Canon i-SENSYS MF512x

i-SENSYS MF512x

Melnbaltais A4 formāta daudzfunkciju lāzerprinteris MF512x ir īpaši izgatavots uzņēmuma darba grupām, kurām ir nepieciešams ātri iegūt profesionālas kvalitātes materiālus, izmantojot pilnībā aprīkotu kompaktu ierīci, kas paredzēta elastīgam darba stilam.

Ieguvumi

  • Augstas kvalitātes druka lielā ātrumā — 40 lappuses minūtē
  • Krāsu skārienekrāns atvieglo darbu visu līmeņu lietotājiem
  • Atbalsta drošu druku ar PIN kodu
  • Drukājiet no viedtālruņiem vai planšetdatoriem, izmantojot lietojumprogrammu AirPrint, Mopria un Canon PRINT Business atbalstu
  • Automātiska divpusēja druka samazina atkritumu daudzumu un izlietojamo materiālu izmaksas
  • Funkcija Quick First-Print samazina gaidīšanas laiku un palīdz palielināt darba grupas ražīgumu
  • Vienkāršs darbs ar dokumentiem attāli, izmantojot mākoņpakalpojumus
  • Ierīces un izvades pārvaldības iespējas
  • Vienkārša ekspluatācija ar ērtām universālajām kasetnēm

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS MF512x — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Palieliniet birojā darba ražību


Melnbaltais A4 formāta daudzfunkciju lāzerprinteris MF512x ir nepārspējama izvēle mazām uzņēmuma darba grupām, kas meklē veidus, kā ievērojami palielināt darba ražību. Tas lepojas ar iespaidīgām funkcijām un liela daudzfunkciju biroja printera iespējām, tomēr ir tik kompakts, ka to ērti ievietot šaurās telpās. Aizņemti darba kolektīvi novērtēs tā ātro augstas kvalitātes druku un kopēšanu, sasniedzot ātrumu 40 lappuses minūtē. Krāsu skārienekrāns atvieglo darbu visu līmeņu lietotājiem, bet 600 lokšņu papīra ietilpība un funkcija Quick First-Print pēc ieslēgšanas palīdz darba kolektīviem strādāt efektīvāk. Konfidenciāli dokumenti tiek aizsargāti ar funkciju Secure Print, kura ar PIN kodu aizsargā dokumentus, kad tie tiek drukāti no datora vai mobilās ierīces.

Elastīgs darba stils


Tā kā printeris MF512x atbalsta Apple AirPrint (iOS) un Mopria (Android), darba grupa var drukāt no jebkuras ierīces, kurā aktivizētas šīs lietojumprogrammas. Darbinieki var arī piekļūt plašam uzlabotu funkciju klāstam ar lietojumprogrammu Canon PRINT Business un dažās sekundēs izveidot ierīces savienojumu ar Google Cloud Print kontu.

Uzlabota dokumentu kopīgošana


Aizņemti darba kolektīvi ar printera MF512x utilītu MF Scan Utility (galddatoriem un klēpjdatoriem) un lietojumprogrammu Canon PRINT Business (mobilām ierīcēm) var to pielāgot vēlamajam darba stilam, bez problēmām izmantojot mākoņpakalpojumu integrēšanu. Darbinieki var izmantot krātuves tādos iecienītos mākoņpakalpojumos kā Google Drive un DropBox, lai tvertu, digitalizētu un kopīgotu dokumentus jebkurā laikā un no jebkuras vietas.

Viedas tīklošanas iespējas


Printerim MF512x ir daudzas pielāgojamas tīklošanas iespējas, līdz ar to tas lieliski papildina uzņēmuma tīklu. Wi-Fi un Ethernet savienojamība kopā ar pilnu atbalstu PCL5e/6 un Adobe PostScript printera valodām sniedz iespēju to vienkārši integrēt biroja iekārtu vidē. Ja tiek izmantoti pārvaldīti drukas pakalpojumi, darbinieki ar attālu pakalpojumu sniegtajām iespējām un atbalstu Canon uniFLOW izvades sistēmai var bez problēmām veikt pārvaldīšanu.

Pieejama, ilgtspējīga ierīce


Ja pastāvīgai uzticamas darbības un kvalitātes nodrošināšanai izmantosiet daudzfunkciju printeri MF512x, nebūsiet vīlies, jo, pateicoties Canon universālās kasetnes konstrukcijai, visi galvenie komponenti tiek vienlaicīgi nomainīti kopā ar toneri. Elektroenerģijas patēriņa un izlietojamo materiālu izmaksas ir samazinātas, pateicoties mazam elektroenerģijas patēriņam miega un gaidīšanas režīmā, automātiskai divpusējai drukai un viedai elektroenerģijas taupīšanas automātiskās izslēgšanas funkcijai.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS MF512x, tā funkcijām un iespējām.

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Duplex Automatic Document Feeder

Divpusēja automātiska dokumentu padeve

Colour Touch Panel

Krāsu skārienpanelis

PCL Printing

PCL drukāšana

PostScript Printing

PostScript drukāšana

Scan to USB key

Skenēšana USB atslēgā

Scanning shortcut key

Skenēšanas īsinājumtaustiņš

Scan to email & folder

Skenēšana uz e-pastu un mapi

Secure print

Drošā drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Nākamās darbības

Risinājumi mobilajām ierīcēm

Ērti drukājiet no mobilajām ierīcēm

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.