Canon imageFORMULA DR-2010C

imageFORMULA DR-2010C

Parocīga un produktīva darbvirsmas skenēšana ir kļuvusi vēl ērtāka, pateicoties kompaktajam un izturīgajam DR-2010C darba grupu skenerim, kas nodrošina nepārspējamu veiktspēju gan darba grupām, gan atsevišķām nodaļām.

Ieguvumi

  • Kompakts un telpu ekonomējošs dizains
  • Lielātruma krāsainu dokumentu skenēšana ar ātrumu 20 lpp./min
  • Lieliska attēlu kvalitāte
  • Iespaidīga dokumentu apstrāde
  • Programmatūra CaptureOnTouch ātrai un vieglai skenēšanai
  • Komplektācijā iekļauta jaudīgas programmatūras pakotne

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-2010C — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Lielātruma rezultāti


Izmantojot Canon jauno novatorisko CIS sensoru, DR-2010C dokumentu skeneris nodrošina nemainīgus augstas produktivitātes ātrumus neatkarīgi no tā, vai tiek skenēti melnbalti, pelēktoņu vai krāsaini dokumenti. Tādēļ tiek nodrošināts produktīvs ātrums 20 lpp./min vai 40 att./min divpusējiem dokumentiem.

Augsta attēlu kvalitāte


Lai arī ko jūs skenētu, sākot no sliktas kvalitātes oglekli nesaturoša papīra līdz blāviem dokumentiem ar tumšu fonu, DR-2010C ar 600 dpi optisko izšķirtspēju sniedz izcilus rezultātus. Komplektācijā ir pieejams lielisks attēlu apstrādes funkciju klāsts, tostarp progresīvā teksta uzlabošana, muarē samazināšana un tintes caurspiešanās novēršana, garantējot augstas kvalitātes attēlus un maksimālu salasāmību.

Produktivitāte un uzticamība


Vēl vairāk palieliniet produktivitāti un uzticamību ar tādām lietderīgām funkcijām kā teksta virziena atpazīšana, automātiskā krāsu noteikšana, tukšas lapas izlaišana un Canon ātrās atjaunināšanas sistēma.

Iespaidīga dokumentu apstrāde


Tiek izmantots ieslīps papīra padeves ceļš, kas nodrošina optimālu padeves uzticamību no plāna līdz biezam un reljefveida papīram, tostarp vizītkartēm, ID kartēm, (piem., vadītāja apliecībām), fotoattēliem un A3 formāta dokumentiem (folio režīmā). Un vēl ar automātisko lapas izmēru noteikšanu un sašķiebuma novēršanu jūs iegūstat izcili apgrieztus un iztaisnotus attēlus.

Viegla vadāmība


Trīs ieprogrammējamas darba pogas padara darbību vienkāršāku, piemēram, tādi darbi kā skenēšana uz e-pastu un skenēšana uz failu var tikt izpildīti bez piepūles, neizmantojot liekas papildu programmatūras, un to var paveikt ar vienu pogas spiedienu. Papildu ērtībai skeneri var automātiski ieslēgt/izslēgt ar datora palīdzību.

Skenēšanas vienkāršība

Viegla lietošana ir viena no galvenajām CaptureOnTouch priekšrocībām it īpaši lietotājiem, kuri nav zinoši par dokumentu skenēšanu un elektronisku datu uzglabāšanu. Programmatūra nodrošina divu veidu skenēšanas metodes: Scan First (Skenēt vispirms), kas ļauj lietotājam skenēt dokumentu un pēc tam atlasīt vēlamo faila formātu un mērķa vietu, bet metode Select Scan Job (Atlasīt skenēšanas darbu) ļauj lietotājam izmantot iepriekš konfigurētu darba pogu, lai novirzītu dokumentus uz konkrētas darbplūsmas failiem vai atsevišķiem e-pasta ziņojumiem.

Jaudīga programmatūra


Papildu pielāgojamībai ir iekļauta Canon daudzpusīgā Capture Perfect skenēšanas programmatūra, kā arī tādi rīki kā eCopy PDF Pro Office un Omnipage, Paperport un Bizcard Reader.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-2010C, tā funkcijām un iespējām.