Canon Plakanvirsmas skenēšanas ierīce 201

Plakanvirsmas skenēšanas ierīce 201

Izbaudiet vienmērīgu abpusējās skenēšanas darbību, ko nodrošina Canon plakanvirsmas skeneris 201 un imageFORMULA sērijas ierīces ar plašāku funkciju klāstu un lielāku precizitāti, skenējot grāmatas, žurnālus un plānus dokumentus.

Ieguvumi

  • Augstas veiktspējas A3 plakanvirsmas skeneris
  • Skenējiet A3 formāta materiālus tikai 3,5 sekundēs
  • Vienkāršas savienocšanas iespējas ar imageFORMULA skeneriem*
  • Nevainojamas attēlu apstrādes funkcijas
  • Vienmērīga abpusējā skenēšana, darbs ar vienu failu
  • Lielisks risinājums, strādājot ar iesietiem vai plāniem dokumentiem

Detalizēti par funkcijām

Canon Plakanvirsmas skenēšanas ierīce 201 — Iegūstiet plašāku informāciju

Augsta veiktspēja lielākai produktivitātei


Canon plakanvirsmas skeneris 201 nodrošina ātrdarbīgu A3 formāta dokumentu skenēšanu tikai 3,5 sekundēs un ar 200 dpi izšķirtspēju. To var ātri ieslēgt, pateicoties Canon LED gaismas avota tehnoloģijai, kas garantē, ka nav nepieciešams iesilšanas laiks. Ja ir pievienots DR skeneris, varat ātri skenēt lielapjoma dokumentus, kā arī no plakanvirsmas ātri skenēt A3 formāta dokumentus. Tā ir vienlaikus laika ekonomija un palielināta produktivitāte.

Daudzveidīgs darbs ar apdrukājamo materiālu


A3 plakanvirsmas skeneris 201 ir lieliski piemērots dažādu apdrukājamo materiālu skenēšanai, ieskaitot grāmatas, žurnālus un plānus dokumentus, tāpēc šis skeneris ir piemērots valsts iestādēm, bibliotēkām, būvniecības nozares uzņēmumiem un biroju nodaļām.

Vēl jaudīgāka DR skenera darbība un nevainojama skenēšana


Teicamās Canon imageFORMULA skeneru un plakanvirsmas skenera 201 savienošanas iespējas sniedz plašāku skenēšanas kontroli, jo ADF un plakanvirsmas funkcijas tiek optimizētas vienā darbībā. Skenējiet dažādus formātus vienā dokumenta failā un ērti nosūtiet tieši dažādiem adresātiem, tostarp uz e-pastu, mapēm un plaši lietotām datu pārvaldības programmām. Uzlabotās skeneru sakaru iespējas garantē, ka A3 plakanvirsmas skeneris sāks skenēt uzreiz, kad tas noteiks, ka pievienotajā DR skenera dokumentu padevējā nav papīra.

Plašas kontroles iespējas ar uzlabotu attēla apstrādi


Plakanvirsmas skenerī 201 ir iebūvētas vairākas uzlabotas attēla apstrādes funkcijas, ieskaitot viedo apkārtējā apgaismojuma atcelšanas režīmu, kas lietotājiem ļauj skenēt ar atvērtu vāku un iegūt kvalitatīvus attēlus. Šī funkcija ir ļoti noderīga, lai sasniegtu augstu produktivitāti, īpaši tad, ja ātri jāskenē daudz dokumentu. Turklāt tajā ir arī DR skenera attēla apstrādes funkcijas, piemēram, automātiska lapu izmēru noteikšana, sašķiebuma novēršana un MultiStream, tāpēc katru reizi varat iegūt nemainīgi kvalitatīvus skenētos dokumentus.

Kompakts, moderns un izturīgs


Plakanvirsmas skenerim 201 ir plāns, elegants un kompakts dizains, savukārt tā izmēri tikai nedaudz pārsniedz A3 formāta loksnes izmērus. Līdz ar to tas ir vienlīdz labi piemērots pastāvīgai novietošanai uz galda vai uzglabāšanai citviet, kad netiek lietots.
*DR-C130, DR-M140, DR-M160, DR-6030C, DR-6050C, DR-7550C, DR-9050C, DR-X10C (plānota saderība nākotnē)

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Plakanvirsmas skenēšanas ierīce 201, tā funkcijām un iespējām.