EOS 5D Mark IV

Profesionāļu rokās

Ulla Lohmane (Ulla Lohmann) veic Tasmānijas grūtāko kāpienu

Gadiem ilgi Ulla ir bijusi apsēsta ar domu uzkāpt un nofotografēt leģendāro Totēma pola klinti. Lūk, kas notika, kad viņa to izdarīja.

Skatīt rakstu

Ulla Lohmann tackles Tasmania’s toughest climb

Fērguss Kenedijs (Fergus Kennedy)

“Mēs vēlējāmies izveidot videofilmu, kurā attēloti sporta veidi ar ātru darbību, izmantojot salāgotus izgriezumus, un tas nozīmēja, ka mums bija vajadzīga vislabākā kvalitāte un gradācijas iespējas pēcapstrādē. Ar kameru EOS 5D Mark IV, kurai ir Canon Log, mēs to varējām paveikt.”

Skatīt rakstu

Image of a drone making avideo

Dzenoties pēc kadra

Sekojiet pasaulē atzītu aģentūras Reuters fotožurnālistu grupai, kamēr viņi apceļo pasauli, dzenoties pēc iedvesmojošiem stāstiem, apbruņojušies ar jauno kameru EOS 5D Mark IV.

Uzziniet vairāk

hannibal_Hanschke

Kristians Anderls (Christian Anderl)

“Šī kamera ir viss, kas man nepieciešams; tajā ir ideāli apvienotas tehnoloģijas un lietošanas ērtības uzņemšanai vājā apgaismojumā, padarot manu darbu par baudu.”

Skatīt rakstu

Ulla Lohmane (Ulla Lohmann)

“Kad cilvēki man jautā, kāpēc iegādāties jaunāku modeli, atbilde ir vienkārša: šī ir kamera, kas pacieš skarbus apstākļus un joprojām turpina darboties.”

Skatīt rakstu

Petri Mast want to tell the story of the couple

Finish photographer Petri Mast is driving by creating the perfect wedding image that tells the story of the most important day. A day were there´s no room for failure.