Canon i-SENSYS MF217w

i-SENSYS MF217w

Universāla melnbalta lāzerierīce, kas gatava darbam ar Wi-Fi, tīklā un ar mobilajām ierīcēm un nodrošina vienkāršu piekļuvi no jebkuras vietas birojā. Aprīkota ar funkcijām, kas uzlabo darba ražīgumu — tā ir ātra, vienkārši lietojama un energoefektīva.

Priekšrocības

  • Universāla melnbalta lāzerierīce, kas gatava darbam tīklā, ar Wi-Fi un mobilajām ierīcēm.
  • Vienkārša drukāšana no iOS un Android ierīcēm
  • Strādājiet ražīgi ar melnbaltās drukāšanas un kopēšanas ātrumu 23 lappuses minūtē
  • Vienkārša lietošana, pateicoties noliecamam displejam, skārienekrānam un darbībām ar vienu skārienu
  • Nekādas gaidīšanas, izmantojot ātras pirmās izdrukas ieguves funkciju

Detalizētas funkcijas

Canon i-SENSYS MF217w —iegūstiet plašāku informāciju

Ražīga universāla ierīce ar labu savienojamību maziem birojiem


Šis ārkārtīgi ātrais, daudzfunkciju melnbaltais printeris ir moderns un ar labu savienojamību — viena kompakta ierīce nodrošina drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa nosūtīšanas funkcijas. Vienkārša funkciju koplietošana, izmantojot Wi-Fi, Ethernet un mobilo ierīču savienojumu, kā arī profesionālas kvalitātes druka un vienkārša darbība, izmantojot skārienekrānu — tas ir ideāli piemērots novietošanai uz darbvirsmas mazos birojos.

Wi-Fi — ērtai koplietošanai


Vienkārši izveidojiet ērtu savienojumu, izmantojot ierīci, kas gatava darbam ar Wi-Fi, tīklu un mobilo ierīci. Ietvertais Apple AirPrint™ un Mopria™ drukas atbalsts automātiski nosaka printeri, lai drukātu dokumentus tieši no iPhone vai iPad un Mopria sertificētām ierīcēm. Arī Canon bezmaksas lietojumprogramma Mobile Printing ļauj printerī drukāt bezvadu režīmā no Apple iOS vai Android ierīces.

Ātra drukāšana un kopēšana


Nav jāgaida, kamēr iekārta izvadīs dokumentus, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 23 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks, pat ja iekārta atrodas miega režīmā. Bez piepūles drukājiet, skenējiet un kopējiet daudzas lapas, pateicoties 250 papīra lokšņu kasetei un integrētajai 35 lokšņu divpusējai automātiskajai dokumentu padeves ierīcei.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina profesionālas izdrukas un kopijas ar skaidru un asu tekstu. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru oriģinālā dokumenta detaļu. Nosūtiet noskenētos dokumentus uz jebkuru datoru, izmantojot skenēšanu tīklā.

Ātra un vienkārša darbība


Ātri un vienkārši lietojamai iekārtai i-SENSYS MF217w ir daudzpusīgs, noliecams displeja panelis ar lielu LCD skārienekrānu. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus.

Energoefektīvs risinājums


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,6 vatus.

Klusais režīms


Klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Universālā kasetne


Universālā, otrreizēji pārstrādājamā kasetne apvieno toneri, rulli un tīrīšanas elementus, lai samazinātu apkopes darbus un tā nodrošinātu lielāku uzticamību, kā arī samazinātu izejmateriālu patēriņu.

Apbalvojumi

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF217w, tā funkcijām un iespējām.

Automatic Document Feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Copy

Kopēšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Network scanning

Skenēšana tīklā

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Touch panel

Skārienpanelis

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.