EOS 5D Mark IV

Atšķirība ir detaļās

Uzņemiet detaļas.
Uzņemiet visu

30,4 megapikseļu CMOS sensors nodrošina attēlus, kas ir bagāti ar detaļām un kuros ir maz trokšņa, uzņemot pat spilgti izgaismotās un tumšās un ēnainās vietās. Tā kā ir labāka izšķirtspēja, nekas netiek zaudēts, sniedzot brīvību apgriezt attēlus, lai iegūtu perfektu kadru, saglabājot kvalitāti.

Pārskatiet, lai pilnveidotu

Katrs no kameras EOS 5D Mark IV 30 miljoniem pikseļu ir izveidots no divām fotodiodēm, kuras var izmantot kopā vai atsevišķi. Šī tehnoloģija sniedz iespēju izveidot Dual Pixel RAW (DPRAW) failus, kuri satur divus attēlu kadrus no diviem pavisam nedaudz atšķirīgiem skatu punktiem. Apstrādājot failus ar programmatūru Digital Photo Professional, DPRAW faili ļauj fotogrāfiem koriģēt attēlus, lai saglabātu asumu paredzētajā vietā.

Uzziniet vairāk

Izcili
uzņēmumi vājā apgaismojumā

Ir uzlabota veiktspēja vājā apgaismojumā pie katra ISO iestatījuma — ievērojami samazināts digitālais troksnis, un maksimālā jutība ir ISO 32 000 (paplašināma līdz ISO 102 400). Varat būt pārliecināts par izcilu attēlu kvalitāti, uzņemot arī sliktā apgaismojumā.

Nākamā līmeņa
attēlu apstrāde

Iebūvētā funkcija Lens Aberration Correction uzlabo objektīva veiktspēju, kompensējot tādus faktorus kā difrakcija, kropļojumi un hromatiskā aberācija, lai izveidotu vizuāli labākus attēlus.

Menu options for lens corrections on EOS 5D Mark IV

Funkcija Digital Lens Optimizer

Funkcija Digital Lens Optimizer sniedz iespēju veikt plašākas korekcijas, vēl vairāk novēršot optisko fenomenu, tostarp kameras optiskā zemo frekvenču filtra efektu. Rezultāts: optimizēta veiktspēja un neticama attēlu kvalitāte.

Skaidrība, kontrasts un krāsa

Kamerai 5D Mark IV ir automātiska baltās krāsas līdzsvara (Auto White Balance, AWB) izvēles iestatījumi, kas piedāvā atšķirīgu pieeju mākslīgajam apgaismojumam. Funkcijas Ambience Priority mērķis ir saglabāt mākslīgā apgaismojuma avotu siltos krāsu toņus, lai panāktu ainā valdošo atmosfēru, bet funkcija White Priority samazina lielāko daļu kvēlspuldžu siltās gaismas un iespēju robežās cenšas izveidot neitrālu krāsu attēlus.

Rūpīgi
uzņemtas detaļas

Kamerā 5D Mark IV ir iekļauts attēlu stils Fine Detail, kas palielina ar kameras 30,4 megapikseļu sensoru uzņemto detaļu skaitu. Šajā iestatījumā prioritāte ir toņu gradācijai, uzsverot smalkas detaļas. 

Attēlu stilam Fine Detail ir trīs pielāgojami asuma veidošanas parametri, kas līdzīgi filtram Unsharp Mask programmā Adobe Photoshop un Canon DPP programmatūrā.

Fine Detail picture style with EOS 5D Mark IV

Izpētiet citas priekšrocības