīvdienu noskaņu, varat arī izmēģināt filtru ar izteiksmīgām, košām krāsām.

Uzņemot portretus brīvā dabā saulainā laikā, bieži vien ēnainās sejas daļas var būt pārāk tumšas Kamerā Canon EOS 250D ir iekļauta iebūvēta zibspuldze, kuru varat izmantot kā papildu apgaismojumu. Tā sniegs jums pietiekami daudz gaismas, lai izkliedētu ēnas objektu sejās, neietekmējot kopējo ekspozīciju.

Ja vēlaties fotogrāfiju apgaismojumu padarīt vēl labāku, kamerā Canon EOS 250D ir pieslēgvieta, pie kuras varat piestiprināt kādu no Canon Speedlite zibspuldzēm, lai iegūtu intensīvāku un precīzāku apgaismojumu.

Esiet radošs jebkuros apstākļos

Vakariņas, ballītes, Ziemassvētku vakari — daudzi ģimenes pasākumi norisinās vājā apgaismojumā. Izmantojot zibspuldzi, bieži vien riskējat iegūt pliekanu fotoattēlu, savukārt statīva un ilga ekspozīcijas iestatījuma izmantošana bieži vien nav praktiska. Lai no tā izvairītos, varat paļauties uz moderno tehnoloģiju sniegtajām ISO iespējām, kas nodrošina lielisku krāsu un asumu visā kadrā.

Canon EOS 250D piedāvā izcilus rezultātus vājā apgaismojumā ar ISO diapazonu 100–25 600, kuru var paplašināt līdz ISO 51 200. Ar Canon EOS 250D varat uzņemt arī videoklipus sarežģītā apgaismojumā ar iestatījumu ISO 12 800 videoklipiem ar izšķirtspēju 1080p (Full HD) vai līdz pat ISO 6400 4K videoklipiem.

Veidojiet kompozīciju, esiet radošs un uzņemiet mirkļus jebkurā apgaismojumā!

Kad ir pienācis laiks kopīgot fotogrāfijas, mūsdienās ir svarīgi, lai būtu savienošanas iespējas. Ar Canon EOS 250D kopīgojiet attēlus tieši ar viedtālruni uzreiz pēc to uzņemšanas Izmantojiet Canon Camera Connect lietojumprogrammu, lai izveidotu savienojumu ar kameru, pēc tam pārsūtiet attēlus, lai dalītos ar atmiņām ar ģimeni un draugiem.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, kā uzņemt lieliskus attēlus ar Canon EOS 250D? Canon Photo Companion lietojumprogrammā atradīsiet informāciju, idejas un iedvesmas avotus.


Autors: Džefs Meijers (Jeff Meyer)


*EOS 250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā starp visām digitālām viena objektīva reflektīva APS-C lieluma sensora kamerām ar pilnībā pagriežamu LCD monitoru. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).

Saistīti produkti

Saistīti raksti

Gūstiet iedvesmu — tas ir galvenais noderīgu fotografēšanas padomu, pircēja ceļvežu un informatīvu interviju avots — viss, kas nepieciešams vislabākās kameras vai printera atrašanai un jaunāko radošo ideju īstenošanai.

Atpakaļ uz visiem padomiem un paņēmieniem