Canon i-SENSYS MF211

i-SENSYS MF211

Ātrs un efektīvs melnbaltais lāzerprinteris, kurā apvienotas 3 funkcijas — drukāšana, kopēšana un skenēšana, ir ērta un kompakta ierīce. Darbība ir vienkārša, pateicoties noliecamam vadības panelim un skārientaustiņiem dažādu funkciju momentānai veikšanai.

Ieguvumi

  • Kompakts un moderns melnbaltais lāzerprinteris, kurā apvienotas 3 funkcijas: drukāšana, kopēšana un skenēšana
  • Strādājiet ražīgi ar melnbaltās drukāšanas un kopēšanas ātrumu 23 lappuses minūtē
  • Vienkārši lietojama ierīce ar noliecamu LCD displeja paneli
  • Izdrukas nav jāgaida, pateicoties ātri iegūstamai pirmajai izdrukai
  • Fiksējiet katru detaļu līdz pat 9600x9600 dpi krāsu skenētos dokumentos

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF211 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vietu taupoša ierīce, kurā apvienotas 3 funkcijas


Šis ātrais daudzfunkciju melnbaltais lāzerprinteris gan ietaupīs vietu, gan nodrošinās drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas funkcijas. Profesionāla drukas kvalitāte un vienkārša darbība — ideāli piemērots novietošanai uz darbvirsmas mazos birojos vai mājās.

Ātra drukāšana un kopēšana


Nav jāgaida, kamēr iekārta izvadīs dokumentus, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 23 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks, ja iekārta atrodas miega režīmā.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte līdz 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina profesionālas izdrukas un kopijas ar asu tekstu un vienmērīgām grafikām. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru detaļu.

Ātra un vienkārša darbība


Ātri un vienkārši darbināmai iekārtai i-SENSYS MF211 ir daudzpusīgs, noliecams 5 rindu LCD displeja panelis, kurā uzreiz redzama visa nepieciešamā informācija. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus, tāpēc noskenētos dokumentus var vienkārši nosūtīt uz failu, bet papīru var ietaupīt, vairākus attēlus kopējot vienā loksnē.

Energoefektīvs risinājums


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,6 vatus.

Klusais režīms


Gaidīšanas režīmā šī daudzfunkciju ierīce ir klusa, bet klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Universālā kasetne


Universālā, otrreizēji pārstrādājamā kasetne apvieno toneri, rulli un tīrīšanas elementus, lai samazinātu apkopes darbus un tā nodrošinātu lielāku uzticamību, kā arī samazinātu izejmateriālu patēriņu.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF211, tā funkcijām un iespējām.

Copy

Kopēšana

USB connection

USB savienojums

User friendly LCD display

Lietotājdraudzīgs LCD displejs

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Nākamās darbības

Saistītie produkti

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.