Canon imageFORMULA DR-2020U

imageFORMULA DR-2020U

Uzlabojiet dokumentu pārvaldību savā birojā, izmantojot modeļa DR-2020U ātro un vienkāršo skenēšanas un daudzpusīgās papīra apstrādes iespējas, kas uzņēmumam palīdzēs samazināt izmaksas un palielināt rentabilitāti.

Ieguvumi

  • Liela ātruma skenēšana krāsu režīmā līdz pat 20 lpp./min vai 40 lpp./min (ar izšķirtspēju 200 dpi).
  • Uzlabota attēlu kvalitāte
  • Daudzpusīga skenēšana - automātiska dokumentu padeve, plakanvirsma un unikāla vizīškaršu padeve.
  • Ātra un vienkārša skenēšana, izmantojot CaptureOnTouch programmatūru
  • Iekļauta jaudīga programmatūra

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-2020U — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ērti lietojama un daudzpusīga skenēšana


Vienkārši lietojamais DR-2020U piedāvā gan nelieliem, gan mājas birojiem, kā arī uzņēmumu nodaļām liela ātruma divpusēju skenēšanu, ko tie var atļauties par saprātīgu cenu, pretī saņemot augstas kvalitātes pakalpojumus.

Būdams kompakts skeneris ar pievilcīgu dizainu melnā krāsā, DR-2020U ir aprīkots ar trim daudzpusīgām skenēšanas opcijām, kas padara to ideāli piemērotu plaša veida dokumentu apstrādei - sākot ar lielām faktūrrēķinu vai pārskatu kopām, beidzot ar grāmatām, rūpīgi izstrādātiem arhīva dokumentiem un klientu vizītkartēm.

Liela ātruma skenēšana


Palieliniet darba ražīgumu, izmantojot divpusēju skenēšanu, kas tiek veikta ar vienlīdz lielu ātrumu gan melnbaltiem, gan krāsainiem dokumentiem. Modelis DR-2020U spēj skenēt līdz 20 lpp./min vai 40 att./min (ar izšķirtspēju 200 dpi), izmantojot automātisko dokumentu padeves ierīci.

Uzlabota attēlu kvalitāte


Uzlabotas attēla apstrādes iespējas sniedz augstākās kvalitātes rezultātus, pateicoties tādām funkcijām kā perforācijas caurumu likvidēšanai, automātiskai lapas izmēra noteikšanai, lapas sašķiebuma novēršanai un progresīvai teksta uzlabošanai, vienmēr tiek nodrošināta izteiksmīgu, skaidru attēlu iegūšana ar samazinātu datņu izmēru ātrākai apstrādei. Izmantojot Canon jaunāko 600 dpi sensoru tehnoloģiju un 3 dimensiju krāsu korekciju, iespējams iegūt kvalitatīvus un ārkārtīgi precīzus krāsainus ziņojumus un fotogrāfijas.

Daudzpusīgas skenēšanas iespējas


Lietotājiem ir iespēja ievietot līdz 50 lapām automātiskajā dokumentu padeves ierīcē vai kopēt manuālajā režīmā, izmantojot plakanvirsmas skeneri. Turklāt iekārta ir aprīkota ar īpašu vizīškaršu nolasītāju, kurā var ievietot līdz 15 vizītkartēm, lai varētu ātri konvertēt tajās esošo informāciju.

Viegla lietošana ar vienu pieskārienu


Pat tie lietotāji, kas līdz šim nav darbojušies ar skeneriem, atklās, cik ātri un vienkārši ir lietot DR-2020U. Tā intuitīvajam lietotāja vadības panelim ir trīs pogas ar apzīmējumiem ātrai un efektīvai biežu skenēšanas uzdevumu izpildei "ar vienu pieskārienu", piemēram, skenēšnai uz e-pastu, mapēm un printeri. Canon izstrādātā CaptureOnTouch programmatūra vēl vairāk vienkāršo skenēšanu, samazinot kļūdas un ietaupot dārgo laiku.

Jaudīgas lietojumprogrammas


Modelī DR-2020U ir ietverta plaša un daudzpusīga programmatūras pakete ar dažādiem efektīvai dokumentu skenēšanai, rediģēšanai, sistematizēšanai un pārvaldībai. Tagad lietotāji var nosūtīt attēlu failus arī tieši uz Microsoft SharePoint vai citām lietojumprogrammām, izmantojot iekļauto PaperPort programmatūru. Cita noderīga piedāvātā programmatūra ir Canon CapturePerfect, BizCard, Nuance OmniPage un eCopy PDF Pro Office.

Energoefektivitāte, kas ļauj ietaupīt naudu


Modelis DR-2020U atbilst Energy Star energoefektivitātes programmas prasībām, to iespējams ieslēgt vai izslēgt reizē ar tam pievienoto datoru.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-2020U, tā funkcijām un iespējām.