Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

Šis energoefektīvais un lietošanai tīklā gatavais kompaktais krāsu lāzerprinteris ir lieliski piemērots mazām darba grupām, kurām ātri jāiegūst profesionālas izdrukas. Turklāt produktivitāti palielina automātiskā divpusējā drukāšana.

Ieguvumi

  • Kompakts, mazs krāsu lāzerprinteris
  • 20 lpp./min. krāsu un melnbaltās drukas režīmā
  • Profesionāls augstas kvalitātes krāsu rezultāts
  • Drukas izšķirtspēja līdz 9600x600 dpi
  • Ātras pirmās izdrukas ieguves tehnoloģijas
  • Automātiska divpusēja drukāšana
  • Universālā kasetne
  • Lietošanai tīklā gatava ierīce

Detalizēti par funkcijām

Canon i-SENSYS LBP7210Cdn — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Funkcijas veiktspējas uzlabošanai


Ja nelielā darba grupā ir nepieciešams ātrs un uzticams printeris koplietošanai, LBP7210Cdn ir pareizā izvēle. Printeris LBP7210Cdn garantē 20 lpp./min. ieguvi gan krāsu, gan melnbaltā režīmā, un tam ir mazs korpuss, tāpēc šajā ierīcē ir teicami apvienots kompakts lielums un augsta veiktspēja.

Lieliski rezultāti — vienmēr


Ar standarta 9600x600 dpi izšķirtspēju un automātisko attēlu uzlabošanas (Automatic Image Refinement — AIR) funkciju printeris LBP7210Cdn garantē teicamas krāsu izdrukas katrā drukāšanas reizē. Varat drukāt dažādus dokumentus, piemēram, prezentācijas, atskaites, un profesionāla noformējuma vēstules. Iegūtais rezultāts ir ar košām krāsām un asiem melnbaltiem toņiem.

Laika ekonomija un vēl produktīvāks darbs


Printeris LBP7210Cdn piedāvā plašu funkciju klāstu, lai jūs varētu vēl vairāk palielināt savu produktivitāti. Tehnoloģija ātrai pirmās izdrukas ieguvei garantē, ka, izmantojot LBP7210Cdn, pirmo izdruku iegūsit nieka 16 sekunžu laikā, tāpēc jums gandrīz nebūs jātērē laiks gaidīšanai. Printerim standarta komplektācijā ir 250 lokšņu kasete un 50 lokšņu paplāte. Ar papildu 250 lokšņu kaseti kopējā papīra kapacitāte ir 550 loksnes. Tāpēc jāveic mazāk apkopes, un ir ilgāks laiks starp uzpildes cikliem. Produktīvā automātiskā divpusējā drukāšana palīdz ne tikai drukāt, bet arī taupa izmaksas un garantē profesionāla noformējuma dokumentu ieguvi.

Lietošanai tīklā gatava ierīce


Mazas darba grupas var produktīvi drukāt krāsu dokumentus, koplietojot šo lietošanai tīklā gatavo ierīci. Iebūvētais tīkla interfeiss palielina lietošanas un savienojumu iespējas, savukārt IT administratori noteikti novērtēs utilītprogrammu Remote User Interface (RUI), kas ļauj tīklā vienkārši pārvaldīt un pārraudzīt printeri LBP7210Cdn, izmantojot standarta tīmekļa pārlūkprogrammas.

Vienkārša un ekonomiski izdevīga apkope


Universālā kasetņu sistēma samazina apkopes prasības un ļauj iegūt nemainīgi augstas kvalitātes izdrukas. Vienkārši nomainiet kasetni (toneri, veltni un tīrīšanas bloku), un printeris ir gluži kā jauns. Kasetni var ērti ievietot no priekšpuses, tāpēc arī tās nomaiņa ir vienkārša, ātra un bez nekādiem traipiem.

Energoefektīva darbība


Ierīce patērē tikai 3 vatus miega režīmā, un TEC* rādītājs ir 2,2 kWh/nedēļa, tāpēc printeris LBP7210Cdn ir viens no visenergoefektīvākajiem printeriem savā klasē. Turklāt automātiskais izslēgšanas rīks garantē vēl lielāku energoefektivitāti.
* TEC atspoguļo ierīces standarta elektroenerģijas patēriņu 1 nedēļas laikā. Testēšanas metodoloģiju noteicis Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, tā funkcijām un iespējām.

USB connection

USB savienojums

Canon Advanced Printing Technology

Canon Advanced Printing Technology

Use and share over network

Lietošana un kopīgošana tīklā

High colour print quality

Augsta krāsu drukāšanas kvalitāte

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

+1 Optional Paper Cassette

+1 papildu papīra kasete

Nākamās darbības

Parocīgs apkopes plāns

Drošas darbības nolūkā aizsargājiet savu ieguldījumu Canon.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign