Canon i-SENSYS LBP6030B

i-SENSYS LBP6030B

Ekonomiski izdevīgs, kompakts melnbaltais lāzerprinteris, kas paredzēts personiskai lietošanai vai maziem birojiem. Kluss, uzticams un ārkārtīgi energoefektīvs printeris, kas patērē maz enerģijas un ātri nodrošina augstas kvalitātes izdrukas.

Ieguvumi

  • Ekonomiski izdevīgs melnbalts lāzerprinteris — ideāli piemērots maziem vai mājas birojiem
  • Ātri iegūstamas augstas kvalitātes melnbaltas izdrukas ar ātrumu 18 lappuses minūtē
  • Izdrukas nav jāgaida, pateicoties ātri iegūstamai pirmajai izdrukai
  • Moderns, vietu taupošs dizains uzlabos jebkuru darbvirsmu
  • Izbaudiet nozarē vadošos energoefektivitātes rādītājus

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP6030B — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Vietu taupošs melnbaltais lāzerprinteris


Šis ātrais, kompaktais un ekonomiski izdevīgais melnbaltais lāzerprinteris ir lieliski piemērots personiskai lietošanai un maziem birojiem, un to var parocīgi novietot uz galda. Slaiks, vietu taupošs un moderns melnas krāsas dizains ar izvelkamu papīra paplātes vāku un izmēriem 364x249x198 mm (PxDxA).

Ātra un ražīga darbība


Printeris i-SENSYS LBP6030B momentāni uzsāk darbu, kad tas nepieciešams, pateicoties Canon ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģijai, kas nodrošina ātru darba sākšana pēc miega režīma. Izdrukas nebūs jāgaida, jo pirmās izdrukas ieguves laiks (First Print Out Time, FPOT) ir tikai 7,8 sekundes, bet lāzerprintera ātrums ir kā profesionāļiem — 18 lappuses minūtē, un jūs varēsiet ātri atgriezties pie svarīgajiem darbiem.

Teicama lāzerkvalitāte


Ass, precīzs teksts un detalizētas grafikas, pateicoties līdz pat 2400x600 dpi lielai izšķirtspējai un funkcijai Automatic Image Refinement. Toneris MS (Magnetic Spherical) ir speciāli izstrādāts, lai visās izdrukās nodrošinātu optimālus rezultātus.

Energoefektīvs risinājums


Pateicoties Canon prasīgajai kompensācijas tehnoloģijai, šis energoefektīvais printeris izmanto tikai 0,8 vatus miega režīmā, un praktiski nepastāv iesildīšanās laiks. Ērts enerģijas padeves slēdzis priekšpusē atvieglo tā izslēgšanu, tā vēl vairāk samazinot izmaksas par enerģiju un ietekmi uz vidi.

Klusa darbība


Pateicoties Canon unikālajam motora dizainam, ierīce i-SENSYS LBP6030B ir klusa gaidīšanas režīmā un īpaši klusa darbības laikā, tāpēc nekādas skaņas nenovirzīs jūsu domas no darba.

Universālā kasetne


Universālajai, otrreizēji pārstrādājamai kasetnei nav jāveic apkope, un tā nodrošina nemainīgi kvalitatīvus rezultātus. Autentiskajā Canon lāzera kasetnē ir toneris, rullis un tīrīšanas elementi, un to bez uztraukumiem un kņadas var nomainīt dažās sekundēs.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP6030B, tā funkcijām un iespējām.

High print quality

Augstas kvalitātes izdrukas

USB connection

USB savienojums

Nākamās darbības

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

Produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Atsevišķas funkcijas ir izvēles. Lūdzu, skatiet produkta specifikāciju vai sazinieties ar savu Canon pārdošanas pārstāvi, lai saņemtu papildinformāciju.