Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

Vienkāršs veids, kā pievienot gaismu fotoattēliem, izmantojot atlēciena/grozāmu zibspuldzes galviņu vispusīgam un radošam apgaismojumam, panākot dabisku rezultātu iekštelpās.

Lielisku fotoattēlu uzņemšana ar zibspuldzi ir vieglāka kā jebkad iepriekš

Radiet dabisku izskatu un sajūtu, ļaujot gaismai atstaroties no sienas vai griestiem vai attāli aktivizējot Speedlite EL-100 ārpus kameras. Ērts automātiskais režīms rūpējas par tehniskajām īpašībām, lai jūs varētu sākt izmantot zibspuldzi, uzņemot labākas pasākumu, draugu un ģimenes fotoattēlus.

Uzziniet vairāk

Canon Speedlite EL-100

Tagad fotografēšana ar zibspuldzi ir viegla

Ērti pievienojiet gaismu iekštelpu un ārpustelpu uzņēmumiem, izmantojot Speedlite EL-100, kas nodrošina lielāku jaudu nekā iebūvēta zibspuldze un vienkāršu režīmu ripu ērtai iestatīšanai un lietošanai. Horizontālās un vertikālās pozīcijas iespēja sniedz spilgtākus un lieliskākus rezultātus iekštelpās un ļauj jums radoši veidot apgaismojumu.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Radoša darbība

Ja esat gatavs eksperimentiem ar apgaismojumu, Speedlite EL-100 piedāvā izmēģināt dažas lieliskas funkcijas. Piemēram, stroboskopisku zibspuldzi, kas fiksē objektu sērijveida uzņēmumos, un otrā aizkara sinhronizācijas režīmu, kas izceļ ātruma sajūtu – tās abas ir izcilas funkcijas kustīgu objektu tveršanai.

Decorative star and light trails shot using the Canon Speedlite EL-100

Kompakta un jaudīga

Speedlite EL-100 darbina AA tipa baterijas, un tā sver tikai 190 g - pietiekami kompakta un viegla, lai ņemtu līdzi uz ģimenes pasākumiem un iegūtu lielisku rezultātu. Tās jaudas skaitlis ir 26, un tai ir manuālas tālummaiņas galviņa, kas ļauj to regulēt, panākot optimālu gaismas izkliedi.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Iegūstiet radošu apgaismojumu bez vadu izmantošanas

Lai iegūtu vairāk trīsdimensiju apgaismojuma efektu, izmantojiet Speedlite EL-100 kā optisku bezvadu raidītāju, lai aktivizētu attālās zibspuldzes no dažādām atrašanās vietām, vai izmantojiet to ārpus kameras kā optisku uztvērēju, regulējamu no saderīgu EOS kameru korpusiem.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

Tehniskie dati

Automātiskais režīms

Vienkāršai attēlu uzņemšanai ar zibspuldzi

Jaudas skaitlis 26 (ISO 100, m)

Liela jauda

Atlēciena zibspuldze

Vertikāla un horizontāla regulēšana

Optiskais raidītājs/uztvērējs

Ārpuskameras zibspuldzei

Svars

190 g

Skatīt visus tehniskos datus

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Komplektācija

Zibspuldze Speedlite EL-100

Mīksta somiņa

Mini statīvs

Lietotāja rokasgrāmata

Jūs varētu interesēt…