Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Jaudīga, darbam tīklā gatava universāla melnbaltā lāzerierīce noslogotiem maziem birojiem. Uzlabojiet darba ražību ar ātru automātisko divpusējo druku un automātisko dokumentu padevi. Izveidojiet efektīvas darba plūsmas ar skārientaustiņiem dažādu funkciju momentānai veikšanai.

Ieguvumi

  • Moderna un kompakta universāla melnbalta lāzerierīce, kas gatava darbam tīklā
  • Vienkārša drukāšana no iOS un Android ierīcēm
  • Vienkārša lietošana, pateicoties noliecamam displejam un lielam skārienekrānam
  • Izdrukas nav jāgaida, pateicoties ātri iegūstamai pirmajai izdrukai
  • Sasniedziet vairāk ar divpusējo druku

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF226dn — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Jaudīga un savienojama universāla ierīce


Šī kompaktā un modernā universālā melnbaltā lāzerierīce piedāvā profesionālas kvalitātes printera, skenera, kopētājā un faksa nosūtīšanas ērtības, turklāt ietaupa vietu. Darba ražību uzlabojošās funkcijas var vienkārši koplietot biroja tīklā — ideāla izvēle, lai palielinātu jebkura noslogota biroja darba efektivitāti.

Ātra drukāšana un kopēšana


Dokumenti nav jāgaida, jo A4 formāta melnbaltajam lāzerprinterim ir liels drukāšanas un kopēšanas ātrums — 27 lappuses minūtē, kā arī mazs pirmās izdrukas ieguves laiks pēc miega režīmā.

Biznesa kvalitātes rezultāti


Drukas kvalitāte līdz 1200x1200 dpi kopā ar Canon EF toneri nodrošina iespaidīgus dokumentus ar asu tekstu un vienmērīgām melnbaltajām grafikām. Uzlabota krāsu skenēšana ar līdz 9600x9600 dpi fiksē katru oriģinālā dokumenta detaļu. Nosūtiet noskenētos dokumentus uz jebkuru datoru, izmantojot lietotājam draudzīgo skenēšanu tīklā.

Efektīva divpusēja druka


Daudzu lapu skenēšana un kopēšana ir ātra un efektīva, pateicoties integrētajai 35 lokšņu divpusējai automātiskajai dokumentu padeves ierīcei un 250 papīra lokšņu kasetei. Ietaupiet naudu par papīru un drukājiet profesionāla izskata dokumentus ar automātisko divpusējo druku.

Ātra, vienkārša un klusa darbība


Ātri un vienkārši darbināmai iekārtai i-SENSYS MF226dn ir daudzpusīgs, noliecams displeja panelis ar lielu LCD ekrānu, kurā uzreiz redzama visa nepieciešamā informācija. Paneli var iestatīt vertikāli vai vērst augšup atbilstoši jūsu darba stilam. Efektīvas skenēšanas un kopēšanas darbplūsmas ir vienkārši iestatīt ar vienu pieskārienu, izmantojot ātrās darbības skārientaustiņus, tāpēc noskenētos dokumentus var vienkārši nosūtīt uz failu, bet papīru var ietaupīt, vairākus attēlus kopējot vienā loksnē. Klusais režīms nodrošina darbu patīkamā vidē — drukāšana ir klusāka, tāpēc varat strādāt, netraucējot citus.

Nozarē labākais energoefektivitātes rādītājs


Canon prasīgā kompensācijas tehnoloģija nodrošina darba uzsākšanu praktiski bez iesildīšanās laika un palīdz samazināt enerģijas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. Šai ierīcei ir nozarē vadošie elektroenerģijas patēriņa (TEC) rādītāji, un miega režīmā tā patērē tikai 1,7 vatus.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Autentiskajā Canon lāzera kasetnē ir toneris, rullis un tīrīšanas elementi, un to bez uztraukumiem un kņadas var nomainīt dažās sekundēs.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF226dn, tā funkcijām un iespējām.

Automatic Document Feeder

Automātiskā dokumentu padeve

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Copy

Kopēšana

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

Super G3 FAX

Super G3 fakss

USB connection

USB savienojums

Network scanning

Skenēšana tīklā

Quiet printing mode

Klusas drukāšanas režīms

Professional Scan quality

Profesionāla skenējuma kvalitāte

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Tilting control panel

Noliecams vadības panelis

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Touch panel

Skārienpanelis

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.