Canon EOS M50 hero
Blank-Rect Image

Canon EOS M50

Maza un pārsteidzoši viegla — šī modernā klasika ietver jaunākās foto un video tehnoloģijas moderna dizaina fotokamerā, kas ietilpst plaukstā.

Galerija

Pilnībā atklājiet savus stāstus

Jaudīga, kompakta un savienojama — šī daudzpusīgā bezspoguļu kamera ir aprīkota ar 4K video, grozāmu skārienekrānu, 24,1 megapikseļa CMOS sensoru un DIGIC 8, lai ar brīnišķīgām krāsām un detaļām saglabātu neaizmirstamas atmiņas.

Skatīt visus tehniskos datus

Canon EOS M50 front
Take exceptional photos and videos

Uzņemiet izcilas fotogrāfijas un videoklipus

Pateicoties fotokameras EOS M50 DSLR lieluma sensoram un neticamajai apstrādes jaudai, varat uzņemt pārsteidzošas fotogrāfijas un kinematogrāfiskus 4K videoklipus tieši ar kameru pat vissarežģītākā apgaismojuma apstākļos.

Moderns konstrukcija un intuitīva uzņemšana

Fotokamera EOS M50 ir aprīkota ar grozāmu skārienekrānu, kurā automātisko fokusēšanu veic ar pieskārienu un vilkšanu, un lielu, vidū novietotu skatu meklētāju — tās modernā konstrukcija lieliski ieguļ plaukstā, lai nodrošinātu precīzu un intuitīvu fotografēšanas pieredzi.

Modern design intuitive shooting

Izveidojiet savienojumu un kopīgojiet

Ātri izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm un datoriem, lai ērti kopīgotu attēlus sociālos medijos vai dublētu mākoņpakalpojumā, izmantojot Wi-Fi,* Bluetooth®** un automātisko attēlu sinhronizēšanu un pārsūtīšanu.***

Connect and share
Vlogging cameras from Canon

Canon videoblogu kameras

Kas skatās jūsu saturu? Uzlabojiet sekošanas rādītājus ar lielisku saturu, kas veidots ar Canon kameru, kura ir lieliski piemērota videoblogeriem jebkurā vietā.