Canon imageFORMULA DR-9050C

imageFORMULA DR-9050C

ImageFORMULA DR-9050C nodrošina ātru un kvalitatīvu skenēšanu, kas ir labs risinājums uzņēmumiem, kas vēlas palielināt produktivitāti un samazināt izdevumus.

Ieguvumi

  • Liela ātruma skenēšana krāsu režīmā: līdz 90 lpp./min ar izšķirtspēju 200 dpi un 300 dpi
  • Lietotājam draudzīga konstrukcija ar priekšējo padevi
  • Apjomīga 500 lapu padeve
  • Ātrs, enerģiju taupošs uzsilšanas laiks
  • Uzlabota attēlu apstrāde
  • Izturīgs — ar veiktspēju līdz 27 000 skenējumu dienā
  • Iekļauta Capture Perfect programmatūra

Detalizēti par funkcijām

Canon imageFORMULA DR-9050C — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Produktivitāte, kad tā ir svarīga


Modelis DR-9050C, darbojoties ar lielu ātrumu (90 lpp./min) un izšķirtspēju (300 dpi), skenē melnbaltā un krāsu režīmā (A4, portretorientācija). Īpaša iebūvēta attēlu apstrādes mikroshēma nodrošina pilnvērtīgu ātrumu pat tad, kad ir izvēlētas vairākas attēla apstrādes funkcijas.

Lietotājam draudzīga konstrukcija


Modeļa DR-9050C konstrukcija, kas nodrošina lapu padevi no priekšpuses, sniedz gan komfortu, gan ērtumu, ļaujot ielādēt, padot un izņemt dokumentus sēžot un bez liekas piepūles. Turklāt vadības panelis un uzdevumu pogas ir izvietotas tā, lai tās atrastos acu augstumā un būtu viegli saskatāmas.

Daudzpusīgs un īpaši ražīgs


Faktūrrēķini, pavadzīmes, pārskati, diagrammas – tie ir tikai daži no daudzajiem dokumentiem, kurus uzņēmumā apstrādā katru dienu. Modelis DR-9050C ērti apstrādā visus šos dokumentus, palielinot ražīgumu un samazinot papīra izmaksas.

Automātiska A3 formāta lapu padeves ierīce darbojas ar dokumetu kopām līdz 500 lapām un atbalsta 3 dažādus papīra padeves režīmus. Izturīgais papīra padeves mehānisms padod un viegli atdala sajauktus dokumentus un retos kļūdu gadījumos ar ultraskaņas dubultās padeves noteikšanas sensoru lietotājs nekavējoties tiek informēts par tūlītēju problēmas atrisināšanu.

Modelis DR-9050C var lepoties arī ar pārdomātiem vides aizsardzības risinājumiem, un ir viens no energoekonomiskākajiem skeneriem savā klasē.

Uzlabota attēlu apstrāde


Milzum daudz jaudīgu funkciju, piemēram, automātiska krāsas noteikšana, teksta virziena atpazīšana, automātiska papīra izmēra un lapas sašķiebuma noteikšana, nodrošina izcilu kvalitāti un visaugstāko produktivitāti.

Paredzēts lielai darba slodzei


Modelis DR-9050C ir izstrādāts, lai paveiktu vislielākos darba apjomus, un tas teicami izpilda paredzēto dienas slodzi — līdz 27 000 skenējumu dienā.

Iekļautā un papildus iegādājamā programmatūra


Canon izstrādātā programmatūra CapturePerfect jau ir iekļauta modeļa DR-9050C komplektācijā, taču vienkāršai un pielāgojamai integrācijai ir pieejams arī Capture Perfect programmatūras izstrādātāju komplekts (SDK).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon imageFORMULA DR-9050C, tā funkcijām un iespējām.