Colorado 1650

Colorado 1650

Elastīga izvēle

Pieprasīt informāciju

līdz 159 m2 stundā

glancētā režīmā

līdz 1800 dpi

drukas izšķirtspēja

2 ruļļi

automātiska ruļļu padeve un pārslēgšana

1625 mm

maksimālais ruļļa platums

Jaunākās paaudzes UVgel printeris ar pielāgojamu tinti un matētu/glancētu izskatu

Izpētiet jaunas uzņēmējdarbības iespējas ar pārsteidzošu pielietojuma klāstu. FLXfinish sniedz iespēju drukāt ar perfekti glancētu vai izsmalcināti matētu apdari neatkarīgi no materiāla. Veidojiet dizaina tapetes, satriecošus dekolus vai izsmalcinātus displejus ar apgaismojumu no priekšpuses vai aizmugures, kas cilvēkiem liek apstāties un atskatīties, vienlaicīgi izpildot darbus ar īsiem termiņiem un ražojot ar zemām izmaksām.

Lejupielādēt brošūru (pdf)

Viens printeris. Divas apdares

Palutiniet klientus ar glancētiem reklāmplakātiem, kas izceļas uz citu fona, vai tapetēm ar dziļi matētu apdari un skaistām krāsām — to visu var izdrukāt ar vienu printeri. Tinte un materiāls nav jāmaina!

Nepārspējama daudzpusība

Veidojiet izturīgas un kvalitatīvas izdrukas uz dažādiem materiāliem, tostarp SAV, poliestera audumiem, pret karstumu jutīgiem materiāliem un parasta papīra. Pielāgojamā un elastīgā UVgel tinte nodrošina perfektu attēlu stabilitāti arī tad, kad izdrukas tiek locītas, liektas un izstieptas.

Izcila darba ražība

Saīsiniet izpildes laiku ar pastāvīgi ātrāku izvadi un ātru darbu izpildi. Divi materiālu ruļļi ar pārslēgšanu tiešsaistē un tintes nomaiņa drukāšanas laikā sniedz iespēju drukāt bez apstājas, panākot nesalīdzināmu darba ražību.

UVgel printer


Tirgus vēlas, lai darbs tiktu izpildīts ātrāk, lētāk un labāk. Un mums ir vienmēr bijuši ierobežojumi, kamēr nebijām iepazinušies ar Colorado.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Izcila automatizācija

Uzraudzība nav nepieciešama: paļaujieties uz nepārtraukto sprauslu uzraudzību, ērto automātisko drukas galviņu apkopi, automatizēto materiālu padevi un ruļļu padeves moduli.

Zemākas darbības izmaksas

Uzlabojiet rentabilitāti ar samazinātu tintes patēriņu, zemām ekspluatācijas izmaksām un ekonomiski izdevīgiem materiāliem. Atbrīvojiet darbinieku laiku, pateicoties nepārspējamai automatizācijai.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Svarīgākie tehniskie dati

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Maksimālais ātrums līdz 159 m2/h glancētā režīmā

 FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

FLXfinish UV LED apstrāde ar glancētu modulāciju

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 ruļļi ar automātisku padevi un pārslēgšanu; platums līdz 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Drukas izšķirtspēja līdz 1800 dpi

Skatīt visus tehniskos datus

Key Specifications
Applications

Lietojumprogrammas

FLXfinish piedāvā izvēlēties glancētu vai matētu apdari bez nepieciešamības mainīt tinti vai materiālu. Pielāgojamā UVgel tinte atbalsta plašu materiālu klāstu, tostarp pašlīmējošu vinilu un poliestera audumu. Uzlabotā izstiepšanas spēja nodrošina, ka izdrukas varat bez problēmām locīt un liekt.

Wall decoration with the perfect finish

Sienu dekori ar perfektu apdari

Augstākās kvalitātes sienu pārklāšanas materiāliem ir piesātināta matēta apdare un perfekta telpiskā stabilitāte. Ar FLXfinish var panākt samtainu, izsmalcināta dekora izskatu.

Eye-catching front- and backlits

Skatienu piesaistošs izgaismojums no priekšpuses un aizmugures

Apstādiniet garāmbraucējus ar spilgtiem displejiem, kas izgaismoti no priekšpuses un aizmugures. UVgel tehnoloģija piedāvā bagātīgas krāsas un elegantu matētu apdari, kā arī lielisku un pamatīgu izskatu: melns patiešām ir melns.

Gallery-quality canvasses

Galerijas kvalitātes audekli

Galerijas kvalitātes izdrukas uz audekliem var būt grūti izveidot materiāla locīšanās un stiepšanās dēļ. Ar elastīgo Colorado 1650 UVgel tinti varat izveidot perfektus locījumus.

Economical disposable posters

Izcila plakātu kvalitāte

Palieliniet peļņu ar augstākās kvalitātes plakātiem, kas drukāti uz parasta papīra. Ar UVgel tinti un FLXfinish apdari var iegūt pārsteidzošu kvalitāti.

Jaw-dropping durable POP posters

Skatienu piesaistoši materiāli tirdzniecības vietām

Piesaistiet savas auditorijas skatienus ar augstas kvalitātes reklāmām, kas veidotas uz lētiem materiāliem un ir piemērotas lietošanai telpās, jo tām nav smakas un tās neizdala ķīmiskas vielas.

No-wear decals

Uzlīmes, kas ilgstoši izskatās kā jaunas

Veidojiet uzlīmes, kas izturīgas pret skrāpējumiem, ūdeni un pat grafiti pat 1,6 metru platumā, kas arī bez laminēšanas iztur neparedzētu apiešanos. Lieliski piemērotas grīdas grafiskajiem materiāliem, sienu uzlīmēm un transportlīdzekļu grafiskajiem materiāliem, kas izturīgi pret automazgāšanu.

Soft signage

Skaistas mīkstās izkārtnes

Mīkstās izkārtnes ir augstākās klases produkts, kuram jāizskatās perfekti bez jebkādas apstrādes. Ar printera Colorado 1650 UVgel tinti jūsu produkti izcelsies ar bagātīgām, vienmērīgām krāsām un piesātinātu melno krāsu. Izdrukas var bez problēmām izstiept un salocīt.

Durable banners

Piekarināmi reklāmplakāti

Elastīgas plēves un rullējami reklāmplakāti, kas pārsteidz ar košām krāsām, ir izturīgi pret skrāpējumiem un kurus var drukāt uz lētiem materiāliem.

Outdoor banners

Āra reklāmplakāti

Lieciet saviem reklāmplakātiem izcelties, izvēloties pareizo apdari. Glancēta apdare iespaidīgiem fotoattēliem vai matēta skaidri salasāmam tekstam arī ārā. Izcila kvalitāte, izturība pret skrāpējumiem un pats galvenais — ekonomiska ražošana.

Window graphics

Grafiskie materiāli logiem

Drukājiet uz perforētas plēves, lai izveidotu satriecošus stikla un automašīnu logu dekorus, ko ir viegli izgatavot un ātri uzlīmēt un noņemt.

Blueback printing

Drukāšana uz “Blueback” papīra

Piesaistiet savas mērķauditorijas skatienus ar reklāmām spilgtās krāsās, kas ekonomiski izveidotas ar printeri Colorado.

Photo prints

Fotoattēlu drukāšana

Panāciet skatienu piesaistošu kvalitāti ar dažādiem izejmateriāliem, piemēram, plēvi un papīra ar pārklājumu. Nodrošiniet vislabāko vizuālo iespaidu ar ārkārtīgi pastāvīgām krāsām un smalkām detaļām.

Technologies that make sense

Tehnoloģijas, kas sevi attaisno darbā

Printeris Colorado 1650 ir bagāts ar inovācijām. Mēs esam mainījuši spēles noteikumus ar UVgel un FLXfinish tehnoloģijām. Izbaudiet plašāka pielietojuma iespējas, neticamu kvalitāti un uzlabotu darba ražību ar zemām ekspluatācijas izmaksām!

UVGel tehnoloģija

Unikāla drukāšanas-apstrādes tehnoloģija ar uzreiz sauso gela tinti, ko apstrādā ar UV LED gaismu. Gelam salīdzinājumā ar šķidrumu ir tādas priekšrocības, ka var uzklāt vairāk tintes mazāk piegājienos, tintei neiesūcoties un nenotekot. Tā rezultātā iegūst ārkārtīgi asas izdrukas ar plašu krāsu gammu. Bez smaržas un ārkārtīgi izturīgas.

FLXfinish tehnoloģija

Šī atjautīgā tehnoloģija maksimāli izmanto UVgel priekšrocības ar apstrādes stratēģiju, kas sastāv no vienas vai divām darbībām. Tā piedāvā izvēlēties glancētu vai matētu apdari bez nepieciešamības mainīt tinti vai materiālu. Iegūstiet spilgtas matētas izdrukas uz gluda un poraināka / strukturēta materiāla, piemēram, parasta papīra bez pārklājuma.

UVgel tinte

Pielāgojamā un elastīgā tinte ļauj drukāt uz plaša materiālu klāsta, tostarp parasta papīra, pašlīmējošiem viniliem un poliestera audumiem. Uzlabotā izstiepšanas spēja nodrošina, ka izdrukas varat bez problēmām locīt un liekt tādam lietojumam kā mīkstās izkārtnes vai mākslas darbi uz audekliem.

UVgel gel inks
 PAINT technology

PAINT tehnoloģija

Printeris vairs nav jāuzrauga, jo drukas galviņās sprauslu statusu nepārtraukti uzrauga ar pjezoakustisko integrēto sprauslu tehnoloģiju (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology, PAINT). Kad tiek konstatēta darbības kļūme, ietekmētā sprausla (īslaicīgi) tiek izslēgta, un to kompensē blakus esošās sprauslas. Piemērotā laikā drukas galviņas tiek iztīrītas. Pilnīgi automatizēta darbība.

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju par Colorado 1650?

Aprunājieties ar kādu mūsu komandas pārstāvi jau šodien

SAZINĀTIES AR MŪSU KOMANDU

Sertifikācija un apbalvojumiUVgel tehnoloģijas nodrošinātās ekoloģiskās priekšrocības palīdzēja veikt izvēli. Mums bija svarīgi atrast iekārtu, kas var pati pārvaldīt savu darbību, lai operatoram nebūtu jāstrādā dienu un nakti.

Ričards Matijs (Richard Mathys), uzņēmuma RemarQ dibinātājs

Izpētiet vairāk

Remarq gadījuma apraksta videoklips

RemarQ ir Šveices uzņēmums, kurš ir specializējies zīmolu reklamēšanā. Lai strādātu ar “Blueback” papīru, viņi investēja printerī Colorado 1650, jo tas piedāvā augstu gatavo materiālu kvalitāti, arī strādājot ar lielu ātrumu, kā arī vienkāršu iekārtas lietošanu.

Remarq case study video

De Resolutie gadījuma apraksta videoklips

De Resolutie bija viens no pirmajiem drukas pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, kurā tika uzstādīts jaunais printeris Colorado 1650. Tapetes un interjera dizaina koncepcijas ir uzņēmuma De Resolutie stiprā puse.

De Resolutie case study video

Colorado 1640

UVGel 64 collu ruļļveida printeris, kas apvieno kvalitāti, darba ražību un ekonomisku izdevīgumu.

Atvērt produktu lapu

Colorado 1640

UVgel Wallpaper Factory

Designed for maximum throughput, high quality and to run all day long, the UVgel Wallpaper Factory is a fully automated and modular production facility for digitally printed wallpaper: from the bulk-sized media input straight through to the finished rolled output.

Want to take customised wall décor production to the next level?

Find out more

Uvgel Wallpaper Factory

Vai esat gatavs paplašināt uzņēmējdarbību ar jaunu pielietojumu?

SAZINIETIES AR MŪSU KOMANDU