Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV

Izstrādātas izcilai darbībai

Procesors
ātrākai darbībai

Kameras EOS 5D Mark IV kodols ir ātrais DIGIC 6+ procesors, kas kontrolē katru kameras darbības aspektu, tostarp RAW sensora datu pārveidi augstas kvalitātes attēlu failos, kas ir bagāti ar detaļām, ar precīzām krāsām un ādas toņiem, turklāt attēlos ir maz trokšņu.

DIGIC 6+ processor found on Canon EOS 5D Mark IV

Uzņemiet katru
mirkli —
kadru pēc kadra

Kamerā EOS 5D Mark IV vissīkākā nianse ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju, — ar vienu uzņemšanu varat nepārtraukti fotografēt ar ātrumu 7 kadri sekundē1 ar pilnu AF un automātisku ekspozīciju, uzņemot līdz pat 21 RAW attēlam vai neierobežotam JPEG attēlu skaitam2. Jūs vienmēr būsit gatavs nākamajam kadram. Režīmā Live View ir iespējama nepārtraukta uzņemšana ar 4,3 kadriem sekundē ar AF izsekošanu. Jūs vienmēr būsit gatavs nākamajam kadram.

Ass un precīzs
LCD skārienekrāns

Augstas izšķirtspējas 3,2 collu LCD ekrāns ar intuitīvām skārienekrāna vadīklām padara uzņemšanu ar kameru EOS 5D Mark IV par baudu. Pieskarieties, lai izvēlētos izvēlnes komandas, un velciet uz priekšu un atpakaļ, lai pārskatītu attēlus. Četru krāsu toņu opcijas sniedz iespēju pārliecinoši izmantot ekrānu jebkurā laikā — gan dienā, gan naktī.

LCD touchscreen with EOS 5D Mark IV

Uzņemiet klusumā,
saglabājiet diskrētumu

Atlasiet klusas uzņemšanas režīmu kamerā EOS 5D Mark IV, lai aizslēga darbības skaņu samazinātu līdz minimumam. Īpaša skaņas slāpēšana ļauj kameru darbināt ļoti klusi pat visklusākajā vidē.

Spoguļa vibrācijas kontroles sistēma

Kameras sakustēšanās vai spoguļa kustības vibrācija var izraisīt attēlu miglošanos, tāpēc Canon ir izstrādājis sistēmu Mirror Vibration Control System, lai samazinātu šādu miglošanos un nodrošinātu asus attēlus ar samazinātu trokšņa līmeni — ideāli diskrētai uzņemšanai.

Mirror vibration control system in EOS 5D Mark IV

Spoguļa vibrācijas kontroles sistēma

Skatīt videoklipu

Pārliecinoši skatiet, iekomponējiet
un uzņemiet

Viedais skatu meklētājs Intelligent Viewfinder II ar uzņemšanas informāciju, piemēram, divu asu elektronisko līmeni, piedāvā pārliecinošāku un skaidrāku ainas skatu cauri objektīvam ar gandrīz 100 procentīgu skatu. Uzņemšanas informācija ir rūpīgi izkārtota, lai atvieglotu vienkāršu un precīzu iekomponēšanu, turklāt displeju var pielāgot atbilstoši fotogrāfa vajadzībām.

Viewfinder of the Canon EOS 5D Mark IV

Pielāgojams ātrās
vadības ekrāns

Katrs fotogrāfs ir unikāls un strādā citādi. Paturot to prātā, Canon inženieri ir snieguši iespēju kameras pielāgojamajā ātrās vadības ekrānā ātri un vienkārši mainīt ikonu veidu, lielumu un pozīciju, lai bez satraukuma varētu atrast iecienītos iestatījumus.

Custom Quick control screen on EOS 5D Mark IV

Izturība un
drošība

Kamerai EOS 5D Mark IV ir elastīga aizsardzība pret laikapstākļiem3 un izturīga magnija sakausējuma konstrukcija, ļaujot pārliecināti turpināt uzņemt arī tad, kad apstākļi pasliktinās. Kamera EOS 5D Mark IV ir vieglāka par modeli EOS 5D Mark III, un tā izstrādāta, lai ilgstoši nodrošinātu uzticamu uzņemšanas darbību.

EOS 5D Mark IV magnesium alloy body

Uzlabojiet
uzņemšanas veiklību

Akumulatoru turētājs BG-E20 ļauj ērtāk rīkoties ar kameru EOS 5D Mark IV, turklāt tas divkāršo akumulatora jaudu, ļaujot pagarināt uzņemšanas laiku un saglabāt notiekošā kontroli, pateicoties vertikāli izvietotajām fokusēšanas un mērīšanas vadīklām.

EOS 5D Mark IV Battery Grip BG-E20

Zemteksta piezīmes

1. Ar 1/500 s vai lielāku aizslēga ātrumu, maksimālo diafragmas atvērumu (atkarībā no objektīva), pilnībā uzlādētu akumulatoru bloku LP-E6N, pie 23°C/73°F. Ātrums samazināsies, ieslēdzot kādu no šādām funkcijām: Anti-flicker, Dual Pixel RAW, Digital Lens Optimizer.

2. EV-3 vienā centrālā AF punktā, fokusējot ar f/2.8, One-Shot AF, 23°C/73°F, ISO 100.

3. Nodalījumu vāciņi, termināļu vāciņi un citas atveramas daļas ir pareizi jāaizver, lai nodrošinātu aizsardzību pret putekļu un šķidruma piļu iekļūšanu. Tomēr šī izolācija nevar pilnībā aizsargāt no visiem putekļiem un ūdens pilēm, lai tās neiekļūtu kameras iekšpusē.

Izpētiet citas priekšrocības