Canon Log for EOS 5D Mark IV
alt text goes here

Funkcija Canon Log kamerai EOS 5D Mark IV

Izcili videoklipi, kas izveidoti vienkāršai krāsu gradācijai. Ar plašāku dinamisko diapazonu un zemu trokšņa līmeni.

Kas ir funkcija Canon Log?

Logaritmiska toņu līkne palīdz veidot materiālu ar īpaši plašu dinamisko diapazonu un bagātīgu ekspozīcijas intervālu, panākot vienkāršu krāsu gradāciju.

Paplašiniet dinamisko diapazonu, lai iegūtu maksimālu elastību

Saglabājiet detaļas tumši noēnotās un spilgti izgaismotās vietās. Canon Log nodrošina 12 dinamiskā diapazona pakāpes ar ISO 400, lai iegūtu dabiskus rezultātus situācijās ar lielu kontrastu.

Extend dynamic range for maximum flexibility

Materiāls, kas pēcapstrādē atdzīvojas

Ar funkciju Canon Log materiāls tiek ierakstīts tādā veidā, lai būtu vienkārša krāsu gradācija. Ir samazināts troksnis, jo īpaši ēnainās vietās un tad, kad tiek palielināts piesātinājums. Krāsas izskatās dabiskas, ar precīziem ādas toņiem.

Footage that comes alive in post-production

Kameru nepārtrauktība

Ar funkciju Canon Log materiāls ir līdzīgs videoklipiem, kas uzņemti ar Cinema EOS kamerām, piemēram, EOS C300 Mark II, līdz ar to EOS 5D Mark IV ir lieliska B kamera. Ir vienkāršāk arī savietot ar logaritmisku materiālu, kas uzņemts ar cita zīmola kameru, kas nav Canon.

Continuity between cameras
Make the grade

Gūstiet lieliskus rezultātus

Izmantojiet funkciju Canon Log, uzņemot ar vairākām kamerām, lai iegūtu materiālu, ko var nevainojami apvienot.

Skatīt videoklipu

Canon Log un 4K — ideāla partnerība

Kamerā EOS 5D Mark IV var izmantot Canon Log ar citām radošām filmu veidošanas funkcijām, piemēram, Dual Pixel CMOS AF, lielu kadru nomaiņas ātrumu līdz 120p un iespaidīgu 4K izšķirtspēju.

Canon Log and 4K – the perfect partnership

Funkcija View Assist

Uzņemiet ar Canon Log un izmantojiet funkciju View Assist, lai kameras LCD ekrānā apskatītu, kā materiāls varētu izskatīties pēc apstrādes.

View Assist

Piezīmes par uzņemšanu ar funkciju Canon Log ar kameru EOS 5D Mark IV

Ja ir iestatīta funkcija Canon Log, tālāk norādītās funkcijas nedarbosies, uzņemot filmas: Picture Style (Attēla stils), Auto Lighting Optimizer (Automātiskais apgaismojuma optimizators), Highlight Tone Priority (Gaišo zonu mērījuma prioritāte), Time-lapse Movies (Intervāla fotografēšana) un HDR filmas. 


Uzņemot ar Canon Log, var būt grūtāk ar AF panākt tādu objektu fokusu, kuri atrodas vājā apgaismojumā vai ir ar zemu kontrastu, salīdzinot ar parastu uzņemšanu. 

Ja ir iestatīta funkcija Canon Log, filmās var parādīties horizontāla trokšņa svītras, un tas atkarīgs no objekta vai uzņemšanas apstākļiem. Pirms faktiskās uzņemšanas ieteicams uzņemt dažas testa filmas, lai tās pārbaudītu. Ņemiet vērā, ka troksnis var kļūt pamanāmāks, jo īpaši piemērojot spēcīgu kontrastu uzņemtās filmas krāsu gradācijas laikā. 

Ja ir iestatīta funkcija Canon Log, var netikt pareizi attēlota debesu vai baltas sienas krāsu gradācija. Var parādīties nevienmērīgas krāsas, nevienmērīga ekspozīcija vai troksnis. 


Filmas var uzņemt, izmantojot datoru, kurā instalēta lietojumprogramma EOS Utility. Tomēr lietojumprogrammu EOS Utility nevar izmantot, lai iestatītu funkciju Canon Log. Lai iestatītu funkciju Canon Log, izmantojiet kameru.

Vai esat gatavs jaunināšanai ar Canon Log?

Funkciju Canon Log var pievienot kamerai EOS 5D Mark IV vietējā Canon servisa centrā kā maksas jauninājumu.

Uzziniet, kā

Saistītais saturs